| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

7.4.2005 15:10:07 IK

:)

U nás taky vede na žebříčku popularity táta.Kačenka mu říká takovým sladkým hláskem-tatínku(táta už nepoužívá)kdežto já jsem Mamina-nebo máma.To je holt vděk za všechno.Jirka je taky do večera v práci-takže to blbnutí jim taky vychází navečer.Taky se malá naučila v noci přestěhovat k nám do postele-vleze si k němu-stulí se mu na rameno a vydrží tak spát i pár hodin.Škodolibě mu to přeju(to za tu maminu!:))))Ačkoli teda on je v sedmým nebi a drží jako židovská víra!
Je fakt-že o víkendech se jí věnuje celý dny-pomalu si myslím že kolikrát na ní nemusím když je doma ani sáhnout.Je fajn-všude se s ní vytahuje a chvástá-akorát mi vždycky říká-že vzhledem ke svýmu věku se děsí okamžiku-až mu někdo řekne jak hezkou má vnučku!
A je řekla bych na ní až přehnaně upjatý-vzhledem k tomu že to je jeho první mimís.
Ale to si neztěžuju-zažila jsem s prvním manželem opačný extrém-děti měl na chlubení a hraní(ve chvíli kdy byl náhodou doma a měl čas)Takže tenhle model co mám doma teď mám jak já říkám za odměnu:))

Tady je příšerný vítr-a každou chvíli začne pršet-ale je tady dost teplo.

Děti vyfásly u mudr. ATB-tak je mám na týden jistě doma-a mám fakt radost:((

Tak hezký zbytek dne všem:)
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
:) IK 7.4.2005 15:10
*Re: :) Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 7.4.2005 18:50
**Re: :) manka 7.4.2005 19:12
***Vy jste zlatý mamči Pejska 7.4.2005 19:25
***Re: :) Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 7.4.2005 21:40
*Re: :) manka 7.4.2005 19:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.