| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Haló haló, kde jste kdo???

 Celkem 10 názorů.
 Bruni 


Haló haló, kde jste kdo??? 

(9.4.2005 9:51:21)
Tak holky, co je s váma, že se žádná neozýváte...
Je tady nějak smutno :-(.
Doufám, že to aspoň znamená, že jste všichni fit, někde v přírodě a na internet nemáte čas :-).
Tady je teda zrovna zataženo, ven půjdeme s Adamem jen nakoupit, jinak ještě nesmí. Jirka s Jiříkem jeli na chalupu do Bavorova.

No tak až sem někdo juknete, tak se ozvěte ;-)!
 Míša*Tom*Any 


Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(11.4.2005 21:26:01)
Ahoj holky:)
Nějak poslední dobou nestíhám psát:(
Dopoledne mám vždycky pilno uvařit,uklidit a jít s Any ven,po obědě,když spí se musím učit a pak jsme zase do večera venku...Večer lehnu na chvilku k TV a jsem totálně KO i bez cvičení:)Tom samozřejmě taky potřebuje trošku kontroly,aby nezvlčel,musím ho do učení nutit,i když známky má pěkný...Za 14 dní mu bude 12 a začíná to s ním pěkně mlátit!
Chodila jsem pravidelně na aerobic,ale teď vážně nemám čas.
Chlap je od rána do večera(noci) v práci,takže z jeho strany nemůžu počítat s nějakým hlídáním.Mám přes zahradu sice mamku,ale ta taky nemá čas denně,že.
Studuju 2.rokem speciální pedagogiku v Brně-samozřejmě dálkově(1xza 14 dní v pátek),to bývá Anetka u tchýně.
Naštěstí neprotestuje a zvládají to obě perfektně...

No,ale ve srovnání s Delete,která bude mít brzy dětičky 4, mám vlastě "leháro".

Ivčo,to máš opravdu skvělýho manžela,že si kluky občas odveze na chatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jéje,volný víkend-to je můj sen!!!
Za měsíc mám sraz se střední školou,tak se už těším,jak malá holka.
Dělala jsem pajdák v Kroměříži,je to od nás 150km,takže tam i přespím a snad se po dlouhé době i vyspím-hihi:)
 Bruni 


Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(12.4.2005 14:54:06)
Je fakt, že za normálních okolností trávíme taky od jara do zimy celý den venku, a to se k počítači taky nedostanu.
Adam už začíná vypadat líp, tak myslím, že už si to sluníčko venku taky pořádně užijem :-). Musím nakoupit bublifuky do zásoby, tím se vždycky zabaví všechny děti na hřišti :-).

Jsem ráda, že manžel kluky v pohodě zvládá i celý víkend. Loni je měl na starosti dokonce celý týden (i když trochu pomáhala babička ;-) a já jsem se rekreovala :-). Neumím si představit, že bych jednou za čas neměla nějaký den celý pro sebe. Možná je to tím, že přes den toho klidu pro sebe moc nemám, protože Jiřík usíná hodně pozdě a to já pak už odpadám. Takže jednou za čas si užívám, že si můžu třeba v klidu číst, jak dlouho chci.
 kudlanka nábožná 


Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(12.4.2005 15:40:00)
Ahoj holky,

sypu si popel na hlavu, že jsem se dlouhooo neozvala :)))). Ale po pravdě nějak jsem se v poslední době k PC nedostala. Teda spíš jsem ho nechtěla ani vidět...makala jsem na účetnictví-daně a spol., tož jsem byla ráda, že na PC vůbec nemusím :)).

Teda dneska je ale krásně...Jsem ráda, že jsme zdraví a můžeme lítat venku.Prcek se před chvílí probudil, vstal ale levou zadní a strašně bulel, bobík. To pak na něj nejlépe zabírá Krteček na videu :)), kdepak máma. Je fakt, že moji oba kluci vždycky, když se vyspali, tak jim tak cca půlhodinu trvalo, než se dali do použitelného stavu. Jinak se tvářili jako bubáci :)).

Ivo, doufám, že už i vy budete v pohodě a vyrazíte za sluníčkem :).
Manžel hlídat dětí po dobu, co jdu cvičit zvládá v pohodě. Ale celý víkend, to teda ti fakt závidímmmmm :)). Celý den volno, to jsem ještě za těch 5 let mateřské neměla, nebo si aspoň nevzpomínám... :).
Zatím chodím do posilovny a tělocvičny, ale už se těším, až fakt bude teplo a já vyrazím na ovál u blízké ZŚ běhat nebo vezmu Míšovi (staršímu) takovou super kolobrndu a budu brázdit ulice NEratovic. To máš vidět, jak lidi čumákují, ale mě je to fuk, protože to dělám pro sebe a svoji skvělou náladu..a pokud se zadaří, tak i něco pro svoji postavu :))).

Teda Míšu fakt tě obdivuji s tím studiem. Já nevím, jak bych to zvládala. Nějak stíhám málo... :)). Mohla bych něco dělat pro sebe, když prcek spí, ale to je zase jediná chvíle, kdy jsme s Míšou v podstatě sami a můžu se věnovat jemu.To si vyprávíme, co dělal ve školce, mastíme karty, či jiné hry atd... :)).
Ale aspoň díky němu si začínám zase rozšiřovat své---mateřskou---zúžené obzory:)). Je to dost vnímavý klučík a zajímá ho spousta věcí. Nedávno jsme mu koupili puzzle Evropy, kde jsou zobrazeny státy s hlavními městy..Takže, abych nebyla za nemehlo, které neumí hlavní města, tož už se celkem orientuju :)), když mě z nich zkouší :)--nejhorší jsou státy bývalého SSSR a Balkán :)).
No nic to jsem odbočila... Hele holky, nosí Vaši prckové plíny přes den??? Přiznávám, že Martínek plně :)). Vůbec nemá nejmenší snahu a když mu nabízím nočník či se vyčůrat na záchod jako táta a brácha..má hysterické záchvaty. Chjooo.......furt nemám odvahu mu je odebrat naostro :).

Tak zatím papapa, fičíme ven.
HELA
 Delete 


Re: Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(12.4.2005 23:15:20)
Tak našim malým se teď rozjela střevní viróza, jedna to proprůjmovala, druhá problindila, jedna bez horeček, druhá s horečkama, obě unavené, jedna navíc protivná, obě už druhý den celý den na klíně....Do toho fňukající Leňula, že chce ven....no je mi jí líto, ale nemůžu s tím nic dělat.
V pátek se mi povedlo udělat jednu zkoušku, za týden mě čekají další dvě a pak bych mohla mít do srpna klid, jestli to teď teda udělám. Musím stihnout přečíst 6 knížek (kdy?) a napsat dvě seminárky (z čeho?).....no a naučit se na dva předměty naráz....jinak jsem úplně normální :-)).
Jdu si zkusit přečíst pár kapitol, jestli teda neusnu dřív, než otevřu knížku....nějak nestíhám a jsem úplně KO...
 Bruni 


Re: Re: Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(13.4.2005 10:41:07)
No já holky taky obdivuju, že k těm všem povinnostem, co přinášejí děti, ještě studujou. Vím, že to musí bejt hrozně náročný.
Já jsem minulý semestr chodila (jen) na angličtinu a zjistila jsem, že kdybych ji chtěla dělat poctivě, asi bych byla za chvíli úplně vyčerpaná. Chodila jsem dvakrát týdně na odpoledne a i když jsem se učila víceméně vždycky když Adam po obědě spal, už jsem zase neměla kdy chodit cvičit a kdy si číst. Bohužel nemám tak silnou motivaci, tu angličtinu k ničemu nepotřebuju (jen pro sebe), takže mi to za to obětovat svůj všechen volný čas (a taky manželův, když hlídal kluky) nestálo.
Teď se uvidí, jak to ubude s mojím nástupem do práce, třeba budu nakonec nucená nějakou zkoušku si udělat :-P.

Delete a Míšo, držím pěsti, ať všechny zkoušky dopadnou dobře a ať to všechno zvládáte v co největší pohodě :-)!
 kudlanka nábožná 


Re: Re: Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(13.4.2005 22:23:26)
Ivo, taky jsem chtěla dělat na mateřské angličtinu :). A taky z toho sešlo. Teda donutím se tak přeložit slova nějaké písničky, co se mi líbí, ale to je tak asi všechno :). Je pravda, že ji nutně nepotřebuji zatím....i když, počítám, že se cca za dva roky vrátím do pracovního procesu a holt se mi bude fakt hodit. Trochu hřeším na své malé vědomosti, které mi z angličtiny ještě zůstaly :)). Ale mluvení mi teda moc nejde.

Delete nebo Andie ??? :)))...Iva tě tady oslovuje Delete, tak asi to bude správně takhle :).
Úplně si dokážu představit, že jsi totálně K.O. Mě stačilo, když v únoru prodělali moji miláčkové (5 a 2 roky) střevní virozu. Malý dokonce jenom zvracel,vůbec nejedl (což nebylo to nejhorší), ale hlavně cokoliv vypil, šlo hned ven a v mnohem větším množství :(((. Málem jsme jeli do nemocnice, dr. už nám hrozila, že bude dehydrovaný, měli jsme čas jen do odpoledne a pokud se to nezlepší, fičíme....ani nevíš, jak jsem se modlila, aby v něm zůstala aspoň trošinka tekutin. Naštěstí, naštěstí se to podařilo. UFFF ale bylo to opravdu na hraně.
Několik dní jsme si fakt užili. Starší to zvládal jakžtakž, malý měl k tomu čtyřicítky a jakmile mu teploty klesly, tak začal průjmovat. Naštěstí už aspoň pil....Byl to děs.
A ty máš ještě jedno dítko navíc a zkoušky před sebou. Smekám, opravdu.
Doufám, že se brzy uzdravíte a držím palce na zkoušky nejen tobě, ale i Míše.

Pa HELA
 Bruni 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(14.4.2005 10:45:51)
Helčo, já jsem na tom s mluvením (v angličtině) strašně bídně, jenže zrovna tohle se člověk samostudiem bohužel nenaučí :-(. Potřebovala bych konverzovat, ale není s kým. Našla bych x rusky mluvících, čínsky (to jsou sousedi), holandsky, snad indsky (jestli se to tak říká),... Ale anglicky?
Takže akorát doufám, že ty znalosti někde uložený jsou a snad je můj mozek bude schopnej využít, až bude potřeba ;-).

Delete, my už jsme zdraví, tak až budete O.K., tak se domluvíme na tu návštěvu :-).
 Delete 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(14.4.2005 14:10:25)
Helčo,
jako Delete jsem vystupovala chvíli, chtěla jsem nějakou dobu skrývat své těhotenství, ale stejně se našel někdo, kdo mě vyčenichal, takže už funguju znovu jako Andie. To je i pro Ivanu, prostě jsem zase Andie.

U nás je to taky (snad) nějaká střevní viróza, Péťa už je OK, Pája průjmuje, ale jinak je veselá, naštěstí pití jim od začátku problémy nedělá, takže něco do nich dostanu a dneska začaly i jíst (rýže, mrkev, kuřecí maso)....zato Lenka si to vybírá, i když zvracela jen jednou, ale jíst nechce a pije trochu, ale pořád by spala....no jsem zvědavá, jak bude spát v noci.
No a volala jsem manželovi....a on mi oznámil, že to chytil taky, lítá prý na záchod a dopoledne totálně vytuhnul, jak byl unavený....jsem jak Poslední Mohykán...jen doufám, že se mi to vyhne a že to není nic horšího (mám strach třeba ze salmonely....).
 kudlanka nábožná 


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Haló haló, kde jste kdo??? 

(15.4.2005 16:11:38)
Andie :),

určitě to bude jen viroza, u nás to bylo taky tak, že manžel ji chytil díky prckům taky a já to přečkala, sice nevím jak, ale ve zdraví a běhavka mě nepostihla. Tak ti přeju, ať dopadneš jako já.

Mě zase včera chytil náznak chřipky :(, teplota, děsně mě bolely všechny klouby a svaly a taky škrábalo v krku. Dneska už je líp, až na ten krk. Tak doufám, že už je to za mnou :). Manžel si vzal teď prcky a šel s nima ven :).

Tak se brzo dejte do kupy, snad po víkendu už budete na tom líp.

Hezký víkend všem přeje Hela

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.