| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

:)

 Celkem 6 názorů.
 IK 


:) 

(7.4.2005 15:10:07)
U nás taky vede na žebříčku popularity táta.Kačenka mu říká takovým sladkým hláskem-tatínku(táta už nepoužívá)kdežto já jsem Mamina-nebo máma.To je holt vděk za všechno.Jirka je taky do večera v práci-takže to blbnutí jim taky vychází navečer.Taky se malá naučila v noci přestěhovat k nám do postele-vleze si k němu-stulí se mu na rameno a vydrží tak spát i pár hodin.Škodolibě mu to přeju(to za tu maminu!:))))Ačkoli teda on je v sedmým nebi a drží jako židovská víra!
Je fakt-že o víkendech se jí věnuje celý dny-pomalu si myslím že kolikrát na ní nemusím když je doma ani sáhnout.Je fajn-všude se s ní vytahuje a chvástá-akorát mi vždycky říká-že vzhledem ke svýmu věku se děsí okamžiku-až mu někdo řekne jak hezkou má vnučku!
A je řekla bych na ní až přehnaně upjatý-vzhledem k tomu že to je jeho první mimís.
Ale to si neztěžuju-zažila jsem s prvním manželem opačný extrém-děti měl na chlubení a hraní(ve chvíli kdy byl náhodou doma a měl čas)Takže tenhle model co mám doma teď mám jak já říkám za odměnu:))

Tady je příšerný vítr-a každou chvíli začne pršet-ale je tady dost teplo.

Děti vyfásly u mudr. ATB-tak je mám na týden jistě doma-a mám fakt radost:((

Tak hezký zbytek dne všem:)
 Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 


Re: :) 

(7.4.2005 18:50:38)
Ty bezva tatínky vám fakt závidím! Ne že by se ten náš vůbec nestaral, ale takový ten echt taťka to prostě od přírody není. Nejradši je když ví že je o Radečka dobře postaráno a on si ho užije jen když má zrovna čas a náladu. Z práce chodí v noci a je i často pryč na několik dní, ale když má volné dny dá přednost svým koníčkům-lyžování, kolo, běhání, ČTENÍ NOVIN.....,pak až ten nepatrný zbyteček času patří Ráďovi. Nejhorší je že je o sobě přesvědčený že je nejlepší taťka pod sluncem! Mám na něj někdy strašnej vztek a kvůli Ráďovi mi to je líto. Asi i díky tomu je Radeček klasickej mamánek, což mi rozhodně lichotí, protože dívat se jak se ho doprošuje by mě fakt bolelo.

Pejsko, škoda že si o těch chůvičkách neřekla dřív, půjčila bych je od kámošky, ale včera odjeli na 14 dní pryč. Jestli se s někým z Prahy dohodneš o půjčení, tak bych Ti je zítra mohla někde vyzvednout...

Jinak Ráďa dnes absolvoval další odběry krve a bylo to trochu lepší, nevyváděl tolik. Jsem zvědavá na výsledky.
 manka 


Re: Re: :) 

(7.4.2005 19:12:00)
jeee Zuzko koukám jsi byla rychlejší, vidíš Pejsko, skoro se tu perem, abys ty chůvy měla a mohla prosedět všechny večery u vínka a kecání o nesmyslech :-)))))).
 Pejska 


Vy jste zlatý mamči 

(7.4.2005 19:25:14)
Děkuju všem srdečně za nabídky - Skřítku, budu ti moc vděčná, když ji budeš moct na týden postrádat. JInak bych to opravdu asi řešila společným chrupkáním. Budu se ale děsit, abych ti s ní nic neudělala.
Avi, Zizi, jste moje spásy a já se taky moc těším, že si s vámi sednu u vína, to fakt můžu. Asi to nechám na vás, Prahu neznám, nevím, která z vás to má blíž nebo po cestě. Díky všem třem moc, moc, moc a Ivetce za nabídku dsamozřejmě taky.

Ke kauze otců se nebudu vyjadřovat nijak obšírně, většina z vás ví, že mám tak zaměstnaného muže, že ani neví, kam se u nás doma uklízí ponožky. Se Štěpánkem sice v poslední době občas dozoruje venku, ale je to jen v nezbytně nutných případech - já jsem s ním venku, něco nutně musím jít dělat a mrňouse samo nemůžem dostat domů. Všechno ostatní je moje práce, takže Zizi netruchli, Ivan všechny naše děti opravdu miluje, ale práce kolem nich je prostě můj job. Ty máš určitě taky jednoho takovýho doma.
 Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 


Re: Re: Re: :) 

(7.4.2005 21:40:48)
Hej, hej, kde je kdo??? Jsem si odběhla na kosmetiku a vypadám jak Jožin z bažin, takže se na mě snese dívat jen ten počítač...:-) Zítra ale budu určitě neuvěřitelně krááááásná:-)

Tak jak s těma chůvičkama?
 manka 


Re: :) 

(7.4.2005 19:09:16)
Pejsko mám se pokusit sejít s Radkou a půjčit ti tu chůvu?

Dnes mám fakt DOST, od 14 do 16 jsem uspávala raubíře :-O !!! zkoušela jsem i vyřvat, ale po 5ti minutách stále řev a byl totálně zpocenej... no nebudu to rozvádět, nakonec spal do 18 tak jsem zvědavá kdy zabere večer... Na dnešek jsem se vůbec nevyspala, protože měl děsný záchvaty kašle, takže jsem ho skoro celou noc chovala nebo aspoň tulila a hladila.. ale sice kašle ošklivě, ale o mnoho méně, takže je to vlastně lepší.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.