| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Rodina a jak v ní přežít

Re: Tatínek pracuje daleko

Milá Jano,
líbí se mi, jak se na věc díváte s nadhledem. Z Vašeho příspěvku není cítit ani nádech bezradnosti či zoufalství z toho, že jste vlastně skoro stále sama (myslím bez manžela).
Má situace je podobná, i když v něčem o chlup lepší. Manžel nepracuje mimo bydliště, ale má tolik práce, že se vrací až pozdě večer a není vyjímkou, když děti již spí. A tak se stává, že jej také 2, nebo 3 dny téměř nevidí.
Zní to možná smutně, ale myslím si, že jim to už ani nepřijde divné. Samozřejmě slýchám velice často dotazy typu "Kdy už přijde ...?", "Proč tu není...?", "Proč musí tak dlouho pracovat...?". V podstatě si však již zvykly.
Myslím, že podstatně hůře snáším danou situaci já. Samozřejmě, že domácnost leží pouze na mně. I já se snažím přes den o pestrý program a jsem v kontaktu hlavně s kamarádkami, které jsou na tom podobně.
Přesto (hlavně v zimních měsících, kdy je člověk více doma) na mě čas od času přijde šílená deprese,že jsem na všechno sama a že to takhle není v pořádku. Možná je to tím, že jsem již 6 let doma na mateřské.
Držím proto palce všem maminám, které mají podobný problém. Mám jeden recept : "Snažte se, aby chvíle, které prožijete všichni spolu, byly co nejkrásnější a aby i děti měly pocit, že s tátou zažily něco moc príma.
S pozdravem Eva
Odpovědět
Průběh diskuze (11 názorů)
Tatínek pracuje daleko Jana, šestiměsíční Týnka 25.1.2000 0:24
*Re: Tatínek pracuje daleko Eva 26.1.2000 1:44
*Re: Tatínek pracuje daleko Eva (děti: 6 a 3 roky, 2měsíce) 26.1.2000 2:41
**Re: Tatínek pracuje daleko Lenka, syn 26.1.2000 11:10
**Re: Tatínek pracuje daleko Jana, Týnka 6 měsíců 26.1.2000 19:19
*Re: Tatínek pracuje daleko Šárka, syn 13 let, dcera 10 let 26.1.2000 7:52
**Re: Tatínek pracuje daleko Jana, Týnka 6 měsíců 26.1.2000 19:13
***Re: Tatínek pracuje daleko Lenka K. 2 dcery - 8 a 4 roky 2.2.2000 23:10
****Re: Tatínek pracuje daleko Jana s Týnkkou 7.2.2000 23:57
*Re: Tatínek pracuje daleko Iva 4.2.2000 7:46
**Re: Tatínek pracuje daleko Jana a Týnka 7.2.2000 23:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.