| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Poruchy příjmu potravy

17.11.2000 20:17:29 Soňa, dvě dcery 9 a 12 let

mentální anorexie

Moje dvanáctiletá dcera usoudila, že je ošklivá, tlustá, hloupá, neoblíbená, nejhorší v tělocviku, všechno zkazí, nic jí nejde, atd. a rozhodla se zkrásnět zhubnutím a být nejlepší alespoň v aerobicu. Chodila na aerobic nejprve dvakrát týdně, pak třikrát, potom cvičila navíc i doma, nejprve chvíli pak téměř pořád. Nejprve zhubla dvě kila, byla veselá a opravdu hezčí. Potom ale hubla stále víc, jedla stále míň, přestala chodit ven, byla protivná, ubrečená, hysterická a stále víc se podobala smrtce. Nebylo jiné východisko, než ji dát do nemocnice. V nemocnici ji "sebrali hrobníkovi z lopaty", povedlo se jí trochu vykrmit, přesvědčit, že něco jíst musí a cvičení má povolené pouze ve škole, ale její pocity, že je nejhorší k ničemu a strach z tloušťky nezmizely. Pokud máte někdo nějaké zkušenosti s touto nemocí, máte nebo jste měli stejné problémy, prosím ozvěte se. Mimochodem překvapuje mě, že jsem na toto téma nenašla v RODINĚ žádný příspěvek od odborníků a od laiků.
Odpovědět
Průběh diskuze (4 názorů)
mentální anorexie Soňa, dvě dcery 9 a 12 let 17.11.2000 20:17
*Re: mentální anorexie Darja 5.12.2000 21:32
**Re: mentální anorexie-oprava překlep... Darja 5.12.2000 21:36
*Re: mentální anorexie Marie; dcera 15 5.2.2001 19:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.