| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : říjen 2003

7.4.2005 19:25:14 Pejska

Vy jste zlatý mamči

Děkuju všem srdečně za nabídky - Skřítku, budu ti moc vděčná, když ji budeš moct na týden postrádat. JInak bych to opravdu asi řešila společným chrupkáním. Budu se ale děsit, abych ti s ní nic neudělala.
Avi, Zizi, jste moje spásy a já se taky moc těším, že si s vámi sednu u vína, to fakt můžu. Asi to nechám na vás, Prahu neznám, nevím, která z vás to má blíž nebo po cestě. Díky všem třem moc, moc, moc a Ivetce za nabídku dsamozřejmě taky.

Ke kauze otců se nebudu vyjadřovat nijak obšírně, většina z vás ví, že mám tak zaměstnaného muže, že ani neví, kam se u nás doma uklízí ponožky. Se Štěpánkem sice v poslední době občas dozoruje venku, ale je to jen v nezbytně nutných případech - já jsem s ním venku, něco nutně musím jít dělat a mrňouse samo nemůžem dostat domů. Všechno ostatní je moje práce, takže Zizi netruchli, Ivan všechny naše děti opravdu miluje, ale práce kolem nich je prostě můj job. Ty máš určitě taky jednoho takovýho doma.
Odpovědět
Průběh diskuze (6 názorů)
:) IK 7.4.2005 15:10
*Re: :) Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 7.4.2005 18:50
**Re: :) manka 7.4.2005 19:12
***Vy jste zlatý mamči Pejska 7.4.2005 19:25
***Re: :) Zuzka+Ráďa03+Samuel 1/11 7.4.2005 21:40
*Re: :) manka 7.4.2005 19:9

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.