| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Strach z porodu

Re: Všem

Sharon,
tvoje odpověď mě pobavila, taky jsem rodila v 19 a 21 letech a pak až ve 34 letech. Porod byl nadmíru rychlý, cvičila jsem v bazénu a myslela jsem si, že zralejší na porod už nemůžu být - těhotenství bylo skvělé. Ale ta rána "kladivem do hlavy!", když jsem přišla domů z porodnice: moje pubertální děti nijak neslevily ze svých nároků na moje služby a obskaky a na moje ohrazení, že mezi nás přišlo miminko a mohly by mi pomoc, mi sdělily, že je to můj problém, že jsem chtěla miminko....nemyslely to zle, ale vážně - prádla hodně,vaření hodně, líné děti, manžel pryč..., ovšem vztah k miminku v tomto věku je k nezaplacení!!! Přeji ti dobré rozhodnutí a lepší podmínky.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Všem "starým" matkám :-))) Sharon 10.1.2001 15:52
*Re: Všem Zdenka pro Sharon 11.1.2001 8:49
*"stará nebo mladá"? Jana, 21, zatím bez mimi 11.1.2001 10:49
**Re: Radka 20 (zatim bez deti) 11.1.2001 15:17
***Re: Re: Iveta Janě a Radce 12.1.2001 13:47
*Re: Všem Monika, 3 děti - 15,13 a 3 měsíce 23.1.2001 22:24

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.