| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

pro Marcelu

 Celkem 2 názorů.
 Kristina 
  • 

pro Marcelu 

(25.7.2001 12:37:38)
Ahoj Marcelo, to je mi docela líto, že to Tvému "ex" bylo tak jedno, v čem stráví den "D".
Taky si neumím představit, že by moje potenciální tchyně mi mluvila do toho, jaké šaty si mám vybrat. Já mám naštěstí budoucí tchyni velice fajn, je moderní a v mém stylu oblékání mne podporuje. Bílou barvu mám také docela oblíbenou, ale šaty, které jsem vybrala, se mi zdály v barvě šampaň daleko zajímavější. Pokud by Tě zajímalo, jak vypadají, můžeš se podívat na internetu: complicite.com (šaty se jmenují Sri lanka).
Co se týká střihu šatů, asi bych jiný, než jsem zvolila nyní, vybrala například pro obřad církevní či pro obřad konaný například v zámecké kapli. Náš obřad však bude občanský a navíc netradičně v zámecké zahradě.
Měj se moc hezky a přeji Ti, abys brzy našla toho pravého a nastaly Ti ty samé "starosti", jaké prožívám například já teď.
Kristina
 Marcela 
  • 

pro Kristinu 

(26.7.2001 9:04:35)
Ahoj Kristino, právě jsem se podívala na tvé šaty. Jsou opravdu krásné (v jednoduchosti je skutečně krása), máš dobrý vkus - takový styl se mi také líbí. Pak se mi ještě líbí takové bez rukávů (na complicite.com - Siam, líbí se mi na nich, jak jsou vyřešeny na hrudníku a výš - jen jsou moc přezdobené) a pak se mi líbí se spadlými rukávy (něco jako Sydney). I Surinam vypadá celekm zajímavě. Teď jsem ráda, že jsem si toho bývalého nevzala, celý život by mu bylo jedno, jak se obléká a košile by mu kupovala maminka (sám si nekoupil ani jednu, a když už jsem mu jednu koupila já, tak to jeho matka dost zkritizovala, ona mu totiž kupovala košile jen s proužkem a ještě velmi ponuré barvy, a co je nejlepší, ty samé košile kupovala i svému manželovi...). Teď mám přítele (je rozvedený, ale děti neměli) - je ke mně pozorný, má rád děti, dokonce vypere a umí žehlit - byl delší dobu sám. Jsem s ním skutečně šťastná, bere mě takovou, jaká jsem a nechce mě měnit, velmi mě respektuje. S mým bývalým jsem si připadal spíš jako přívěšek, o všem rozhodoval on, ale znáš to, když je člověk zamilovaný, spoustu věcí přehlédne. Měj se moc a moc krásně a ať vám vyjde na svatbu počasí. M.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.