| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náušnice

10.12.2000 16:15:15 Iva, Klárka čtyři měsíce

Re: Propíchnutí ušních boltců u děvčátka

Já Klárce uši píchat nedám. Jednak proto, že bych to těžko snášela (a poslech zákroku v čekárně u paní doktorky mi stačil...:-), a pak se mi taky nezdá, že by to byl nějaký problém propíchnout uši později, když si to bude dítě přát. Nevím, proč by měla brečet, že nemá náušnice a ostatní ano? Přece nikde není psáno, že pokud se uši nepíchnou do půl roku, už to nejde.
Samozřejmě, že na to dítě za chvíli zapomene, ale stejně se mi to zdá jako ZBYTEČNÁ bolest, když dítě nechápe, proč se mu to děje.
Později už bude mít tu motivaci, bude to chtít sama (nebo nebude).
Taky:
- malý dítě si za uši dost tahá (aspoň naše) a mohlo by se zranit
- se mi náušnicše na malých dětech ani nelíbí
- jsou případy, kdy naši romští spoluobčané, hlavně děti, prckům náušničky z uší prostě vytrhnou.
Ale je to věc názoru, já si prostě myslím tohle.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Propíchnutí ušních boltců u děvčátka Monika a Monička Svobodovi 18.8.2000 20:59
*Re: Propíchnutí ušních boltců u děvčát... Mirka,Michalka 6.měsíců 19.8.2000 1:27
**Re: Propíchnutí ušních boltců u děvč... Zdenek, nastavajci otec 10.12.2000 10:37
***Re: Propíchnutí ušních boltců u dě... Iva, Klárka čtyři měsíce 10.12.2000 16:15
****Re: Propíchnutí ušních boltců u ... Milada, dcera skoro 5 týdnů, syn skoro 5 let 10.12.2000 22:41
*****Re: Propíchnutí ušních boltců ... Renata ,Deniska 7 měsíců 19.1.2001 20:45
******Re: Propíchnutí ušních boltc... Eva, Natálka 4 měsíce 5.2.2001 14:13

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.