| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Cvičení - trápení

1.3.2008 14:13:22 Petra,4děti(14,10,6a1rok)

Re: Cvičení-trápení

Syn v 10.měs.také neseděl,nelezl,plazil se jak voják a tak jsme byli odesláni na neurologii a pak na rehabilitaci na Vojtovu metodu.
Na neurologii mi bylo řečeno, že jsem měla přijít dříve,že má syn špatnou páteř.S prvním synem jsem chodila na Vojtovu metodu od 8.měs. a s druhým již od 3.měs.a tak jsem si myslela, že to teď nechám na přírodě.Oba začali chodit od 15,měs.,dcera však již od 7.měs. chodila kolem stolu.Takže u nás to vypadá na rodinnou dispozici v mužském pokolení,jak mi p.doktorka napsala.(objednávka k ní trvala 5týdnů v kterých se nic se synem nezměnilo).
Ten den co jsme byli na neurologii(11.měs.) se syn zničehonic postavil a teď se staví stále.Takže nikde se neví kdy se dítě rozhodne pokračovat dále ve svém vývoji.U nás je to ztížené i zdravotním stavem kdy má od narození GER, takže zvracel a nepřibíral.Nyní má 8kg a 73cm.A to měl porodní váhu norm.3200g.Nyní jsme tedy začali s RHB,syn se brání,takže uvidíme jak to bude pokračovat.Někdy stačí dítěti cvičením dát impuls a zlepší se.
Odpovědět
Názory k dotazu (4 názorů)
Re: Cvičení-trápení Beáta, Norka 15.8.2006 22:35
Re: Cvičení-trápení Martina /Terezka 13 měsíců/ 23.8.2006 20:28
*Re: Cvičení-trápení Michaela 2.2.2009 12:0
Re: Cvičení-trápení Petra,4děti(14,10,6a1rok) 1.3.2008 14:13

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.