| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Váha v těhotenství

Re: x*re: Gratuluji!!!

Pavlo,

na Tvoji radu dam a hned po novem roce (doktorka ma ted dovolenou) tam zajdu a trochu si postezuju.
Akorat nechapu, proc s tim maji nejaky problem a berou nas jako hypochondry, kdyz se citime opravdu na nic.To snad dokaze posoudit opravdu jen ta samotna tehulka a nikdo jiny. Jak muze nekdo urcovat miru toho, jak moc je mi zle, nebo jak moc jsem unavena, ve stresu? Doktorum to preci muze byt jedno, jestli jsem doma, nebo ne, meli by vyhovet nastavajicim maminkam, aby se citily dobre. Tolikrat snad tehotna nejsem, abych si nemohla dovolit byt doma.
No, uvidime, co mi reknou.
Ja bych naopak byla v tehotenstvi rada mezi lidma, ale v praci, kde delam, to nema zadny smysl. A navic - znas jedno z desatera Petra Novotneho? Kdyz je nekdo blbec, nepracujte s nim! :-)Tim se zacnu ridit.
Zajimal by me duvod, proc jsou lekari proti. Jsou v tom snad penize? Copak na tom netratime pouze a jen my, kdyz misto vyplaty dostaneme jen nemocenskou??
Ja mam odjakziva problem se zvracenim. Je mi strasne zle, ale vyzvracet se proste nemuzu. Za tech 8 tydnu co jsem tehotna jsem zvracela petkrat, ale zle mi je pravidelne kazdy den, nekdy i nekolik hodin najednou. Ale proste nezvracim.
Ovsem doktorka se me zeptala, jestli zvracim, ja na to, ze ne a ona jen: "Tak to je dobry, to neni nic vazneho". A bylo. V tu ranu jsem si pripadala, jak nejaky hypochondr, ktery si neustale stezuje. A to patrim k lidem, kteri jsou doma maximalne s anginou a s horeckou pres 38 jdou v klidu pracovat...
No jo. Tak jsem si pekne postezovala (stezuju si pravidelne miminku, hi hi) a zase pujdu.

Krasne vanocni svatky.

Lucka
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
x*re: Gratuluji!!! Pavlína 26, Ondra 26 dní 21.12.2000 22:7
*Re: x*re: Gratuluji!!! Lucie 25 (uz s miminkem v brisku) 27.12.2000 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.