tisk-hlavicka

Bruslí celá rodina

17.9.1999

Velmi zajímavý tip pro aktivní pražské rodiny - kolečkové bruslení!

Nejdřív chodil člověk bos, pak přišly boty a teď jsou tu - brusle! Tak zní motto jedné z několika českých internetových stránek věnujících inline skatingu - tzv. kolečkovému bruslení. To, že nejde pouze o módní záležitost pro děti a teenagery si můžete vyzkoušet prakticky kdykoliv v překrásných pražských Letenských sadech a dokonce nemusíte mít ani vlastní brusle - můžete si je totiž půjčit!

Populární a velmi využívaná půjčovna firmy Miami Sport sídlí na adrese Letenské sady, Nad Štolou 1, 170 00 Praha 7, za levým konce Letenské pláně (při pohledu od stadionu Sparty). Přesnou mapu i s vyznačením místa najdete tady.

Půjčovna má otevřeno od pondělí do pátku od 14.00 - 21.00, v sobotu a v neděli od 11 do 21 hodin. Od října je zavírací doba ve 20 hodin.

Půjčovné bruslí všech velikostí (i dětské od velikosti 32) je 60 Kč/hodinu, potřebovat budete ale asi i chrániče (20 Kč/hod). Zamluvit si je můžete na telefonním čísle 0602 - 489 430.

Určitě si nenechte možnost rodinného bruslení v podzimním listí na širokých cestách jednoho z nejkrásnějších pražských parků (navíc s výhledem na celou Prahu) ujít.

A když se vám tento způsob trávení volného času zalíbil,

navštivte několik internetových stránek, které se tomuto sportu věnují více. Najdete na nich nejenom fotografie i videa roztodivných figur, ale především přehled dalších vhodných terénů a SKI parků.

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.