| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice

 Celkem 6 názorů.
 Eva Mazurková, syn 
  • 

Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice 

(7.3.2000 6:58:32)
Nemocnice v roce 1996 poskytovala běžný standard, o nějaké alternativě při porodu však nemůže být ani řeč - viz volba polohy při porodu, nastřižení hráze atd.
Momentálně jsem znovu v jiném stavu, ale podruhé již budu volit promyšleněji.
 Jana29 / 29 týden 8 lety syn Petr 
  • 

Re: Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice 

(1.8.2000 21:59:46)
První dítě jsem rodila v této nemocnici manžela chtěli poslat domů nedali jsme se manžel si u primaře vybojoval přítomnost dali nás na inspekční pokoj a až se uvolnil sál pro porod s otcem přestěhovali nás tam. Jinak co se týká personálu nikdo vám vstříc nevyjde,i když jsem měla křížové bolesti nutili mě ležet na zádech, rodit do kopce, preventivně mě mezi kontrakcemi bez umrtvení nastřihli a samé lepší věci. Dítě odnesli v šest večer a dali mi ho až druhý den ráno čož jsem taky nechápala co jedl atd ? Kde půjdu rodit nevím, ale Vítkovice nikdy více. Podle ohlasů vidím,že za těch osm let se tam nic nezměnilo. Všem radím ať porodnici vybírají líp. Zdravím všechny Ostraváky a pište.
 Eva 31, Honzík 4, 30. týden 
  • 

Re: Re: Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice 

(2.8.2000 8:07:57)
No tak Jano, před čtyřmi roky to bylo lepší jenom v tom, že se manžel se mnou nemusel na ten sál proboxovávat, ale vzali ho na milost hned. Jinak průběh porodu byl úplně stejný, přesně jak to popisuješ, jako podle jednoho mustru. Nejvíc mne ale dožíralo oddělení šestinedělí, ženské sestry byly príma, ale ty dětské mne teda nenadchly vůbec: studené jako psí čumák, člověk se málem bál na cokoliv zeptat, o kojení jsem se nedozvěděla ani ň, zaplaťpánbůh, že Honza byl hned zezačátku solidní žravec a já jsem si toho taky kupu předtím přečetla.
Pupík mu nenechali uschnout až do odpadnutí, ale hned asi třetí den to šmikli, takže následovalo několik převazů, než mu to nekrvácelo, doma jsme to ještě museli dohojovat Framykoinem.
Teď to půjdu zkusit na ty Fifejdy, aspoň co se týče novorozeneckého a šestinedělí to tam prý je dobré, ale o porodu si už nedělám moc iluze. Dost záleží asi na tom na jakou šichtu natrefíš. Kámošce se např. stalo, že musela jít na císaře, dělali jí to v epidurálu a manžel byl při operaci. Dokonce mu malou dali hned jako prvnímu pomazlit než ji začali po narození vyšetřovat. Ale pak s tím epidurálem to nebylo tak úplně O.K., takže tam zůstala skoro o týden déle. Takže asi dost záleží na štěstí nebo jestli máš možnost tam jít se svým vlastním doktorem, kterému důvěřuješ.
Čau a jestli budeš mít chuť, ozvi se.
 Jana 30 týden 
  • 

Re: Re: Re: Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice 

(6.8.2000 19:40:55)
Milá Evo,
Svět je malý a podle toho co píšeš je docela možné,že se na těch Fifejdách sejdem. Já mám termín jeden 17.10 a druhý 21.10. Podle ohlasů jsem se i já rozhodla, že půjdu rodit na Fifejdy. Ještě čekám na plánovanou exkurzi po porodnicích s naší porodní asistentkou z těhobiku, kam docházím každou středu dopoledne. Cvičíme, plaveme v bazénu, je to prima. Na konci máme vždy besedu a člověk se tak dozví různé zajímavé věci. Taky jak už jsem psala, nám umožní prohlídnout si porodní sály, snad už tento týden. Zatim se měj a když tak se zase ozvi Jana
 Jarka 
  • 

Re: zkušenost s porodnicí O-Vítkovice 

(4.4.2008 22:15:55)
Já rodila ve vítkovicích 2006 a nebyla jsem spokojená ani se sestrama ani s doktorama.Manžela jsem při porodu neměla.Měla jsem komplikovaný porod malý měl pupeční šnůru kolem krku a nemohla jsem ho vytlačit přes ramínka rodila mě jen sestra která si chtěla přivolat na pomoc doktora ale ten na její volání nereagoval.Malýho jsem dusila asi minutu než jsem ho vytlačila.sestřičky na noční asi spali nebyli v noci vůbec zádný kontroli.Malý mi pořád plakal a sestry neměli žádný zájem mi poradit.Rok před malým jsem rodila holku ne Fifejdech a srovnávat to ani nemůžu.Je tam uplně jiný přístup sestry pravidelně v noci chodili ptali se zda něco nepotřebujeme.A doktoří ochotní a vstřícní.Ted čekáme 3 a bez vahaní si volím fifejdy.
 BABINKA 
  • 

Re: zkušenost s porodnicí V PARDUBICICH 

(9.4.2008 14:35:22)
PROSIM O ZKUSENOSTI A PODROBNOSTI A ZAZITKY

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.