| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : únor 2003

13.4.2005 22:23:26 kudlanka nábožná

Re: Haló haló, kde jste kdo???

Ivo, taky jsem chtěla dělat na mateřské angličtinu :). A taky z toho sešlo. Teda donutím se tak přeložit slova nějaké písničky, co se mi líbí, ale to je tak asi všechno :). Je pravda, že ji nutně nepotřebuji zatím....i když, počítám, že se cca za dva roky vrátím do pracovního procesu a holt se mi bude fakt hodit. Trochu hřeším na své malé vědomosti, které mi z angličtiny ještě zůstaly :)). Ale mluvení mi teda moc nejde.

Delete nebo Andie ??? :)))...Iva tě tady oslovuje Delete, tak asi to bude správně takhle :).
Úplně si dokážu představit, že jsi totálně K.O. Mě stačilo, když v únoru prodělali moji miláčkové (5 a 2 roky) střevní virozu. Malý dokonce jenom zvracel,vůbec nejedl (což nebylo to nejhorší), ale hlavně cokoliv vypil, šlo hned ven a v mnohem větším množství :(((. Málem jsme jeli do nemocnice, dr. už nám hrozila, že bude dehydrovaný, měli jsme čas jen do odpoledne a pokud se to nezlepší, fičíme....ani nevíš, jak jsem se modlila, aby v něm zůstala aspoň trošinka tekutin. Naštěstí, naštěstí se to podařilo. UFFF ale bylo to opravdu na hraně.
Několik dní jsme si fakt užili. Starší to zvládal jakžtakž, malý měl k tomu čtyřicítky a jakmile mu teploty klesly, tak začal průjmovat. Naštěstí už aspoň pil....Byl to děs.
A ty máš ještě jedno dítko navíc a zkoušky před sebou. Smekám, opravdu.
Doufám, že se brzy uzdravíte a držím palce na zkoušky nejen tobě, ale i Míše.

Pa HELA
Odpovědět
Průběh diskuze (10 názorů)
Haló haló, kde jste kdo??? Bruni 9.4.2005 9:51
*Re: Haló haló, kde jste kdo??? Míša*Tom*Any 11.4.2005 21:26
**Re: Haló haló, kde jste kdo??? Bruni 12.4.2005 14:54
***Re: Haló haló, kde jste kdo??? kudlanka nábožná 12.4.2005 15:40
****Re: Haló haló, kde jste kdo??? Delete 12.4.2005 23:15
*****Re: Haló haló, kde jste kdo??? Bruni 13.4.2005 10:41
*****Re: Haló haló, kde jste kdo??? kudlanka nábožná 13.4.2005 22:23
******Re: Haló haló, kde jste kdo?... Bruni 14.4.2005 10:45
******Re: Haló haló, kde jste kdo?... Delete 14.4.2005 14:10
*******Re: Haló haló, kde jste kd... kudlanka nábožná 15.4.2005 16:11

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.