| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Ahoj po daních

 Celkem 8 názorů.
 Randa+1+? 


Ahoj po daních 

(1.4.2005 8:54:33)
Ahoj holky,
tak jsem to zvládla. Včera po 16. hod. jsem dotiskla poslední přiznání a pak jen čekala až si pro něj přijede. To vám byla taková úleva. Večer mě pak rozbolela hlava takovým způsobem, že jsem nebyla schopná ničeho. Na chvíli jsem se připojila na MSN, myslela jsem si, že mě rozptýlíte, ale asi zaúřadoval nějaký šotek, který chtěl abch šla radši spát, protože neustále vypadávalo připojení a tak jsem to zabalila a šla spát. Na nějaké balení jsem neměla vůbec náladu, jen jsem pověsila prádlo. Ovšem Ondra se dnes vzbudil už v 1/2 7, takže nic moc. Že by cestovní horečka?
Teď jedem nakupovat na cestu, balit a večer kolem 21 hod. chceme vyjíždět. Ondra se prochrupne v autě - máme to už vyzkoušený a brzy ráno jsme v Livignu. Sníh tam mizí před očima, ale snad na těch vyšších sjezdovkách to ještě půjde. Normálně se tam lyžuje až do května, tak snad nebudeme mít smůlu.
Takže ještě na týden házím omluvenku, ale od 11.4. jsem na příjmu :o))
Tak se všichni opatrujte, dětičky ať jsou zdravoučký a užívejte si jarního sluníčka
Pa, pa

Ps.: A ještě dodatečně přeju všem dětičkám březňátkám na které jsem pro návala práce možná zapomněla všechno nejlepší k narozkám a ten nejbáječnější třetí rok života.
 Jk2x 


Re: Ahoj po daních 

(1.4.2005 22:49:32)
Názdárek,

tak nikde nikdo. Jen jsem zahlédla Moonu, ale než jsem uspala cipíska, který dnes opět nechtěl usnout, tak mi zmizela.

Jo a holky domnívám se,že chudáka Renču ta hlava bolela z mého manžela, neboť jí celé včerejší dopoledne a část odpoledn trápil s daněmi on.

Boni - to mně neděs - jdu hned vytahat všechny klíče. Filda teprva teď začíná dosahovat doma na kliky (u babiček už dávno).

Zatím čágo bágo a hezký víkend.
 Jk2x 


Re: Re: Ahoj po daních 

(2.4.2005 15:07:19)
Čauky,

tak mi máme po dlouhé době doma tatínka, už jsme plánovaii kam vyrazíme a Filípek se ráno probudil skoro s horečkou. Tak vám nevím co to bude. Možná zuby.

Pa
 Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 


Re: Re: Re: Ahoj po daních 

(2.4.2005 18:31:45)
ahoj kámošky

tak jsem chtěla napsat na rodinku ale když jsem si ji nechala zobrazit tak se mi ukazovalo není žádný příspěvek nebo tak nějak.

Renči nevím jestli si to přečteš na horách ale hlavně se nám vratte v pořádku určitě si to zasloužíš po takovým náporu a kontrolách.

Boni to ti vůbec nezávidím nám to udělali sourozenci ted už doma zámky nemáme jen venkovní a ten zatím otočit nejde.tak dávejte poroz a žádný další šoky měla jsi sebe aspon telefon? dyžtak ho noc pořád na krku at můžeš zavolat pomoc.

včera jsme byli na ty kardiolofgii a pája to absolvoval na 1* vydržel i ultrazvuk a dokonce i EKG šelest tam máme ale nic vážnějšího za rok jdeme na kontrolu.jinak v uterý jedem zase do cb já na velký vývojový ultrazvuk a zase k dr na kontrolu a uvidíme co mi řekne na to mpohlaví jestli to bude klučík nebo holčička.

večer možná budu na msn včera jsem se naložila do vany a než jsem vylezla tak mi manža vypnul pc. vzala jsem si tam knížku a marschelky a snědla sjem je všechny.

koukali jste jak jsem se chtěla včera přihlásit na březnátka a nešlo mi to tak sjem šla přes dizkuzi a už jsme mezi 2-3rokem toto letí kdy jsme se tady bavili když jsme přešli na 1-2 toto letí ty děti tedy rychle stárnou ještě že mi zůstáváme stále mladí.
 Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 


Re: Re: Re: Re: Ahoj po daních 

(2.4.2005 18:34:00)
jo Jani co Filípek jde mu to nahoru nebo to uteklo? možná je to zase ta dení až dvou denní horečka.
 Ivca a Dada 


Re: Re: Re: Re: Re: Ahoj po daních 

(2.4.2005 19:01:19)
Ahoj holky,
jdu vás pozdravit a pak hned zalehnu, od rána mi je na zvracení a mám průjem a křeče v břiše,blééééé.
A venku je tak krásně, Dáda dnes jezdil poprvé venku na novém kole, to bylo zážitků!!!!
Tak papa Ivča
PS: pozor na klíče!!!!
 michel 


pěknou neděli 

(3.4.2005 9:07:07)

ahoj holky,
jdu Vás jen v rychlosti pozdravit a připomenout se, abyste na mě třeba nezapomněli - hihi.
Vůbec jsem nečetla příspěvky, takže nevím, co se kde děje, ale doženu to a vše si již brzy přečtu.

Nějak se na mě všechno navalilo a nestíhám, potřebovala bych natáhnout den, ale kdo by nepotřeboval, že jo?

Moono, jak zítra? Vyjde Vám to? Já se tu už dnes asi neukážu, ale jsem na mobilu, tak Ti zítra písnu SMS. Ale čas budeme mít až po O.

Tak se zase loučím, za chvilku odjíždíme k babičce. Užijte si neděli, snad Vámtak svítí sluníčko a máte hezký jaro. Doufám, že nemarodíte, pokud ano, tak přeji brzké uzdravení.
 Monča a Tydlínek 


Re: pěknou neděli 

(3.4.2005 9:32:14)
AHoj holky,
jdu se také připomenout jako Michel,aby jste věděly, že také ještě žiju.
Já pro změnu stíhám, ale protože je venku tak krásně, jsme celé dny s Týnou právě tam, na zahrádce, v lese, ve městě, a tak...
Včera jsme šli ještě na večerní prochajdu před spaním a zašli jsme do pizzerky pro šumkovou pizzu, vzali jsme si ji ven, sedli si do Křížovky, to je taková pěší zóna u kostela, parčík a fontánka a tam jsme dlabali, nebo spíš Týna.
Zbodla víc jak polovinu,a my s Honzou se jen na ní dívali, jak jí to mršce jedný chutná, pak jsme zašli na dětské hřiště, které se nám stalo osudné. No jo no, klouzačka a písek, Týna nemohla pochopit, že už je hodně hodin a musíme jít domů, tak tam stropila takovou scénu, že jsme se za ní právoplatně až styděli a ječela až domů asi tak 0,75Km Docela bomba, co?
Odpoledne byla s mojí ségrou v Parolodi na dortíku, tak ta si tu neděli užila dosyta, my jsme uklízeli dvoreček, stříhala jsem živej plot, no spíš jsem mu dala pěkně na pr.el :)
Elektrickýma nůžkama jsem přeřízla kabel, tak mě to trochu i nakoplo, no prostě balada.

Jinak Honza se už začína učit, za dva měsíce má státnice, tak to začíná být s ním k nevydržení, přemýšlím, že někam odjedeme, nechcete jet některá s náma?
Pokud nic nevymyslím, tak já to sama osobně vidím asi zase na Krkonoše,nějak mi moooc přirostli k srdíčku, moc to tam zbožňuji, tak uvidíme, protože dlouho to doma s naším nerudným taťkou nevydržíme.

Tak pěknou nedělinku, my vyrážíme ven, táta je v práci, učí se a dělá diplomku, tak se půjdeme projít.
Holky dobrou chuť k nedělnímu obídku a zase někdy ahoja.

Jo teď bude asi dost často okupovat pc , manžílek, tak hlásím omluvenky dopředu.

PS: všem marodům brzské uzdraveníčko

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.