| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak jste se namlouvali?

  (?)
 Názory 110 z 1912  [Dalších 1902 >>]
...j.a.s... 81911
22.8.2019 12:21:23
Já se té fixaci na matku nedivím. Pokud je natolik zvláštní, že nezvládá vztahy s dalšími lidmi, tak ta matka je pro něj ten pevný bod. Za ta léta to s ním umí a on ví, co od ní může čekat. "Pečující" matka taky nepůjde proti němu, nebude ho stavět do pro něj nepříjemných situací a nepříjemné je asi skoro všechno, co nezná, nebo na co není zvyklý.
Kdyby to byla láska jako trám a záleželo by ti na něm tak moc, že bys s ním chtěla být a pracovat na tom vztahu, tak bych si chtěla promluvit s tou matkou o tom, jak to vidí ona. Jestli by ti chtěla pomoci v tom, aby se od ní odpoutal, zda ji ta fixace otravuje a tak.
Bohužel i v tomhle můžeš narazit, protože některé ženy, které třeba celý život víceméně pečují o své potomky to mohou vnímat sice jako oběť, ale nebudou chtít se toho vzdát, protože pak by musely více žít svůj život. Po těch všech letech jim ten stav může vyhovovat.
Sirrion 157997
22.8.2019 0:06:23
Všechno je možné. Ale když jsme spolu byli na první schůzce, tak mu během té doby volala. A když jsme si volali na skypu, tak mu na telefon zase volala. Skutečně mu volá často, on to i sám přiznává, že jsou na sebe hrozně fixovaní.
Sirrion 157997
22.8.2019 0:06:19
Všechno je možné. Ale když jsme spolu byli na první schůzce, tak mu během té doby volala. A když jsme si volali na skypu, tak mu na telefon zase volala. Skutečně mu volá často, on to i sám přiznává, že jsou na sebe hrozně fixovaní.
Sirrion 157997
21.8.2019 11:13:28
Dobré ráno, holky. Budu odpovídat asi v jednom jediném příspěvku, aby tady těch příspěvků pak nebylo přehršel.~x~

Analfabeta : Ano, přesně o to mi jde. Já přijedu, on není schopnej udělat vstřícnej krok.

Ráchel, 3 děti : Já si myslím, že on v zásadě ani ženskou nechce. Chce mít děti, k čemuž je ženská potřeba (maminka mu potomky nepovije, že), ale kdyby si mohl vypěstovat ratolesti ve zkumavce bez nutnosti navazovat vztah se ženou, tak by byl nejšťastnější. Podle toho, jak se chová.

Kruci: Zdrhám😊

margotka78 alias shit-roller : Kolik mu v té době bylo, proboha?:D Stejně si myslím, že ve srovnání s tím mým exemplářem to musel být ještě čajíček.:D

Cimbur Chápu, že pro normálního člověka, který se s tím nesetkal, je to těžko uvěřitelné. Naprosto tomu rozumím. Když mi řekl to, co mi řekl, taky jsem si přála, aby to byl jen nějakej špatnej vtip. Bohužel.

Eilatt No, já neznám jeho mamku, ale podle toho, co mi o ní vypráví, je to hodná ženská. Strach má o něj enormní, ale stejně si myslím, že je to spíš on, kdo se nechce vymanit. Ale opravdu netuším, jak to u nich doma funguje. S mámou mě neseznámil.

kambala pláááckááá Jo, tohle je fakt děsivé, no. Mamánkovství, neschopnost kompromisů a vstřícných kroků vůči ženě, která ho má ráda. Historku (nebo povídání) o matfyzákovi určitě uvítám. V čem byl vůl?

neznámá Kdepak. Tento je jedináček. A na ekologii kašle. Sheldon a Amy?:D To se hledali, až se našli? V čem je jejich vztah nestandardní? Taky čekali roky než měli sex?~:-D

Martina Já si myslím, že je docela i možný, že můj mamánek se v tomhle pozná (kdyby to tu někdy nedejbože našel, tak mi to pěkně vytmaví:D nebo už se mnou v té době dávno nebude mít zájem mluvit), ale já to ze sebe prostě musela dostat. Navíc mě to zase přivedlo k té myšlence, že má zřejmě nějakou formu AS…už dřív jsem nad tím uvažovala.~d~

Zerat Zerat, moc Ti děkuji za přihození vlastního příběhu. Jsem teď ve fázi, kdy tyto příběhy hltám, protože v nich vidím podobnost s tím svým. Snažila jsem se komunikovat, vysvětlovat…nepomohlo. Opravdu. Jak pak psala Marťa, ten člověk nechápe a nechce chápat. Možná to ani neumí.~d~

Kudla2 Hotovej člověk, který, pokud se nezmění, tak s ním žádná nevydrží.:( Třeba bude mít štěstí a najde k sobě nějakou „Amy“.

Borgis Zajímají mě názory, zkušenosti, chci se prostě jen podělit. Sdílená starost, menší starost.:) Kdybych nebyla zamilovaná, tak bych utekla už dávno. Tam je prostě problém ten, že mi ten člověk učaroval, ale pod tíhou všech těch věcí, co už mi provedl vlivem své podivné povahy, už k tomu všemu přistupuju racionálněji.

rišulka Rišulko, myslím, že velké plus už je jen to, že má Tvoje dítě maminku, která tu jeho odlišnost řeší a uvědomuje si ji. ~R^Máma toho mého snad ani nechápe vážnost situace. Z toho co jsem četla na nejrůznějších fórech o AS, se s tím dá pracovat. Vysvětlovat. Sice to nevyléčíš, ale společnými vysvětlováním mu leccost vysvětlíš. ~6~ Ten můj je podle mě neléčenej Aspík…ten už ty podivnosti bere jako součást své povahy, pro něj je to normální a krom mě není nikdo, kdo by jej konfrontoval upřímně s realitou (cizí lidi, se kterými neprobírá soukromé záležitosti nepočítám).


Žžena Hele, asi jo. Ale on je tak složitej případ, že jemu to prostě ani nepřipadá divný. Pro něj je to normální.~e~

Trebuchet: Je tam vícero věcí, které normálního člověka děsí. Na druhé straně je to opravdu inteligentní (ve smyslu vysoké IQ) a myslím, že i hodný člověk. Nechci ho jen hanit, ale opravdu ta použitelnost do života ve vztazích tam zatím není. Snad se najde jiná, která ho ke změně bude motivovat víc. Když já to nejsem..~l~
Sam01 129844
21.8.2019 8:41:43
Utec dokud muzes.
Tereza33 120401
27.6.2019 19:25:09
já si pod tím představuji člověka, co nekecá. Většinou tedy muže, i když.. když si mi nedávno stěžovala kamarádka, že, když byla sama, bylo jí líp - tak jsem ji taky připomněla, jak tu skučela, že je pořád sama.

Jakože například - chci ženu, domeček, děti.

a pak tráví celé dny v hospodě. Prostě nevyjasněné priority, nevyblbnutý, rád by, ale není tak nastaven, není mu to přirozené, jiné věci deklaruje, jiné dělá.
Ropucha + 2 ropušata 120300
27.6.2019 10:26:12
Pampelo, souhlasím, také to vidím jako protiklad rozevlátého věčného hledače.

Že chce každý člověk něco jiného, to je přirozené a lze na to přímo reagovat.
Na hledače, který sám neví, se reaguje obtížně.
S takovým lze žít ze dne na den a improvizovat, těžko ale něco spolehlivého plánovat.
Konzerva 153011
27.6.2019 8:25:42
Já si pod tím představím člověka, kterej dokáže věci domýšlet a ví, že mají více stran.

"chci novej iphone". Tak ví, kolik to stojí, ví, co se s tím dá dělat, ví, jestli ho využije, ví, že když ho ztratí, přijde o hodně, ví, že když ho koupí pro sebe, bude muset čelit nátlaku patrnera a dětí, že chtějí také takový atd.

"Chci bejt modelka" - ví, že bude muset fyzicky dřít, aby si udržela postavu, bude muset mít dietu, bude se muset (sama nebo od někoho) furt depilovat, holit, líčit, česat, bude cestovat po nocích, spousta chlapů bude očekávat, že se s nima vyspí, aby si získala nebo udržela kariéru, budou ji pomlouvat, že s někým spí nebo už nespí, je to tvrdé prostředí plné závisti, její nemoci a osobní problémy nebudou nikoho zajímat, musí umět jazyky a je to povolání na pár let.
Konzerva 153011
27.6.2019 8:16:06
"jo, tak to je přesné... ale on by chtěl, aby toto zařízení ještě generovalo peníze"

Sally,

tak by to mohl pronajímat... ~b~
 Názory 110 z 1912  [Dalších 1902 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.