| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Teplice

15.4.2005 9:41:07 Petra,Evička(30/01/03)

Re: Hezké ráno

Evička je znovu nemocná,vrátila se jí ten hnusný dávivý kašel.
doufám,že se to do příště zlepší:)).Děkuji za zapřítelíčkování:))

Taky mám zkušenost s popálením,bohužel:((

Bylo to přesně před rokem (Evička cca 15měs.).Moje sestra k nám přišla na návštěvu,aby se rozloučila,odjížděla na dovolenou do ciziny.Udělala si čaj a postavila ho na stůl-na kraj v obýváku.Odešla zase do kuchyně,já byla taky v kuchyni.Evička co bylo první šla k hrnku a převrátila ho na sebe.
Byla celá od horkýho čaje.Měla jsem šok.Okamžitě jsem jí čapla a šla do vany pod ledovou vodu,chudák řvala ještě víc.Jak jsem jí pomalu slíkala ve vaně,tak jsem zjistila,že to naštěstí neprosáklo na tělíčko(měla asi 2 vrstvy oblečení a laclový tepláčky),nakonec to odneslo "jen zápěstí",puchýř měla asi jako dvacetikorunu,cca týden to měla zavázaný a pořád jsme mastičkovali....,teď nemá ani jizvičku.
Tak přeju aby to dopadlo taky tak,bez následků a jizviček.

Koukala jsem do albíčka a doufala,že některou z Vás třeba znám od vidění,ale neznám.Snad brzo poznám:))

Holky,teda to vztekání je příšerný.Vždycky,když jsem viděla takový dítě na ulici,tak jsem si říkala,že je třeba rozmazlený.Upřímně Evina není rozmazlená,ale má svojí hlavu.Včera si chtěla oblíknout bundu,poprvý se jí to povedlo,ale pak už ne,řvala 2 hodiny v kuse,měla záchvat vzteku,jenom kvůli tomu,že jí nešla oblíknout bunda(já jí pomoc nemohla-nechtěla),na tohle jsou 2 rady-ledová sprcha nebo proutek.No je nemocná,tak sprcha se zamítla.Už jsem si s ní včera nevědděla rady,tak dostala na holou,ne přes plínu.Světe div se,docela se uklidnila.Aspoň,že tohle dělá zatím jen doma,venku a na návštěvách je jako andílek.Všichni se diví,proč si stěžuju,vždyť je přece tak hodná :-oooo
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
Hezké ráno Surio-mario 15.4.2005 7:29
*Re: Hezké ráno Petra,Evička(30/01/03) 15.4.2005 9:41
**Re: Hezké ráno Luca + 04 + 12 15.4.2005 10:1
***Re: Hezké ráno Káťa a Tomášek 1/05 15.4.2005 11:2
****Re: Hezké ráno Surio-mario 15.4.2005 11:34
****Re: Hezké ráno Marie + 3 15.4.2005 20:14

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.