| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Kde koupit nábytek do dětského pokoje?

 Celkem 23 názorů.
 Judy+2 


Téma: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 9:23:57)
Dobrý den, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s vybavením dětského pokoje (pro šestileté dítě). Budeme zařizovat komplet nový pokojíček, tak bychom rádi koupili vše od jednoho výrobce. Znám Domestav a Gazel, ale docela se mi líbí třeba barevný nábytek. Důležité je, aby byl dřevěný a zdravotně nezávadný. Pak je asi jedno, jestli je nalakovaný bezbarvým lakem nebo třeba na bílo. Mládě si přálo vymalovat žlutě a zeleně, tak by se i bílý nábytek hodil.
Třeba Domestav nabízí služby architekta (za 1000 Kč). To se mi zdá jako dobrá nabídka, když architekt navrhuje už s konkrétním nábytkem, který se dá snadno objednat.
Tak co, hodíte nějaké tipy? Nebo vložíte rovnou fotečky Vašich krásných pokojíčků? ~;)
 Markéta s párkem 
  • 

Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 10:21:25)
My nekupovali žádný speciální dětský nábytek. Jediné, co je dětské, je polohovací židlička. Palandy mají taky dospělé.

Navíc to má tu výhodu, že když teď bylo třeba koupit psací stůl pro kluka, koupili jsme nový pro nás do kuchyně a on dostal ten použitý z kuchyně. Byl nadšenej, že má taky velkej stůl a že je trošku poškrábanej, nevadí.

Já bych vysloveně dětský nábytek nekupovala. Za šest let bude dítěti 12, to už dětský vkus mít nebude a budete kupovat komplet nový nábytek? My to řešíme tak, že nábytek je univerzální a "dětské" jsou věci, které se dají lehce vyměnit s měnícím se vkusem - obrázky, povlečení, závěsy, malba.

Architekta jsme taky nepoužili. Při základních pravidlech jakože stoly musí být u oken a palanda se tím pádem vejde jen na jedno místo, žádné další kejkle vymýšlet nejde.

Naproti tomu do obýváku by se mi architekt šikl, ale nějak není čas.
 Mače 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 10:28:49)
my dělali dětské pokoje na míru oběma klukům, nábytek je ze dřeva a doplěno barevnými doplňky jako ej kapsář a tak, u nás bylo rohodnuto rychle kluci chtěli každý postel se schůdky, ale to je delší mail, pokud o to stojíš napiš mail a já ti pošlu nějaké info a fotky, pokoje jsem navrhovala já
 Katka +3 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 11:22:59)
Máme Ikeu, nábytek vlastně nedětský v kombinaci světlého dřeva a bílé barvy. Stěny jsou vymalované barevně, textil je dětský barevný a dětské hračky, knížky a další poklady ve šteláři jsou taky barevné ažaž. Architektem jsem si byla sama.:-)
 Moncaka 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 11:27:38)
My architekta využili na návrh nábytku do celého bytu - teda hodně jsem do toho kecala, aby to bylo i podle mých představ. Nábytek jsem nakonec nechala udělat u truhláře na míru, bo abych umístila k jedné stěně stůl a postel a nebyla tam hluchá místa, tak takový nábytek prostě sehnat nešel a pokud šel, tak by každý kus vypadal jinak. Prostě rozměry nabízeného nábytku nám nevyhovovaly. Cena nakonec jen nepatrně dražší jak Ikea, ale mnohem kvalitnější a i s dovozem a montáží.
Po zkušenostech doporučuji lamino, smrkové/borovicové dřevo je děsně měkké a po chvíli používání vypadá naprosto příšerně - máme tento nábytek v posledním pokoji, co na nový nábytek teprve čeká.
 Moncaka 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 11:31:22)
Ještě dodám, že architekta mám v rodině a služby mi poskytuje zdarma (resp. výměnný obchod). Jsem za to moc ráda, protože bych asi jinak služeb architekta nevyužila, ale přitom rady jsou to k nezaplacení.
 gf fgfhf 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 12:10:30)
Mě osobně se líbí nábytek maruška, hlavně ta výhoda, vybrat si díly jaké se ti hodí a můžeš i rohový pokud někdo potřebuje poskládat nábytek přes roh. Až ušetřím peníze tak ho chci koupit dětem, švagrový dcera ho má v pokojíčku už dlouho a nábytek jako nový a i vzhledově vypadá jako bitlenější.
 Pole levandulové 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 13:45:19)
Mame Habu, je to kvalitni nabytek. Delaji i drevene postele, ktere si muzes dotvorit ruzne barevnymi panely, takze pokoj dotvoris podle sveho vkusu.Koukni se sem, posilaji i do CR
http://www.jako-o.de/shop/Kinderzimmer-Schraenke-Regale-Rudi-Regalwuerfel/group/111514/Produktuebersicht.productlist.0.html
 Pole levandulové 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 13:46:45)
A postele
http://www.jako-o.de/shop/Kinderzimmer-Betten-Betten-JAKO-O/group/111548/Produktuebersicht.productlist.0.html
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 13:54:44)
my male koupili Flexu s klouzackou, ma to cele jako hrad s vezema a zastenama pekne v pink barve....pry tu flexu snad maji i v Kik nakytek. my ji kupovali v Drazdanech v Höggner. Mame k tomu teda i regal/extra, nebyl s posteli/ a doplnky jsem dokoupili od firma Haba /lampy, sedaci pytel atd..../...
ale teda musim rict, ze Haba ma i hezke postele a destky nabyt, lec dite se rozhodlo takhle~;)
 Pole levandulové 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 14:14:48)
Anni, tu Flexu ma kamaradka, videla jsem v tom sladeny cely pokoj a je to moc pekny. My zvolili tu Habu, chteli jsme palandu a oni maji jednu z nejvyssich, tj ze i na te spodni posteli je dost mista na sezeni a clovek nelezi jak v rakvi. Mame postel, co uz neni v soucasne nabidce, Simsalu, ktera jde ruzne poskladat od jednopostele, pres vysokou postel s haricm prostorem, az po palandu. I klouzacka k tomu je, ale tu jsme nekupovali. Hlavni vyhoda je obri nosnost, clovek se nemusi bat prilehnout nahoru k diteti
http://bedzine.com/blog/wp-content/uploads/2007/06/simsala.jpg
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 14:38:22)
ale tu vysku ma flexa taky...tam mezi to jen koupis vyssi nohy. My koupili takovou tu stredni vysku, to zase kvuli te klouzacce, ale neni problem prikoupit vyssi nohy a pod to dat psaci stul...takhle to mel synovec. On ten nabytek s ditetem roste, jen se daji dokupovat dalsi a dasi veci. Takze od mimi pokoje prejdes do pokoje pro pubertaky~:-D A libi se mi i barva, mala chtela takovou tu bilou barvu, co prosvitaji leta dreva. S tou pink to dobre ladi.
Ale ja teda byla zamilovana do Haba do te sipkove ruzenky. Tohle cos tu dala ani neznam, ale vypada to taky dost dobre....ja toho Habu miluju, ma uzasny veci a proto jsem to cele doplnila Habou. Myslim, ze vysledek je vic nez dobry~;)
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 14:40:12)
a jeste k te nosnosti..to se mi na te flexe libi taky...truhlar, kdyz to videl, ohodnotil to jako velmi stabilni, ale pry se neni cemu divit pri tloustce prken..rikal snad 3 cm....
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 14:40:12)
a jeste k te nosnosti..to se mi na te flexe libi taky...truhlar, kdyz to videl, ohodnotil to jako velmi stabilni, ale pry se neni cemu divit pri tloustce prken..rikal snad 3 cm....
 Pole levandulové 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 17:17:19)
Anni, to verim, bila s ruzovou je krasna. Sipkova Ruzenka se mi libi taky, ale pokoj jsme prvne zarizovali pro syna, takze z pochopitelnych duvodu Ruzenka odpadla:-) Vedela jsem, ze pokoj bude spolecny a tak to bylo vymyslene aby to bylo prirodni drevo a k tomu ty prvky v cervene, modre a zlute.
Dcera ted ma koutek s psacim stolkem Stokke z prirodniho dubu, k tomu ruzovou Stokke zidlicku a zlutou lampicku vcelku, syn ma stul Scribble, kde je prirodni drevo a zadni deska je zluta, stoji vedle sebe, tak je ta zluta jako spojovaci prvek a neni to opicarna.
Kdysi jsem koupila zvysenou postel od Domestavu, to byl hroznej sunt, drevo mekky, nosnost zadna, postel sla za par dnu pryc.
Haba ma krasne doplnky, jejich lampicky, kapsare, koberce a dalsi vecicky miluju.
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 17:32:26)
to ja od stokke znam jen sedaci zidlicky pro baby....vubec nevim, ze delaji jeste dalsi nabytek pro deti. No my ji ted chceme koupit psaci stul taky od flexy, ona jeste ted radsi sedi u stolecku se zidlickama a tvori, jako prave ted, takze nebyl potreba~:-D...jsem se chtela jeste podivat, kde co maji, ale tak nejak premyslime, ze to dodelame jednou firmou...me se teda v höffnerovi libil jeden destky pracovni se sklapeci deskou, manzelovi se libil taky, ale flexa to nebyla, ale byl solidni. Taky bez par drobnych 1000eur...tak uvidime, nechame vybrat malou....
no ja od haby miluju taky vsechno. Ty lampy a sedaci pytle, polstare to mame, ale koberec nemuzu, mame kocoura a ten nici vlnene koberce jak o zavod...tak az jednou nebude, ale to si zase nepreju. Ale ty ksou teda taky~R^
 Pole levandulové 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 17:53:06)
JJ, Stokke ma taky nabytek, velmi kvalitni, barevne se to drevo hodi k te Habe krasne. Mame od nich postylku, skrinky, zidlicky a prebalovak, ktery se prebuduje na stul / k nemu ma prave tu ruzovou zidli/. Maji to krasne bytelne a skladebne, do jejich postylky jsem se zamilovala hned prvni den, co jsem vedela, ze jsem tehotna. Nejdriv ji slozis jako maly ovalek pro novoska, posleze pridas dalsi dily, vznikne normalni velikost postylky ve tvaru ovalku a s tim pak dal hejbes podle potreby, jak dite roste. Tady je to trochu videt
http://www.chiccheapnursery.com/2011/giveaways/win-it-stokke-crib-changing-table-and-more/
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 20:28:50)
jezis, tak ta je krasna...se nedivim, ze ses do ni zamilovala....tak ta mi do rany neprisla, neb bych ji jiste taktez koupila~R^~t~
 Anni&Annika 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(14.6.2012 20:30:30)
a ten stul je teda taky zajimavy~R^
 Michaela 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(10.2.2013 15:23:47)
Pokud byste se spokojili pouze s nákupem, tak doporučuji e-shop nabytek-elegance.cz. Zde je bohatá nabídka, z které si určitě vyberete!
 GabikaH 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(12.3.2013 17:52:30)
Ahoj, velký výběr dětského nábytku mají v eshopu http://www.nabytek-karolina.cz/,koupila jsem tam svým dětem krásný pokojíky. Super jednání, byla jsem maximálně spokojená.Teď u nich nakupuji pravidelně :)
 Emma 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(18.3.2013 10:12:48)
Širokou nabídku dětského nábytku jsem našla tady: http://www.vybersito.cz/oddeleni/327/detsky-nabytek/
vybrala jsem sestavu, ale mají tam i jednotlivé doplňky, a vybírat můžete i podle kapsy...
 alice10 


Re: Kde koupit nábytek do dětského pokoje? 

(10.5.2015 16:03:01)
Ahoj,

jak velký pokojík máš a co vše do něj chceš pořídit?:) No my jsme sháněli nábytek do dětského pokojíčku všude možně. Nakonec na doporučení známého jsme se rozhodli nakoupit vše na jednom místě a to tady: http://www.zlutahala.cz/detsky-nabytek

Mají vše od postelí, po skříně.. mě se líbilo že měli krátkou dodací lhůtu u výrobku co nebyly zrovna skladem a se vším nám ochotně poradili.. mají celkem slušně velký výběr a zboží je kvalitnější než když ho pořídíš naapříkld v Ikei..

v Ikei je levnější o trošku ale ta kvalita tak dobrá není, záleží co preferuješ :)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.