| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Fotoaparáty a fotografie

4.9.2010 7:02:31 withep

Re: Reklamace fotografií

Můžeš reklamovat jako každou jinou službu či zboží. Pokud jsou fotky v jiném provedení, neměl by být problém - někde v objednávce bude napsáno, co jste chtěli, a pokud je to něco jiného, než co jste dostali, je to objektivní závada. Trochu horší to bude s kvalitou, ale i tam lze reklamovat. Zhotovitel musí reklamaci přijmout, může ji pak vyhodnotit jako neoprávněnou, pak je na vás, jestli si zaplatíte soudního znalce. Já jsem kdysi reklamovala zhotovení běžných fotek v nějakém Kodaku - nejen, že vyrobilil zmetky, ale podvyvolali mi filmy, což je nevratná škoda. Odmítali to uznat, tvrdili, že filmy jsou podexponované, jenže to se dá snadno poznat - světlé byly nejen snímky, ale i číslíčka, která jsou tam z výroby a nemají s expozicí nic společného. Tak jsem se e-mailem obrátila na obchodní zastoupení Kodaku v ČR a oni si na ně došlápli, špatné fotky mi nechali, vrátili peníze a ještě přidali odpovídající počet nových kinofilmů. Ale byly to fotky z jedné fajn akce a tu už já znova nenafotím, že jo.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Reklamace fotografií *Dorka* 3.9.2010 18:42
*Re: Reklamace fotografií Ikonie 3.9.2010 20:49
**Re: Reklamace fotografií Jana, 2/07+10/08+5/11 3.9.2010 21:1
*Re: Reklamace fotografií štěpánkaa 3.9.2010 22:9
*Re: Reklamace fotografií Winky 3.9.2010 22:10
*Re: Reklamace fotografií withep 4.9.2010 7:2
*Re: Reklamace fotografií Mája+M(7/11) 4.9.2010 13:20

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.