| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

3.11.2000 21:48:49 Jana 14 denní dcera Leona

Pochvala Frydecké porodnici

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému personálu Frydecké porodnice, obvzlášť paní doktorce Marákové, která můj porod vedla. Všichni i porodní as. byli bezvadní dokázali mi vyhovět ve všech požadavcích co se týče polohy u porodu, respektovali i mé odmítnutí nástřihu, paní doktorka byla velice lidská, laskavá a dokázala se vcítit, což je dnes vzácnost. Porodní sál je po rekonstr., byl utulný poskytoval dostatek soukromí včetně sprchy. Balón byl jak ve sprše tak na sále. Nové hydraulické lůžko umožňovalo i jiné polohy než v leže na zadech.Oddělení šestinedělí bylo taky po rekonstrukci, pokoje jsou po dvou včetne soc. zařiz., moc hezké. I když jsem z Ostravy jela jsem rodit do Frydku, protože žádná Ostravská porodnice a to jsem je během exkurzí prošla všechny, nenabízí takové důstojné podmínky jako Frýdecká porodnice. Doporučuji všem budoucím maminkám, aby si svou porodnici předem vybrali a pak,aby byli spokojeni jako já. Jana z Ostravy
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
Pochvala Frydecké porodnici Jana 14 denní dcera Leona 3.11.2000 21:48
*Re: Pochvala Frydecké porodnici Jolana, 10 a 12 let, 4.11.2000 18:58

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.