| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Kde rodit

3.11.2000 19:53:23 Lucie, Matýsek 4m

Re: Porodnice v Neratovicích

V Neratovicích se mi před 4 měsíci narodil synáček Matyáš a můžu jen potvrdit, že v neratovická porodnice je opravdu dobrá a všechen personál je velmi vstřícný. S tím placením to není tak žhavé, já osobně jsem byla na obyčejném pokoji zcela zdarma a od "nadstandardu" se lišil pouze tím, že tam nebyl telefon, televize (jede se snad někdo do porodnice dívat na TV?!) a stolky na přebalování dětí. Přebalovala jsem na posteli a vůbec mi to nevadilo. Pak tam byly ještě pokoje 1 a 2 lůžkové, ty vypadaly komfortně, ale já jsem spíš byla ráda, že na pokoji nejsem sama.
Také jsem ocenila, že mě po porodu pustili již čtvrtý den domů (pouští se pokud matka nemá komplikace a dítě začne přibývat). Je tam také možnost si vybrat nadstandardní porodní lůžko (za 2000); to jsem sice nechtěla, ale rodila jsem na něm nakonec stejně a zadarmo, protože druhé bylo právě obsazené jinou rodičkou.
Také jsem v Neratovicích chodila na kurzy přípravy k porodu k paní Hance Koudelkové, která pracuje jako porodní asistentka v porodnici a tam ji lze i zastihnout - pokud by někdo měl zájem. Pokud vím, tak kurzy pořád pokračují.
Hezký porod přeje Lucie
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Porodnice v Neratovicích Jana, 20. týden 7.8.2000 14:18
*Re: Porodnice v Neratovicích Petra, 17 týden 10.10.2000 12:42
**Re: Porodnice v Neratovicích Simona 10.10.2000 20:26
**Re: Porodnice v Neratovicích Lucka, Lukas 2 roky + 36 tyden 10.10.2000 21:45
***Re: Porodnice v Neratovicích Lucie, Matýsek 4m 3.11.2000 19:53

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.