| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : březen 2003

Re: Ahoj po daních

ahoj kámošky

tak jsem chtěla napsat na rodinku ale když jsem si ji nechala zobrazit tak se mi ukazovalo není žádný příspěvek nebo tak nějak.

Renči nevím jestli si to přečteš na horách ale hlavně se nám vratte v pořádku určitě si to zasloužíš po takovým náporu a kontrolách.

Boni to ti vůbec nezávidím nám to udělali sourozenci ted už doma zámky nemáme jen venkovní a ten zatím otočit nejde.tak dávejte poroz a žádný další šoky měla jsi sebe aspon telefon? dyžtak ho noc pořád na krku at můžeš zavolat pomoc.

včera jsme byli na ty kardiolofgii a pája to absolvoval na 1* vydržel i ultrazvuk a dokonce i EKG šelest tam máme ale nic vážnějšího za rok jdeme na kontrolu.jinak v uterý jedem zase do cb já na velký vývojový ultrazvuk a zase k dr na kontrolu a uvidíme co mi řekne na to mpohlaví jestli to bude klučík nebo holčička.

večer možná budu na msn včera jsem se naložila do vany a než jsem vylezla tak mi manža vypnul pc. vzala jsem si tam knížku a marschelky a snědla sjem je všechny.

koukali jste jak jsem se chtěla včera přihlásit na březnátka a nešlo mi to tak sjem šla přes dizkuzi a už jsme mezi 2-3rokem toto letí kdy jsme se tady bavili když jsme přešli na 1-2 toto letí ty děti tedy rychle stárnou ještě že mi zůstáváme stále mladí.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Ahoj po daních Randa+1+? 1.4.2005 8:54
*Re: Ahoj po daních Jk2x 1.4.2005 22:49
**Re: Ahoj po daních Jk2x 2.4.2005 15:7
***Re: Ahoj po daních Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 2.4.2005 18:31
****Re: Ahoj po daních Jana,Pavlík 03/03 Vojtík 08/05 2.4.2005 18:34
*****Re: Ahoj po daních Ivca a Dada 2.4.2005 19:1
******pěknou neděli michel 3.4.2005 9:7
*******Re: pěknou neděli Monča a Tydlínek 3.4.2005 9:32

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.