| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky ve Francii

8.3.2011 12:35:01 Hippo

Re: Mimi

Gratuluji k holčičce! Krásně se Vám to povedlo, bráška bude určitě skvělý pomocník a ochránce.

Můžu Tě poprosit, jestli bys mi nenapsala v krátkosti, co znamená to dočasný CAF number? Já bohužel ještě nemluvím francouzsky a můj manžel je Španěl, ale on už docela rozumí a mluví, takže by to mohl vyřídit. Potřebujeme nutně zažádat o jesličky, kromě jiného. Já dopisuji diplomku a potřebuji alespoň dvě dopoledne pro sebe. Malý má 11 měsíců, je úžasnej, hodnej, ale samozřejmě se mu musím věnovat, když se ho nevšímám, tak si sedne pod stůl a kouše mě do nohy :)

Jinak jsem se snažila něco vyřešit zde v angličtině, ale nemá to cenu.. Jedna úřednice mi odpověděla, že nehovoří anglicky a dál se se mnou ani nebavila. Mě to ale neodradí :) ba naopak! sluníčko svítí, jsme zdraví a to je to hlavní.Mohla bys mi dyžtak napsat na email kaci.cisarova@gmail.com?
Díky hezký den
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Přestěhování do Francie - proces CAF num... Hippo 8.3.2011 6:28
*Mimi Hani a Tobi a ??? (uz vime!) 8.3.2011 7:6
**Re: Mimi Hippo 8.3.2011 12:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.