| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Problémy v těhotenství

27.10.2000 13:25:06 Míla, 1 syn + 10.týden

Re: křeče v břiše

Ahoj Karolíno,
moc dobře si umím představit, jak ti je. U mě asi v 6. týdnu začaly takové nevolnosti, že jsme se nemohla ani napít. Zůstala jsem asi 10 dnů na neschopence doma a pomalu se naučila, jak to trochu zvládat. Nejhorší je, že jídlo, které mi udělalo dobře jeden den, druhý den už nefungovalo. Zvracela jsem (a stále ještě i když ne tak často) ráno, přes den a nejvíce večer. Došlo to tak daleko, že jsem si podvědomě vybírala jídla, která se "dobře zvrací", chi, chi to je co.
Každopádně jsem se naučila, že musím min. každé dvě hodiny něco sníst, i když jen malého. Dobře zvládám bramborovou kaši a brambory, pudinky, jogurty (jak kdy), pacholíky a banány, z pečiva karlovarské rohlíky. Naopak nemůžu mléko, maso mi moc nedělá dobře, uzeniny vůbec, z ovoce jsem musela vyloučit hroznové víno.

Moc ti to asi, Karolíno, nepomohlo, alespoň útěcha, že nejsi sama. Každopádně gynekolog měl radost, že mi je špatně. Prý si mrňous bere, co potřebuje. A utěšoval, že do 2 týdnů to přestane, to jsem zvědavá.

Přeji co nejdříve jen a jen pohodu.
Míla.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
křeče v břiše Petra, 5.týden 20.10.2000 13:35
*Re: křeče v břiše Veronika, těhotná ? 3-4 týden 20.10.2000 13:44
**Re: křeče v břiše Karolína (cca 6. týden) 27.10.2000 12:43
***Re: křeče v břiše Míla, 1 syn + 10.týden 27.10.2000 13:25
***Re: nevolnost - pro Karolínu Míša, syn 3 a 3/4 27.10.2000 13:39
*Re: křeče v břiše hela, 1syn 22.10.2000 5:5
*Re: křeče v břiše hela, 1 syn 22.10.2000 5:11

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.