| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : LMD a hyperaktivita

26.1.2001 11:17:02 Martina

Re: LMD

Važená paní Lidko
Myslim že určitě má:-)) tento problem je jiste v dnešní době dosti rozsáhlý. Mému synovi je 10 let a nejvetší problemy se projevují právě v té jeho "lenosti" škola na to nijak zvlast ohledy nebere a ze života nám činí peklo , vysledky ve škole jsou katastrofické a syna je mi velmi líto, každý den se učíme a každý den nás to stojí hodně přemlouvání a přamáhání( školu nenávidí od první třídy kdy po 14 dnech nám paní učitelka zdělila že na to nemá a at zažádáme o odklad, který nepomohl). Dokonce není ani moc zařízení kam se obrátit o pomoc , psycholog také nijak zvlast nepomuže, je to porste problem zrejme jen rodiču, protože nezajám okolí mě o tom přesvedčil. Co víc Vám mohu k tomu napsat než pořát hodně moc trpelivosti a sil při výchově, která je i tak velmi náročná a pokud jste třeba na všechno sama jako já tak i hodně štěstí:-)) zde pomuže jen hodně lásky a trpělivosti vuči děcku.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
LMD Lidka, syn 6 10.1.2001 20:53
*Re: LMD Martina 26.1.2001 11:17

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.