| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cyklopřívěsy a trasy vhodné pro vozíky

16.4.2010 8:11:13 Pipa

Re: Vozík Jogger

Ahoj všem, k vozíku Jogger: máme dvojčata, 14 měsíců. Vozík jsme koupili z Aukra někdy na podzim (za těžko uvěřitelnou cenu-pod 2,5 tis). Ta cena ale způsobuje nedůvěru a pochybnosti, a taky se částečně naplnily: v některých místech se hned rozpáraly švy (kolem zipu). Prodejkyně nereagovala, ale nějak se nám to nechtělo řešit, nevchali jsme to tak. Další problém: ruční brzda: odmontoval jsem ji, páč užitku málo a spíš zavazela. Váha je na zadních kolech a brždění vepředu je neefektivní.
Další nevýhoda: je velmi neskladný a demontáž není jednoduchá: tedy přesněji konstrukčně je jednoduchá, ale prakticky ne, je to řešené trubkami se západkami a s těmi se nemanipuluje zrovna snadno, rozhodně se nekoná žádné pohodlné sbalení jako třeba u kočárku. Máme velké auto: kombi Volvo, tam se do kufru vleze, ale jen tak tak.
Poslední nevýhoda je v kolmém sezení. Nevím jak to mají ostatní kočárky, ale tady je kolmé sezení a to je pro malé děti dost problém. Všelijak se v tom kroutí a padají na sebe, když je tam dáme (hlavně v zimě: teple nabalené) jsou tam jako sardinky a hrozně namačkaní na sebe. Jsou sice spokojení a líbí se jim tam, ale já spokojený nejsem, protože mám vždycky pocit, že se v tom slisují dohromady.
Tohle chce vyřešit,1: asi by to chtělo vyztužit záda-opěrku. Je látková a tudíž umožňuje částečné vyklonění dopředu a směrem k sobě.
2: bodl by nějaký tenký předěl mezi děti, jen částečný, který by lépe vymezil životní prostor každému z nich
3: pořešit něco na způsob sedačky, stačí i něco jednoduchého, co pěkně stabiilizuje polohu a podepře trochu hlavu, protože děti ve vozíku vždy brzy usnou. Tohle by asi bylo nejlepší, určitě by se dalo něco podobného ušít (podpěrný polštář) což je výzva spíš pro manželku než pro mě :)Nebo se nabízí udělat něco jako zavěšená lehátka, nevím...je možné, že během pár týdnů to už nebude potřeba. V zimě na procházkách po lese jsem kluky obkládal polštáři..

Tolik nevýhody, vypadá to děsivě, ale není to tak hrozné. Výhody napíšu do dalšího příspěvku
Odpovědět
Průběh diskuze (13 názorů)
Téma: Vozík Jogger marketaRyg 7.4.2010 20:43
*Re: Vozík Jogger Diana, 2 holčičky 7.4.2010 21:15
*Re: Vozík Jogger monikaK,Tobi3/07+Gabi7/10 7.4.2010 22:37
*Re: Vozík Jogger Cimbur 8.4.2010 8:57
**Re: Vozík Jogger Horama 8.4.2010 9:23
***Re: Vozík Jogger Medovka, Luky7/09 8.4.2010 9:32
****Re: Vozík Jogger marketaRyg 9.4.2010 13:5
*****Re: Vozík Jogger Medovka, Luky7/09 9.4.2010 17:31
***Re: Vozík Jogger Cimbur 8.4.2010 10:45
****Re: Vozík Jogger Pipa 16.4.2010 8:11
*****Re: Vozík Jogger Pipa 16.4.2010 8:32
******Re: Vozík Jogger Dita 7.5.2010 16:48
*******Re: Vozík Jogger Pipa 16.6.2010 12:32

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.