| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

25.1.2000 0:58:41 Jana, Týnka 6 měsíců

Re: Co potřebuje miminko do začátků?

Veroniko.
Se vším, co napsala Marcela, naprosto souhlasím.
Měla jsem připravené krásné zavinovačky, ale přestože v poordnici jsem je vyžadovala (nabízeli mi dupačky!), doma mi prostě přestaly sedět. Týnka je nepotřebovala a tak - paradoxně - byly nejužitěčnější když přišla návštěva a bála se vzít miminko bez zavinovačky do náruče. Pak jsme ji zavinuli a všichni byli spokonejí.
Co se mi maximálně osvědčuje, je autosedačka. Používám ji i doma a to asi od šesti týdnů (postupně po 5 minutách přivykání). Je to báječná věc. Nosím ji sebou po bytě a mrňousek mně může sledovat při práci a já vím, že je v bezpečí. Neznamená to ale odkládárnu na dítě, po práci si samozřejmě spolu hrajeme!
V porodnici mi doporučovali Baby koupel Johnson, která se nalije do vody a pak už neoplachuje. Bylo mi nějak proti srsti miminku nechat na kůži mýdlo (!) a tak jsme používali Nela batole mýdlo. Teď už toho lituji. Ušetřili bychom si dost starostí, kdybychom si dali poradit. Udržet úplně malé miminko bez úhony ve vaničce pro nás nebylo jednoduché. Ale muset ho mydlit a pak kluzké oplachovat (otáčet ve vzduchu na bříško), bylo zbytečné. Navíc mýdlo je studené a i když si člověk naymdlí jen ruku, přece ji ochladí. A to pak miminko plakalo (nedivím se mu). Zkrátka, další děti už budu koupat v modré baby koupeli Johnson a nebudu trápit je ani sebe.
A na oblečení doporučuji už odmala body, kde se přední a zadní díl překrývají na ramenou. Výborně se oblíkají přes hlavičku (dají se hodně roztáhnout) a Vy víte, že se nemůžou shrnout a miminečko tlačit. Jsou uzpůsobené na přebalování a naše holčinka je preferuje.
Držím vám palce.
Jana
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Co potřebuje miminko do začátků? Veronika Sladkovská z Brna 22.1.2000 21:5
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Radka Wallerová 23.1.2000 13:0
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Štěpánka syn 3 měsíce 23.1.2000 15:58
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Marcela, Jakub 1 rok 23.1.2000 22:10
**Re: Co potřebuje miminko do začátků? Jana, Týnka 6 měsíců 25.1.2000 0:58
**Re: Co potřebuje miminko do začátků? Marcela, Jakub 1 rok 25.1.2000 21:38
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Dáša Punčochářová 24.1.2000 15:8
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Katka, také těhotná 4.2.2000 7:27
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Monika, také těhotná 4.2.2000 13:19
**Re: Co potřebuje miminko do začátků? Lenka, tehotna 6.3.2000 13:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.