| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k článku Jak jsme adoptovali Conana Ničitele

Naše listopadová výročí

V listopadu 89,týden po revoluci, jsem skončila poslední pokus o porod zdravého a hlavně živoucího vlastního dítěte. Bohužel opět neúspěšně, a tak jsme si já a můj muž Klouzek řekli, že jsme za novou svobodu,danou změnou režimu už zaplatili a musíme naši touhu po rodině vyřešit "jinak". Podali jsme žádost o adopci a prošli celým tím martyriem, které v našem případě a s praxí našeho Okresního úřadu trvalo přesně šest let. 27.11.1995 jsme poprvé drželi v náručí našeho syna.Pro nás oba to byl první člověk bez jména kterého jsme kdy potkali. Stal se zosobněním naší vzájemné lásky, a to, že jsme mu sami dali jméno, ten fakt ještě více podpořilo. Nikdy jsme nezapochybovali, ani předtím ani potom, o správnosti našeho jednání.Jsme šťastná rodina, ve které každý její člen má svoje plnoprávné postavení. Chci popřát všem, kteří si nejsou jisti, že by podobnou situaci zvládli, nebo si ji dokonce nedovedou vůbec představit, aby v sobě našli podobnou sílu jako my a taky aby se dokázali zbavit všech pochyb ať už o sobě, nebo těch druhých. Vytrvejte, stojí to za to čekání. Obrňte se trpělivostí s úředními postupy a neochotou některých za papírem vidět člověka jeho osud ! Odměnou Vám bude spousta krásných radostí i starostí.
Příští týden jedeme jako každý rok, do Dětského Centra Veská, pozdravit sestřičky a paní primářku a podívat se na Markovu postýlku. Určitě se to neobejde bez pár slzí a trochy nostalgie, ale ten príma pocit vevnitř, že už nejsme jen my dva, naštěstí zůstane. A to už to je pět let. Držím palce všem svým následovníkům, Vaše Eva
Odpovědět
Názory k článku (8 názorů)
Martinka Eva 31, Honzík skoro 4, další mimi v říjnu 26.7.2000 9:42
Conan ničitel Jana, dcery 12 a 9 let 1.8.2000 13:57
adopce Marika, bezdětná 29.8.2000 12:17
*Re: adopce Bara, Martinka 30.8.2000 12:26
*Re: adopce Zdenka 1.2.2010 15:33
Naše listopadová výročí Eva Plichtová, pětiletý gentleman Marek 21.11.2000 13:57
Re: Ke článku: Jak jsme adoptovali Conan... Marta 3.6.2001 22:11
*Re: Ke článku: Jak jsme adoptovali Con... Bára - Martinka=Conan 8.12.2001 7:25

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.