| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Homeopatie

22.3.2010 10:41:07 gusti

Dobrý homeopat/ka Praha

Ahoj,
chtěla bych Vás poprosit o kontakt na nějakého dobrého homeopata,raději bych teda ženu ~;) ,v Praze,či okolí Prahy.Mám už dlouho gyn. problémy,hlavně co se týče sex. života-bolesti,špinění po styku,někdy bolest,někdy jen špinění,gynekolog mi tvrdí,že jsem v pořádku a že jedině jít na laparoskopii,ale já si myslím,že ta je zbytečná a nechce se mi do narkózy... Laparku bych nechala až jako poslední možnost... Docela se to zlepšilo po užívání Kapek naděje od p.Podhorné,ale pořád to není úplně ono,asi by bylo lepší nějaké osobní setkání,přece jen po mailu to není takové.Každopádně na přírodní léčbu začínám věřit víc než na medicínu,vadí mi,že lékaři léčí až důsledek a mnohdy stejně nepomůžou a že se nezamýšlejí nad tím,že tzv. všechno souvisí se vším...
Prosila bych,pokud budete mít,i kontakt na mail,hrozně nerada někoho poprvé kontaktuju telefonicky...
Předem všem děkuju a doufám,že tohle mi pomůže a že se vyhnu laparoskopii,která stejně dle mého nic neukáže.Díky,Martina
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Dobrý homeopat/ka Praha gusti 22.3.2010 10:41
*Re: Dobrý homeopat/ka Praha Róza 22.3.2010 11:0
**Re: Dobrý homeopat/ka Praha Nisa 22.3.2010 11:1
***Re: Dobrý homeopat/ka Praha gusti 22.3.2010 11:8
****Re: Dobrý homeopat/ka Praha Róza 22.3.2010 11:24
****Re: Dobrý homeopat/ka Praha Lenka Gregorová 22.3.2010 13:12
*Re: Dobrý homeopat/ka Praha sarmyn 22.3.2010 11:13
*Re: Dobrý homeopat/ka Praha HaVe, 2 kluci 05 a 07 30.3.2010 21:5
*Re: Dobrý homeopat/ka Praha LiborX 22.8.2011 2:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.