| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O dnešním odchodu Majdy do školky

 Celkem 2 názorů.
 Simona, dcery 3 a 13 let 
  • 

Jak používat tatínky 

(17.7.2001 19:11:56)
Milá Magdo
Vaše příspěvky čtu vždy s pobavením, mám pocit, že se doma rozhodně nenudíte a hlavně, že si maličkostmi nenecháte zkazit náladu. (Já měla v minulých letech takové zážitky - o tom píši i jinde na Rodině -, že si dnes říkám: hlavně když jsme všichni zdraví a máme se rádi. Jinak NIC není důležité. Ono když nejde o život, tak jde o .....). Váš příspěvek o cestě Majdy do školky mi připoměl, jak mne čekala v roce 1989 operace ruky, dcera měla 1 rok a tatínek byl ze své původní rodiny vychován k tomu, že otec se k dítěti smí přiblížit, až když jde do školy, do té doby by mu mohl ublížit. A tak v rámci výchovy otce k otcovství jsem zpracovala podrobný "Návod na použití 1 ks dítěte", vše vyprala, navařila do mražáku pro dceru i pro tatínka a odskotačila na 10 dní do nemocnice. Po této zkušenosti mi už manžel nikdy neřekl, že jsem na mateřské DOVOLENÉ a hlavně nechápal, jak se s dítětem dá ještě něco udělat, např. uvařit a pod. Ale jejich vzájemnému vztahu to ohromně prospělo a s druhou dcerou to dopadlo tak, že já (protože podnikám) byla na mateřské jen 2 měsíce a pak - do teď - je na ní zasloužilý otec.
Držím palce na další výpravy do školek i jinam do života a zdravím všechny Rodinkáře a Rodinkářky.
Simona
 Magda Silná 
  • 

Re: Jak používat tatínky 

(21.7.2001 20:07:57)
Děkuji za vtipný a tolik mi říkající příspěvek. Při každém odchodu do porodnice jsem psala manželovi podrobný návod, jak vypadá takový normální den s jedním a poté se dvěma dětmi. Přežili to všichni, faktem je, že na jedné návštěvě u mě v porodnici dokázali nechat dudlík a lahvičku s pitím, ale poradili si i tak. Jsou věci, na kterých to opravdu nestojí. Děkuji a zase se těším někdy...

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.