tisk-hlavicka

Letní kina v Praze 2019: 5 tipů, kam vyrazit s dětmi na film

2.8.2019 Tomáš P.

Čertí brko, Psí domov, Grinch, Ferdinand, Aladin… Na tyto tituly a další můžete s dětmi letos vyrazit pod letní oblohu.

Filmy se promítají na střeše, v parku nebo na zahradě. Tak vezměte celou rodinu, deku a vychutnejte si krom filmového zážitku i příjemnou letní atmosféru.

Připravili jsme pro vás výběr 5ti letních kin v Praze, kde jsou na programu i filmy vhodné pro děti. Seznam všech letních kin v Praze najdete zde . Můžete také sledovat program letních kin a naplánovat si tak návštěvu nějakého vhodného představení.

Kinobus 2019

Kinobus je projekt Dopravního podniku hlavního města Prahy, který pořádá již 12. rokem pojízdné letní kino. Speciální upravené vozidlo v sobě ukrývá profesionální promítací techniku, nafukovací plátno a sedadla pro 200 diváků. Vstup je zdarma a je možné si i bezplatně zapůjčit deku. Projekce se odehrává po setmění na různých lokalitách v Praze. Promítá se v pondělí, úterý, středu a čtvrtek. 

Program kina: https://kamdokina.cz/kino/10

Web: http://www.dpp.cz/kinobus/

Spirála - DDM Praha 8

Dům dětí a mládeže na Praze 8 promítá filmy pro celou rodinu. Začíná se po setmění a v případě nepříznivého počasí se projekce ruší. Na film můžete přijít každý druhý čtvrtek a vstupné je 50 Kč.

Program kina: https://kamdokina.cz/kino/21

Web: http://www.ddmpraha8.cz/?page=akce

Karlínské filmové léto

16. ročník Karlínského filmového festivalu se koná ve dvoře historické budovy Invalidovny. Až na výjimky se hraje každý den od úterý do neděle. Vstupné je 60 - 90 Kč.

Program kina: https://kamdokina.cz/kino/22

Web: http://www.karlinske-filmove-leto.cz/

Střecha centra Černý most

Na střeše obchodního centra probíhá již 4. ročník letního kina. Promítají se české filmy, které byly nominované na Českého lva 2018. K dispozici je také občerstvení a doprovodný program pro děti. Vstup je zdarma a můžete přijít vždy ve čtvrtek.

Program kina: https://kamdokina.cz/kino/7

Web: https://www.centrumcernymost.cz/news-detail/22082019-ccm-letni-kino

Letní kino u Keplera

Letní kino v parku na Pohořelci je podporováno Městskou částí Prahy 6. Je zajištěno občerstvení, 100 míst k sezení a je možné přijít s pejsky. Za nepříznivého počasí se představení ruší. Vstup je zdarma a promítá se každý čtvrtek.

Program kina: https://kamdokina.cz/kino/11

Web: https://www.praha6.cz/letnikino

Názory k článku (0 názorů)
Žádné názory zatím nejsou. Vložte první!
Vyhledávání článků podle věku

Seriály

Vývojové tabulky

Těhotenství

Dítě


Zajimavé odkazy:
Předporodní kurzy   |   Najděte rýmy na slovo a napište báseň.