| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Náušnice

19.1.2001 20:45:01 Renata ,Deniska 7 měsíců

Re: Propíchnutí ušních boltců u děvčátka

Já jsem velice váhala,ale nakonec jsem se rozhodla hodila jsem náušnice do lihu a domluvila se s paní doktorkou. V ordinaci jsem s Deniskou nebyla byla tam s ní babička. Trvalo to asi 5 minut a volali mě do ordinace.Když jsem Denisku uviděla s náušničkami,které ji trčeli s oušek tak jsem se rozplakala a mám pocit,že jsem plakala víc než ona. Moc jí to slušelo.Ouška měla bez problémů a absolutně toho nelituji.Určitě to není týrání neviňátek.Co očkování? Při očkování teda plakala víc.No však máte svůj rozum já jen nabídla svou zkušenost.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Re: Propíchnutí ušních boltců u děvčátka Monika a Monička Svobodovi 18.8.2000 20:59
*Re: Propíchnutí ušních boltců u děvčát... Mirka,Michalka 6.měsíců 19.8.2000 1:27
**Re: Propíchnutí ušních boltců u děvč... Zdenek, nastavajci otec 10.12.2000 10:37
***Re: Propíchnutí ušních boltců u dě... Iva, Klárka čtyři měsíce 10.12.2000 16:15
****Re: Propíchnutí ušních boltců u ... Milada, dcera skoro 5 týdnů, syn skoro 5 let 10.12.2000 22:41
*****Re: Propíchnutí ušních boltců ... Renata ,Deniska 7 měsíců 19.1.2001 20:45
******Re: Propíchnutí ušních boltc... Eva, Natálka 4 měsíce 5.2.2001 14:13

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.