| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky ve Francii

8.3.2011 7:06:15 Hani a Tobi a ??? (uz vime!)

Mimi

Ahoj maminky,

vsechny Vas moc zdravim!!!

Vcera jsme byli na druhem ultrazvuku a konecne vime, ze Tobisek bude mit ................................................... malou sestricku!!!

Byl to krasny zazitek, doktor uzasny, vsechno komentoval, podrobne zkoumal a vysvetloval nam co prave vidime, mluvil k brisku, kdyz se pokousel posunout miminko do jine pozice... Nadhera!!!

Ackoliv jsme si mysleli (a vsichni okolo), ze to bude kluk, jsme NADSENI .... a zaciname videt "la vie en rose"... ;-) Tobisek uz to vi a s radosti to oznamil tchanovcum (je u nich na prazdninach)...

Muzu vam rict, ze opet nemuzu rozdychat reakci tchyne:

"To snad ne, no ja jsem strasne zklamana. Doufala jsem, ze to bude kluk. Ruzove uz bylo dost."....... byt v te chvili vedle ni, neco po ni hodim (rikala to pred Tobiskem)! Pak ji asi doslo co rekla a dodala, ze hlavni je, ze ma vsechno co ma mit a je zdrava...

Pro vysvetleni: moje svagrova pred mesicem porodila treti holcicku Angele (+ prvni je kluk) a tak meli po tri mesice az do porodu doma skoro celou rodinku (bez tatinka).

A pak mi jeste rekla, ze stejne nemuze byt roztomilejsi nez Tobik, ktery je hodny a slusny... za vse dekuje a bla bla bla!

A chce blondynku s modryma ocima! Proste diplomacie sama (kdyz jsme ji z porodniho salu oznamili, ze Tobias se jmenuje Tobias, rekla nam: "To je vtip?") !!!!!!!!!!!!!!!!!

Gigi mi rika, at si z toho nic nedelam, ze znam jeho mamku a jeji takt... ale i tak me to hrozne vzalo.

Nasi jsou nadseni, pohlavi je jim ukradene, budou radi za oboji! U me i u segry!

At zijou nakupy, netroufla jsem si kupovat ve slevach, dokud jsme nevedeli co to je... po modre to bude zmena!!!

Gigi se me po vychodu z nemocnice ptal: "A co budeme delat s temi tunami obleceni co mame doma?" ...

Jdu se pripravit do prace!

Hezky den Vam vsem!

P.S.: S CAF mam jednu radu: existuji "permanences" CAF (u nas v Centre Social, kde pracuju kazde pondeli), kde se takove zadosti vyrizuji celkem rychle...



Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Přestěhování do Francie - proces CAF num... Hippo 8.3.2011 6:28
*Mimi Hani a Tobi a ??? (uz vime!) 8.3.2011 7:6
**Re: Mimi Hippo 8.3.2011 12:35

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.