| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Váha v těhotenství

21.12.2000 22:07:50 Pavlína 26, Ondra 26 dní

x*re: Gratuluji!!!

Ahoj Lucko,
někteří doktoři opravdu neradi nechávají maminky doma na neschopence. Když jsem byla těhotná já, tak můj doktor mě nechal doma na 14 dní abych si odpočinula (i když se smál pod vousy a asi si myslel, že se mi nechce pracovat, já byla ale fakti "hotová", stres v práci, nevolnost, nechápavý šéf, problémy doma). Nakonec mě ale přidal i prášky a doma jsem byla až do porodu, protože mi začalo od 25. týdne tvrdnout břicho a měla jsem předčasné stahy. Takže si myslím, že jakmile se necítíš úplně v pořádku, zůstaň doma. A doktorovi nemusíš nic vysvětlovat. Když mu řekneš, že ti je stále špatně, zvracíš a že tě začalo pobolívat břicho, tak by tě měl nechat doma. Podle mého musíš být v pohodě hlavně ty, protože veškeré tvoje pocity se odrážejí i na miminku. Ale jestli jsi opravdu unavená, tak bys neměla přehánět přípravy na vánoce a raději se vyspat. Přeji ti hezké těhotenství. Pavla
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
x*re: Gratuluji!!! Pavlína 26, Ondra 26 dní 21.12.2000 22:7
*Re: x*re: Gratuluji!!! Lucie 25 (uz s miminkem v brisku) 27.12.2000 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.