| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jsem prožívala těhotenství a porod

Re: Léky během těhotenství.

Ahoj Kam,
vím co asi teď prožíváš. Na začátku mého prvního těhotenství jsem také prodělala zánět močových cest a asi v průběhu 2 - 3 týdne užívala Furantoin. Nevěděla jsem, že jsem těhotná. No a pak samozřejmě následoval ten šok, hledala jsem všude, přečetla kdeco. Výsledek byl asi takový, že by se to užívat nemělo, ale že to nemá nějaké tragické následky. I moje doktorka se nad tím nejdříve pozastavila, ale hned mi řekla, že to nevadí. Také jsem byla na genetice, tam mi rovnou řekli, že se asi nemohlo nic stát. Samozřejmě jsem klidná nebyla. Nicméně dcera se narodila zdravá, teď jsou jí dva roky a je až moc divoká, tak si někdy říkáme, jestli to není z toho. Takže se neboj a napiš, jak dopadla ta genetika. Držím palce.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Léky během těhotenství. Kam, 12.týden 19.12.2000 14:12
*Re: Léky během těhotenství. pavla, dvě dcery, 2 roky a 5 měsíců 19.12.2000 21:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.