| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

26.7.2001 9:04:35 Marcela

pro Kristinu

Ahoj Kristino, právě jsem se podívala na tvé šaty. Jsou opravdu krásné (v jednoduchosti je skutečně krása), máš dobrý vkus - takový styl se mi také líbí. Pak se mi ještě líbí takové bez rukávů (na complicite.com - Siam, líbí se mi na nich, jak jsou vyřešeny na hrudníku a výš - jen jsou moc přezdobené) a pak se mi líbí se spadlými rukávy (něco jako Sydney). I Surinam vypadá celekm zajímavě. Teď jsem ráda, že jsem si toho bývalého nevzala, celý život by mu bylo jedno, jak se obléká a košile by mu kupovala maminka (sám si nekoupil ani jednu, a když už jsem mu jednu koupila já, tak to jeho matka dost zkritizovala, ona mu totiž kupovala košile jen s proužkem a ještě velmi ponuré barvy, a co je nejlepší, ty samé košile kupovala i svému manželovi...). Teď mám přítele (je rozvedený, ale děti neměli) - je ke mně pozorný, má rád děti, dokonce vypere a umí žehlit - byl delší dobu sám. Jsem s ním skutečně šťastná, bere mě takovou, jaká jsem a nechce mě měnit, velmi mě respektuje. S mým bývalým jsem si připadal spíš jako přívěšek, o všem rozhodoval on, ale znáš to, když je člověk zamilovaný, spoustu věcí přehlédne. Měj se moc a moc krásně a ať vám vyjde na svatbu počasí. M.
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
pro Marcelu Kristina 25.7.2001 12:37
*pro Kristinu Marcela 26.7.2001 9:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.