| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

12.1.2001 13:47:34 Iveta Janě a Radce

Re: Re:

Milá děvčata,je mně 36,a Zdenka mi promluvila z duše okořeněné graviditou 32 týdne,takže jsem před porodem.Mám už 2 děti.Podle uvodního příspěvku této rubriky si myslím,že jste se obě poněkud odchýlily od tématu.Starší žena je starší nejen podle kalendáře,ale i tím,jak prožila tento čas,třeba starostmi o rodinu.Tyto zkušenosti nemáte ani jedna z vás,tím ale není řečeno,že jste jiné a méněcenné.Naopak je sympatické,jak v dnešní těžké době/i finanční/ horujete pro děti a rodinu,byt s nulovými osobními zkušenostmi.My,co jsme trošku starší,a nejsme prvorodičkami,doba od porodu se prodloužila,máme strach a obavy dané právě vyšším věkem proti vám.to jsou ty odlišnosti.Víme,do čeho jdeme a proto máme obavy.I když třeba na porod jsme zapomněly,proto scháníme informace,jak je to jinde,jak se o nás postarají,my pak o miminko.nikdo z nas neskuhrá,že je těhotná,je i pozdě na tyto myšlenky,u mně zvlášt....Podle nás věkové kriterium hraje svou roli v mnohém,ale zkušenost s ročním pusobením v zaměstnání se to asi porovnat nedá..nebudu se pouštět do další diskuze,vypadalo by to pomale jako diskuze o generačním rozdílu a to je hloupost.Přeji všem plno uspěchu,těm starším plno radosti a všem zdravé děti.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Všem "starým" matkám :-))) Sharon 10.1.2001 15:52
*Re: Všem Zdenka pro Sharon 11.1.2001 8:49
*"stará nebo mladá"? Jana, 21, zatím bez mimi 11.1.2001 10:49
**Re: Radka 20 (zatim bez deti) 11.1.2001 15:17
***Re: Re: Iveta Janě a Radce 12.1.2001 13:47
*Re: Všem Monika, 3 děti - 15,13 a 3 měsíce 23.1.2001 22:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.