| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k dotazu Cvičení - trápení

23.8.2006 20:28:24 Martina /Terezka 13 měsíců/

Re: Cvičení-trápení

Tak s tím bych se vůbec netrápila,protože když to čtu,tak jsme to měly úplně stejné. Nás také doktorka poslala na rehabilitaci,že v 10 měsících neleze, ani se nestaví a ani si neuměla sama sednout,sedět uměla ale sama to nedokázala.Na rehabilitaci nám řekli,že je naprosto v pořádku,akorád má své tempo.Plazila se nám jako lachtan pomalu do 1 roku, když začala lézt,tak si začala i sama sedat a na roce si teprve začala stoupat a obcházet nábytek,ten obchází do dneška. Máme jí nechat být,až bude chtít chodit,tak půjde. Normální je když děti chodí mezi 15-16 měsícem,tak se tím netrapte, nám ukazovali na rehabce jak si s ní hrát a motivovat ji,čím víc jsem to s ní dělala,tak se zasekla a nechtěla a jak jsem jí nechala,tak to začala dělat sama. Lézt začala,když jsme vzali koberec, svlíkli ji do plíny a najednou se jí to neklouzalo,tak se začala snažit.Klidně mi napište a ptejte se,protože jsme na tom byly úplně stejně.
Martina
Odpovědět
Názory k dotazu (4 názorů)
Re: Cvičení-trápení Beáta, Norka 15.8.2006 22:35
Re: Cvičení-trápení Martina /Terezka 13 měsíců/ 23.8.2006 20:28
*Re: Cvičení-trápení Michaela 2.2.2009 12:0
Re: Cvičení-trápení Petra,4děti(14,10,6a1rok) 1.3.2008 14:13

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.