| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Kterak i počítačoví ignoranti vytvoří vlastní stránky

 Celkem 13 názorů.
 Miška, 3 děti 


Taky jsem takhle začínala 

(21.11.2001 12:47:25)
Sylvo, musím se usmívat, protože mi připomínáš moje začátky. Také jsem začala v roce mé holčičky, kdy jsem jí udělala první stránečky. Moje první stránky byly jednoduché - textové s pár obrázky. Vystačila jsem si s obrázky, které jsou volně stažitelné na netu. Přeplácala jsem své stránky javascriptem, který jsem si stáhla na netu na těchto stránkách . Myslela jsem, že tím dám najevo před světem, že to umím. Bavilo mě to, tak jsem šla na školení. Nebylo to proto, že bych se to nedokázala naučit sama, ale spíš, abych se mohla na cokoli zeptat, co jsem ještě nechápala a abych mohla načerpat pár rad a zkušeností od - prý nejlepšího programátora v okrese. Osvědčení jsem dostala. Tam jsem se dověděla, jak by měly stránky vypadat, že mám myslet na to, že ne všichni mají stejné prohlížeče nebo systémy, že méně je více a jak to udělat, aby se stránky zobrazovali rychle, jak ušetřit čas lidem, co surfují na mých stránkách atd.... Prostě plno jiných věcí, nad kterými bych já vůbec nepřemýšlela nebo by mě ani nenapadly. Od té doby jsem udělala mnoho stránek a vlastně se pořád ještě něčemu učím. Také jsem zjistila, že aby měl člověk pěkné stránky, musí také trošku umět pracovat s grafikou. Takže to je další věc, kterou se člověk musí naučit... a je jich ještě fůra jiných. Třeba programování v jiných jazycích, než je HTML.
Tohle, Sylvi nepíšu proto, abych ti dělala kázání, neboj :))) Jen proto, aby ostatní maminky věděly, že na mateřské dovolené se dá dělat ještě plno jiných věcí, než vařit, prát a uklízet. A jako přivydělání na mateřské je tohle taky dobrá věc.
Já tohle beru jako další vzdělání a další zkušenost. Je vidět, že maminky na mateřské nemusí vůbec po pracovní stránce "zakrnět", ale naopak, mohou se naučit plno nových věcí, které by jim mohly pomoci k hledání práce po této dovolené:))
 Pusinka,Tomík02/01,Luky 7.1.05 


Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.11.2001 13:15:40)
Ahoj Miško, mohla bys mi prosím napsat, kde bych mohla tyto kurzy absolvovat a v jaké cenové relaci se pohybují? Díky Petra
 Miška, 3 děti 


Re: Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.11.2001 13:48:13)
Petro, píšu ti to v e-mailu.
 mici,Any 6let 


Re: Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.11.2001 20:29:51)
Ahoj Misko,
jsem dalsi adeptka na nejaky kurz, sice jsem jiz koukala po ruznych inzeratech, ale jak se dovim, ktery z nich by naucil vylozene zacatecnika pouzivat www. stranky a snad nekdy i jejich tvorbu.
Pokud Te to neunavi, dej mi prosim vedet.
Diky Mirka
 Miška, 3 děti 


Re: Re: Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.11.2001 20:43:01)
Odpovídám v rubrice o www stránkách a internetu.
 Lucy-T 


Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.1.2009 13:37:42)
to byla jen zkouška
 Lucy-T 


Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.1.2009 12:21:09)
dnes


 Lucy-T 


Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.1.2009 13:25:29)
dnes
 Lucy-T 


Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.1.2009 13:28:20)
...


 Lucy-T 


Re: Taky jsem takhle začínala 

(21.1.2009 13:31:02)
dnes
 Mamka Zdenka 


Kterak ignoranti nakonec ty stránky nevytvoří 

(21.11.2001 23:55:53)
Možná ten název je podivny ale výstižný. Můj příběh je podobný ... začala jsem s "tvorbou, rádoby tvorbou" na internetu když byl dceři rok, a to proto, že jsem ji chtěla udělat stránky. Jak to dopadlo? nevím jestli dobře nebo špatně, ale každopádně tak, že Zdeninka do dneška stránky nemá, má jen zaregistrovanou doménu, a práce na jiných www stránkách kterou dělám výhradně v noci tak mi někdy roste přes hlavu a pořád neumím to co bych chtěla - ale to je asi také normální. Pořád se něco učím, trávím hromadu času řešením problému o kterých nakonec zjistím že jsou triviální anebo je nevyřeším ani za půl roku (např. problémy s apachem). Stránky, které si udělala Silvie jsou pěkné a splňují účel který mají - což je asi to nejpodstatnější. Pokud tě to Silvie baví, pak vytrvej, ale nenech si to přerůst přes hlavu, jestli máš nálad můžeš se podívat co jsem dělala za stránky. No jinak mi končí dovolená, myslím tím mateřská :)), a od ledna nastupuji do zaměstnaní, tak to jsem teprve zvědavá jak budu kloubit 2 odlišné obory a výchovu dcery . Asi budu muset něco šidit (dcera to ale nebude). Silvie vytrvej seš 1, a svým článkem si určitě pomohla hromadě maminkám.
 Sylvie 


http://grafika.wz.cz/ 

(22.2.2002 0:13:21)
Objevila jsem jedny stránky užitečné stránky http://grafika.wz.cz/. Jednak je to taková učebnice tvorby stránek, a taky jsou na ní různé skripty, obrázky, pozadí...

S.
 Marinakx 
  • 

lidi potrebujete jakpsatweb.cz 

(1.3.2005 15:02:25)
jakpsatweb.cz

je tam vsechno

a davat do stranek neco co uz jinde je? obrazecky a jinej odpad. naco kdyz uz to jinde je ...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.