| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Hezké ráno

 Celkem 6 názorů.
 Surio-mario 


Hezké ráno 

(15.4.2005 7:29:22)
Tak na palečku se jí udělal puchýř, ale jinak to má "jenom" červený. Dneska znova pomažeme k doktorce, aby se na to znovu podívala, včera říkala, že druhý den je to horší.
Když se jí to stalo řvala jak tur, ale musela jsem to překousnout a strčit jí tu ruku pod vodu, to řvala ještě víc, ale doktorka řekla, že to je to nejlepší co jsem mohla udělat.

Ráda se příští čtvrtek přidám, budeli to jen trochu možný.
Zatim ahoj
 Petra,Evička(30/01/03) 


Re: Hezké ráno 

(15.4.2005 9:41:07)
Evička je znovu nemocná,vrátila se jí ten hnusný dávivý kašel.
doufám,že se to do příště zlepší:)).Děkuji za zapřítelíčkování:))

Taky mám zkušenost s popálením,bohužel:((

Bylo to přesně před rokem (Evička cca 15měs.).Moje sestra k nám přišla na návštěvu,aby se rozloučila,odjížděla na dovolenou do ciziny.Udělala si čaj a postavila ho na stůl-na kraj v obýváku.Odešla zase do kuchyně,já byla taky v kuchyni.Evička co bylo první šla k hrnku a převrátila ho na sebe.
Byla celá od horkýho čaje.Měla jsem šok.Okamžitě jsem jí čapla a šla do vany pod ledovou vodu,chudák řvala ještě víc.Jak jsem jí pomalu slíkala ve vaně,tak jsem zjistila,že to naštěstí neprosáklo na tělíčko(měla asi 2 vrstvy oblečení a laclový tepláčky),nakonec to odneslo "jen zápěstí",puchýř měla asi jako dvacetikorunu,cca týden to měla zavázaný a pořád jsme mastičkovali....,teď nemá ani jizvičku.
Tak přeju aby to dopadlo taky tak,bez následků a jizviček.

Koukala jsem do albíčka a doufala,že některou z Vás třeba znám od vidění,ale neznám.Snad brzo poznám:))

Holky,teda to vztekání je příšerný.Vždycky,když jsem viděla takový dítě na ulici,tak jsem si říkala,že je třeba rozmazlený.Upřímně Evina není rozmazlená,ale má svojí hlavu.Včera si chtěla oblíknout bundu,poprvý se jí to povedlo,ale pak už ne,řvala 2 hodiny v kuse,měla záchvat vzteku,jenom kvůli tomu,že jí nešla oblíknout bunda(já jí pomoc nemohla-nechtěla),na tohle jsou 2 rady-ledová sprcha nebo proutek.No je nemocná,tak sprcha se zamítla.Už jsem si s ní včera nevědděla rady,tak dostala na holou,ne přes plínu.Světe div se,docela se uklidnila.Aspoň,že tohle dělá zatím jen doma,venku a na návštěvách je jako andílek.Všichni se diví,proč si stěžuju,vždyť je přece tak hodná :-oooo
 Luca + 04 + 12 


Re: Re: Hezké ráno 

(15.4.2005 10:01:54)
Ahoj,
já naštěstí přímou zkušenosti s popáleninama nemám, ale mám známýho, který na sebe jako dítě převrhl kafe a dodnes má docela viditelné následky na hrudníku, takže já si dávám pozor. Tak ať se to Karče brzo zahojí.
Petro, moc nás nestraš, já už teď mám pocit, že Vítule je pěkně vzteklý, ale možná je to tím, že do doby než se naučil lézt, to bylo pohodové mimčo. Teď by pořád někde šplhal a chce pochodovat, samozřejmě s mojí pomocí. Dneska ušel asi tři kroky jenom za jednu ruku, za chvíli ho budu honit po parku, teda pokud seženu nějaký botky :-)).
Zdeni, jsi tu? Přijď někdy mezi nás, mě teď icq nefunguje.
Tak zatím a těším se na příští týden.
 Káťa a Tomášek 1/05 


Re: Re: Re: Hezké ráno 

(15.4.2005 11:02:13)
Ahojky,
jééjej,chudinka Karča,jako by nestačilo,že jí rostou zoubky,ještě musí přijít popálení.Tak doufám,že se to brzo zahojí a bude v pořádku. To já sem si teda taky vytrpěla svoje. Když mi bylo asi 12let,tak jsme se chystaly s tátovou přítelkyní na festival tance a přátelství(jestli to někomu něco říká) a zrovna si kulmovala vlasy.Já přišla do koupelny a myslela jsem,že už je dokulmovaná a nevím proč,ale vzala jsem tu kulmu přímo za to kovový.Jóó to sem neměla dělat.Celou pravou ruku jsem měla spálenou a po celý ruce puchýře.Takže jsem jela s rukou zabalenou do žíňky a igeliťáku:o( Ale naštěstí mi taky nezůstaly žádný jizvy.
Maruš,jak si dorazila domů? Já byla totálně vyřízená!Šla jsem si sednout ještě na zahradu a ukázat rodičům fotky a myslela jsem,že už nevstanu:o))Tomík to naštěstí domů vydržel,takže jsem nemusela cestou krmit.Dokonce se tak dobře vyspinkal,že se půl hodiny ještě tlemil v kočárku:o))
Jinak doufám maminy,že si ve čtvrtek uděláte čas a přijdete na srazík:o)
Tak malej začíná plakat tak jdu nakrmit.tak se zatím mějte.Páááá
 Surio-mario 


Re: Re: Re: Re: Hezké ráno 

(15.4.2005 11:34:16)
Tak jsme zpátky doma, doktorka nás poslala na chirurgii, tam jí ten puchýř vystřihli, zavázali a zítra jdeme na převaz. Doktor nás ujistil, že to není nic hroznýho a zahojí se to bez následků, tak jsme si s manželem oddychli.
Jdeme papat, tak se mějte
 Marie + 3 


Re: Re: Re: Re: Hezké ráno 

(15.4.2005 20:14:44)
Ahoj,
Kačko, taky jsem byla vyřízená. A samozřejmě, jakmile jsme dorazili domů, tak se Lukášek probudil a chtěl zase jíst. Dneska jsme s ním byli nakupovat v Hypernově a vždycky, když jsme se s košíkem zastavili, tak se probudil, jinak hezky spinkal. On prostě potřebuje pohyb :-).

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.