| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Praha 2

27.3.2010 19:30:48 turbinka + 3

Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY

Ahoj, jsem ráda, že to takhle nevidím sama, vlastně jsi to řekla naprosto přesně za mně.

Dřív tam byl kousek přírody a pohody, klidu, teď jsme tam byli 2x a je to pro mě vysoce adrenalinový sport. Mám pocit, že si tam ty děti už vůbec nemůžou odpočinout, jen se tam možná pou´tově vyjuchat. Uprostřed trůní obrovský hrad, který je určitě pro děti zajímavý, ale okolo jen umělý povrch a nikde žádné jiné zákoutí. Pískoviště je zoufale malé, domečky pryč, prostor pro menší děti jako byla třeba oddělená klouzačka je fuč.Kdyby tam chodilo pár dětí, tak se to asi dá, ale v tomhle obležení mi to připadá spíš o život. Trampolína je krásná, ale já mám děti ještě poměrně malé, chtějí tam a já (nejsem normálně katastrofista) vidím jen změť nohou a různě padajících postav dětí výšší váhové kategorie. Vyloženě nešikovné mi připadá, že je tam málo herních prvků, klouzačka, houpačka a točny nebo cokoli jiného v celém tom prostoru, všechno se to hrozně motá dohromady. A lanovka je vyloženě v dráze pobíhajících dětí. Chápu, že je potřeba taky hříště pro starší děti, ale já myslela, že dopol. bude klidněji, to tam ale byla školka a dvě třídy školy na tělocvik!! to mě teda štve.
Hlavně škoda toho prázdného vypovrchovaného prostoru.Myslím, že kdo to navrhoval vůbec neuvažoval o vytíženosti toho konkrétního hřiště a fakt se mi to nelíbí. Dokonce mám chuť to něják veřejně řešit, jen nevím jak, normálně to nedělám, ale podle mě škoda peněz. ˇUpravy by to mohly vylepšit.
Odpovědět
Průběh diskuze (12 názorů)
HŘIŠTĚ U VODÁRNY Radka 26.3.2010 20:22
*Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY turbinka + 3 27.3.2010 19:30
**Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Noface 27.3.2010 21:23
***Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Lenka a dva kluci 27.3.2010 22:11
****Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Lenka a dva kluci 27.3.2010 22:13
**Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Raaba 28.3.2010 23:22
*Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Michal 28.4.2010 20:54
**Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Lenka a dva kluci 28.4.2010 22:2
***Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Lenka a dva kluci 28.4.2010 22:7
****Re: Dopoledni hlidani Praha 2 lela, rosa, niki 2.5.2010 15:12
***Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Raaba 17.5.2010 19:10
**Re: HŘIŠTĚ U VODÁRNY Raaba 17.5.2010 19:19

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.