| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Svatba

25.7.2001 12:37:38 Kristina

pro Marcelu

Ahoj Marcelo, to je mi docela líto, že to Tvému "ex" bylo tak jedno, v čem stráví den "D".
Taky si neumím představit, že by moje potenciální tchyně mi mluvila do toho, jaké šaty si mám vybrat. Já mám naštěstí budoucí tchyni velice fajn, je moderní a v mém stylu oblékání mne podporuje. Bílou barvu mám také docela oblíbenou, ale šaty, které jsem vybrala, se mi zdály v barvě šampaň daleko zajímavější. Pokud by Tě zajímalo, jak vypadají, můžeš se podívat na internetu: complicite.com (šaty se jmenují Sri lanka).
Co se týká střihu šatů, asi bych jiný, než jsem zvolila nyní, vybrala například pro obřad církevní či pro obřad konaný například v zámecké kapli. Náš obřad však bude občanský a navíc netradičně v zámecké zahradě.
Měj se moc hezky a přeji Ti, abys brzy našla toho pravého a nastaly Ti ty samé "starosti", jaké prožívám například já teď.
Kristina
Odpovědět
Průběh diskuze (2 názorů)
pro Marcelu Kristina 25.7.2001 12:37
*pro Kristinu Marcela 26.7.2001 9:4

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.