| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Zkušenosti s různými výrobky

25.1.2000 21:38:40 Marcela, Jakub 1 rok

Re: Co potřebuje miminko do začátků?

Ještě jsem si vzpomněla na ponožky, protože miminka mají pořád studený nohy. A taky jsme měli takové to "polohovací lehátko". Do něj jsem dávala Kubáska hned, co přestal být zakuklený v zavinovačce. Pozdějš jsem ho v něm i krmila. Používali jsme ho až do devíti měsíců. Pak nám pod ním začalo praskat a navíc se nám v něm posazoval, takže už nebyl moc stabilní. Ale ta autosedačka, co píše Jana, se dá taky dobře použít. Nám se ale zdálo, že Kubík roste hodně rychle, tak jsme koupili rovnou autosedačku pro 0-18 kg od Chicca. Ta je potřebná taky téměř hned a je to jedna z mála věcí, na které se nedá moc šetřit (dá se koupit ojetá, ale je potřeba aby k tomu byly všechny dokumenty - atestace a návod k použití, případně člověk, který vám ji pomůže přidělat do auta).
Marcela
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Co potřebuje miminko do začátků? Veronika Sladkovská z Brna 22.1.2000 21:5
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Radka Wallerová 23.1.2000 13:0
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Štěpánka syn 3 měsíce 23.1.2000 15:58
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Marcela, Jakub 1 rok 23.1.2000 22:10
**Re: Co potřebuje miminko do začátků? Jana, Týnka 6 měsíců 25.1.2000 0:58
**Re: Co potřebuje miminko do začátků? Marcela, Jakub 1 rok 25.1.2000 21:38
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Dáša Punčochářová 24.1.2000 15:8
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Katka, také těhotná 4.2.2000 7:27
*Re: Co potřebuje miminko do začátků? Monika, také těhotná 4.2.2000 13:19
**Re: Co potřebuje miminko do začátků? Lenka, tehotna 6.3.2000 13:1

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.