| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti...

 Celkem 22 názorů.
 Petra Nevařilová 


EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 12:32:46)
Ahoj, vím, že už tady něco podobného bylo, ale přesto se chci zeptat, zda mate někdo zkušenosti s firmou Eurofit? Včera mi volala nějaká paní od nich, že jsem vyhrála jakejsi zájezd do lázní a že si mám poukaz vyzvednout na nějaké akci..předpokládám,že to bude nějaká předváděčka... o tu samozřejmě nijak zvlášť nestojím, ale přiznám se, že ty lázně zněly lákavě... s manželem už delší dobu o nějaké dovči v lázních uvažujem,takže by se to hodilo..ale ze zásady jsem vůči takovým výhrám skeptická... nemá někdo s Eurofitem OPRAVDOVOU zkušenost? Na netu jsem už něco hledala, ale většinou jsou takovy plácání z druhé ruky stylem jedna paní povídala.... díky moc za odpověď..
 x x 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 12:37:37)
Moje zkušenost je, že zadarmo Ti nikdo nic nedá. Mně takto volají několikrát do roka, kdyby to byla pravda, tak nemusím za dovolené utratit ani korunu.
 Kacik, syn 10 let 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 12:44:34)
Tak to by mě také zajímalo. Volalí mojí mámě, tak jsem tam s ní šla. Vyhrála nějaký poukaz do Piešťan pro dvě osoby s tím, že je placeno ubytování a plnou penzi a jednu proceduru denně si musí dokoupit. Každopádně než jí ho předali tak to byla klasická předváděčka nějakých předražených krámů. Už jste někdo na poukaz do lázní jel? Myslím že tam byl výběr Piešťany, Dudince a nějaké lázně v Maďarsku.
 Lída+2 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 12:44:44)
Takhle volají každýmu.......ty si od ncih něco určitě budš muset koupit...než Ti ten zájezd dají a pak ještě určitě platit něco....

Nevím nechala bych to plavat. Jako by mi nikdo nevoval.
 pepek námořník 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 13:16:44)
Radím dobře – vzít nohy na ramena a co nejdál do takovýchto podvodníků- Eurofit a další takový „firmy“ jsou jen grázli co uměj vytahovat z lidí prachy. Nevím, co furt lidi čekáte? Že vám bude někdo něco platit zadarmo? Jestli na dovču nemáte,tak nikam nejezděte a seďte doma, nebo vidělávejte, abyste si to mohli dovolit...
 Petra Nevařilová 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 13:21:28)
Díky za postřehy.... to Pepek: tak to jsem přesně čekala takovýhle chytrolíny se silnýma řečima. Nevím, proč bych se měla stydět za to, že občas někde využiju nějakou akční nabídku nebo slevu. Jsem na mateřské, máme dvě děti, takže se snažíme ušetřit, kde se dá. Pět let si utrhujem od huby, tak myslím, že snad mám právo aspoň uvažovat o tom, že bych si jeden týden s manželem odpočinula. A bože odpusť, že když se mi naskytne možnost za to ušetřit, tak že se o to zajímám...Podle vaší logiky bych nemohla nakupovat ve slevách, ve výprodeji nebo třeba na aukru... využívám slevové a dárkové kupóny, používám slevomat a nebráním se reklamním vzorkům zadarmo. Až se budete starat o rodinu, třeba to pochopíte. Jinak díky za tu skutečnou zkušenost s Eurofitem...
 Jirka Šmíd 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 13:30:50)
Petro, zkusím vám popsat svůj pohled na věc. Vycházím z vlastní zkušenosti s Eurofitem a ze skušenosti mých známých. Eurofit to na začátku (tj. při prvním telefonátu) prezentuje víceméně tak, že ten pobyt v lázních je komplet zdarma. Později vyplyne na povrch, že tomu tak úplně není – neboť si hradíte jídlo a lázeňské procedúry, zdarma máte pouze ubytování v hotelu. Můžeme to nazývat reklamní trik, ovšem která reklama dneska nepoužívá triky, že? Tak nebo tak – určitá výhoda to rozhodně je. Díval jsem na stránky těch lázeňských hotelů, a pokud pojedete od Eurofitu, tak na tom ušetříte tak 200 euro, což zas není tak málo. Záleží opravdu na vás, zda vás lázně lákají. Pokud lázně plánujete stejně, tak bych to asi bral. My jsme to s manželkou odmítli, neboť nás lázně obecně nelákají. Ale berte to tak: kdyby mě někdo nabídl, ať jednu do Alp na hory s tím, že si vše hradím sám (skipas, jídlo atd – tedy vše, co bych si stejně platil) a on mi zaplatí ubytování v hotelu, tak to beru všemi deseti. Škoda, že jsme s manželkou lyžaři a ne lázenští povaleči :), nic ve zlém samozřejmě. Ovšem naši známí takoví nadšenci do lázní jsou a nabídku Eurofitu využili a moc si to pochvalovali. Když jsem viděl fotky, tak jsem tiše záviděl..ale hory jsou hory:).. Takže záleží na vás. Jinak s vámi souhlasím- nevím, proč by se měl člověk stydět za to, že využiju nějakou akci nebo slevu. Pepek je holt milionář a asi „vidělává“ takový prachy, že se může posmívat nám, co se asi holt flákáme.
 Petra Nevařilová 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 13:39:49)
Jirko, moc díky za zkušenost. Já to vidím podobně. Nerada hážu všechny do jednoho pytle, ať už lidi, nebo firmy. A než nějakou nabídku zahodím, chci o ní něco vědět. Vím, že spoustu těchto firem umí efektivně tahat z lidí peníze, nejsem zase tak úplně blbá. Ale zase už se mi kolikrát vyplatilo hnedka nepoložit telefon a trpělivě si to vyposlechnout a pak se rozhodnout. Je mi jasné, že to asi není celý zdarma, ale třeba ušetřit dve stě euro, to je pro náš rozpočet celkem dost velká motivace. Ještě se chci zeptat – ta akce, kde dostanu ten poukaz, bude předpokládám nějaká reklamní předváděčka, nebo se mýlím? Můžete mi napsat jak to probíhá?..Jo a mimochodem, my jsme taky lyžaři, nejen povaleči:)... ale hory jsou v současné době opravdu nad naše možnosti...snad až prcci trochu povyrostou...
 Jirka Šmíd 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 13:51:46)
No mýlíte i nemýlíte. Ano, je to reklamní akce, kde se předvádí výrobky Eurofitu, ovšem účast není povinná. Vy tam přijdete, a u stolečku si převezmete poukaz na pobyt, a můžete hned odejít. My jsme s manželkou zůstali,ale jeden pár si vzal poukaz a hned odešel a nikdo jim nic neříkal. Naopak všem říkali, že účast je dobrovolná. Mnoho lidí zůstalo, protože součástí prezentace byla večeře zdarma (teď to asi schytáme od pana Námořníka, že jsme si dovolili najíst se jednou zadarmo). K samotné předváděčce – žádnej děs. Prostě tam pán celkem vkusně předváděl výrobky Eurofitu, což byly především nějaké speciální nože apod. Netrvalo to ani moc dlouho a hlavně – nikde žádný nátlak nebo něco takového. Prostě to skončilo, dostali jsme slíbenou večeři, s pánem jsme si popovídali a to bylo celé. My jsme nic nekupovali, neboť máme poměrně drahé kuchyňské vybavení z anglie, takže ke kvalitě prodávaného zboží se vyjádřit nemohu, ale na to jste se stejně neptala. Mám zkušenost už z podobné takové předvádčky(raději nebudu jmenovat, ať mě nikdo neobviňuje, že tu někoho pomlouvám) a musím říct nebe a dudy. U Eurofitu to byl spíš takový hezký večer s přednáškou o jídle a tak (kupodivu to nebylo ani moc nezajímavé). A pokud chcete jet do lázní, tak myslím, že to není zas taková oběť. A jak říkám, klidně můžete sebrat poukaz a předváděčku i s večeří vynechat.
 Pepek Námořník 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 15:11:28)
Jezis, vy jste se uplně zblaznili... a proc si jako ymslite, ze by vam nekdo daval pobyt zadara? To jako chcete rict, ze Eurofit je charita nebo co? Jasny, ze se jim to musi zaplatit. Oni vam zaplati ubytovani v hotelu jen tak, jo? Tyhle firmy jsou postaveny tak, aby ony obirali o prachy vas, ne vy je, tak se vzpamatujte !! Jako chapu, ze jim naleti stari duchodci, ale ze jim skoci na spek o mlada rodina, to mi hlava nebere. Tady by holt chtel kazdej furt neco zadarmo.
 Janula.S 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(17.1.2012 16:06:01)
Už to tady někdo vysvětloval, to není zadara tak, že by na tom někdo prodělal. Podobný akce znám ze Švédska, kde jsem pár let žila a tam to fungovalo prostě tak, že ta firma (tady Eurofit) má smlouvu s tím rekreačním zařízením (ty lázně). Je to prostě taková společná reklama pro oba. Ty lázně na tom neprodělají – minimálně jim tam zaplatíte za jídlo a za ty lázeňské procedury. Ten hotel je jejich, takže buď budou mít prázdný pokoj, nebo tam dají vás no, takže jim to je jedno. A je to pro ně výborná reklama – protože jinak by vás tam nedostali. Když se vám tam bude líbit, je šance, že se tam vrátíte, případně to doporučíte někomu. No a Eurofit? Ten vás zase získá pro svoji reklamní předváděcí akci, kde má možnost vám prodat jejich zboží. Většinou jde o nějaké luxusní zboží, takže oni ho nepotřebují prodat všem lidem na té akci, stačí když si tam koupí něco jeden dva lidi a furt se jim to vyplatí. Ostatně jeden známý ve švédsku mi právě říkal, že v tomhle je rozdíl mezi solidní firmou a vyděračema – pokud ta firma jede na kvantitu – snaží se na akci prodat zboží všem a tlačí na ty lidi (častokrát tyhle lidi zvou důchodce), tak to je šmejd. Oproti tomu ty solidnější firmy zvou mladší lidi a nesnaží se za každou cenu prodat každýmu. Absolutně nevím, jak to funguje tady, a kam spadá Eurofit, ale podle toho, co tady popisujete, tak by to byla spíš ta druhá kategorie. Ale osobní zkušenost nemám, tak nemůžu s jistotou tvrdit.
 Petr Kouřil 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(18.1.2012 18:37:32)
My jsme s manželkou byli také na předváděčce, a souhlas s Jirkou, že to nebyla zas taková tragédie, jak se většinou líčí. Ovšem určitý náznak nátlaku, nebo spíše snahy vydělat, tam byl. Po skončení prezentace nás ten pán obcházel (bylo tam asi osm párů) a ptal se nás, jak se nám to líbilo. Nikam nás netlačil, ale když viděl, že o zboží nemáme velký zájem, tak nás poprosil o kontakty na nějaké lidi, který by mohl oslovit a pozvat je také na prezentaci. Neříkám, že to byl nějaký velký nátlak, ale úplně příjemné to taky nebylo. Na druhou stranu, za tu večeři a pobyt v maďarských lázních to stálo... i já se hlásím do klubu těch, co se nestydí za to, že si rodinný rozpočet zpříjemní nějakou tou slevou.
 Ivan 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(20.1.2012 17:02:09)
No já teda nevím, ale zboží od EUROFIT mi přijde předražené, ze zahraničí se to dá sehnat mnohem levněji. A podle mě teda ani není moc kvalitní, na to jak se to tváří...
 Pomněnka 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(21.1.2012 21:12:39)
No já nevím, já myslím, že většina lidí si pod přímým prodejem představí akce, kam svážejí ty důchodce a snaží se je tam napálit. A ta představa určitě nevznikla jen tak. Ty firmy si za to můžou samy, že mají takovou reputaci. Nechci hodnotit eurofit, protože ten konkrétně neznám, ale jestli někdo nabízí takové zájezdy jen za to, že si vyzvednu poukaz a ani se nezúčastním prezentace, tak to je podle mě hovadina. Dobrovolně se přece nebude nikdo okrádat. Když někdo prodává kvalitní zboží, tak se nepotřebuje snižovat k takovému prodeji. Jak se říká, dobré zboží se chváli samo...
 Kristeenka 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(25.1.2012 20:01:43)
Konečně nějaká normální diskuze k tomuhle tématu. Nedávno jsem se taky snažila najít něco o podobné společnosti a všude jen hysterické výlevy. Nechápu. Když nemám zájem, tak poděkuju za nabídku a dál se tím nezabývám.
 Ivan 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(26.1.2012 20:24:11)
2kristeenka: Jenže problém je v tom, že tyhle firmy ti nikdy do telefonu neřeknou, jak to ve skutečnosti je. Například to, že ten vyhraný zájezd do lázní neznamená opravdu vše zdarma, ale že to je pouze zaplacené ubytování..a že ty léčebné kůry nebo co to je si člověk MUSÍ platit sám. Ano, jsou povinné. To vám řeknou až při předávání poukazu, takže tím člověk ztratí spoustu času (cesta,prezentace,večeře) a nakonec je vše jinak. Proč to neřeknou rovnou do telefonu? Protože by je každej poslal rovnou někam.
 Jirka Šmíd 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(29.1.2012 20:40:21)
To Ivan: to není pravda. Respektive: ano, ten jejich první telefonát je poněkud zavádějící, a i na mě to působilo, že vyhrávám zájezd komplet zdarma. Pak ale ještě volali v ten den, kdy byla ta prezentace (kde došlo k předávání poukazu). A během tohoto telefonátu mi ta paní vysvětlila podrobně, jak to s tím pobytem je. Nic nezamlčovala a naopak to sama zdůrazňovala. Což na mě udělalo seriózní dojem a proto jsem se nakonec prezentace s manželkou zúčastnil. Nic jsem nekoupil, nikam jsem nejel, ale přesto na mě tahle firma nedělá dojem podvodníků.
 Ivan 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(30.1.2012 15:12:18)
Ok. Dejme tomu, že do telefonu nelžou. Nikdo mi ale nevymluví, že ta následná prezentace (krycí název pro oblbovací akci) není ničím jiným, než vymýváním mozků. Proč si tam tyhle firmy zvou vždycky důchodce? Protože rozumně uvažující člověk by se tam v životě nenechal nalákat. A když jo, tak si stejně nic nekoupí. Zneužívají důvěry starých lidí. Hyenismus.
 jan Žižka z Trocnova 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(2.2.2012 22:08:02)
zaplatí za Vás pobyt to je všechno,po příjezdu zjistíte,že si.. musíte... uhradit plnou penzi,veškeré... procedůry... takže Dudince Vás vyjdou na cca 10000Kč a pokud si chcete užít termálů tak musíte 2-3 km do Dudinců a platíte znovu.Nedoporučuji!!!!Zrovna jako jejich nádobí,které vydrží než se v něm připálí oběd tak akorát dva ty roky.Potom je stejné jak kastoly od Vietnamců
 Petra Nevařilová 


Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(5.2.2012 18:47:29)
Tak koukám, že jsem tu nechtěně rozjela divokou diskuzi... takže přátelé, nakonec jsem neodolala a na tu zatracovanou prezentaci se nechala nalákat, podařilo se mi dokonce přemluvit manžela. Průběh byl až nečekaně kultivovaný. Dorazili jsme do restaurace, která byla stylově nazdobena, slavnostně nasvícena...Na začátku jsme si vyzvedli poukaz na pobyt v lázních a opravdu jsme poté mohli odejít, nicméně zvědavost zvítězila. Kromě nás tam bylo asi sedm párů. Samotná prezentace se netýkala jen výrobků eurofitu, ale bylo tam i dost zajímavých věcí o zdravém stravování, potravinách atd. Celým večerem nás provázel moderátor (či obchodní zástupce chcete-li), kterým měl rozhodně daleko do nějakého arogantního chování. Sice mi moc neseděl jeho humor, ale ostatní se zjevně bavili... O výrobcích se tu zmiňovat nehodlám, ať tu nedělám zbytečnou reklamu. To ať si posoudí každý sám. Nicméně atmosféra byla opravdu příjemná, na závěr byla večeře hrazená eurofitem...za celý večer jsme si platili pouze pití.. Až skončila hlavní část prezentace, tak kdo chtěl, mohl projevit o zboží zájem. Kdo ne, tak prostě odešel. Až jsem trošičku byla zklamaná – přece jen jsem se těšila na nějakou kontroverzi...nějaký ten nátlak nebo prostě něco, co by alespoň trochu potvrdilo kritické hlasy... Nic se nedělo, bublina splaskla.... Do lázní se každopádně těším a dám vědět, jak výlet dopadl...každopádně to je tak, jak tu někteří psali – máme zdarma ubytování a zbytek si hradíme sami. Tak jsem zvědavá, jestli to bude stát za to...
 Pavlínka 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(25.3.2012 21:28:43)
Na téma eurofitu nedávno vyšel dokonce článek na Idnesu. A názory a zkušenosti lidí v tamní diskuzi potvrzují to, co se píše i tady. Tedy to, že se někdo snaží uměle vytvořit strašáka z něčeho, co je běžný a normální způsob prodeje. Tipnula bych to na konkureční boj. Holt eurofit někomu leží hodně v žaludku. Úspěch se v čechách moc neodpuští. odkaz na článek: http://ona.idnes.cz/vyhrala-jsem-zajezd-aneb-jak-nenaletet-podvodnikum-f86-/styl.aspx?c=A120312_171146_styl_jup
 tomáš 
  • 

Re: EUROFIT - pobyt v lázních jako výhra? vaše zkušenosti... 

(10.12.2014 8:35:59)
Super firma Eurofit, nedáme na ni dopustit. vše ok!

Když to tady čtu tak musím reagovat, firma Eurofit nám volala začátkem roku že mají pro nás poukazy, tak jsme s manželkou se pro ně vydali do nedaleké restaurace do salonku, pán nám je hned předal v klidu vše vysvětlil a řekl že to je vše a mužem odejít domu (reklama pro hotely lázně potřebuji natahat klientelu je to jako všude to dělá každý hypermarket láká na slevy apod a už je to jen na nás jestli si tam koupíme něco i jiného ), pokud budeme chtít zustat a to je jen a jen na nás tak nám ukaže jejich vyrobky co do hotelu a lázní dodávají nic kupovat nemusíme zduraznil! a tím mě dostal žádné nucené žádní šmejdi solidní firma všechny firmy nejsou stejné! každá práce je přece o lidech!!! my si to poslechli ženě se výrobky líbily tak si je objednala dodnes je používáme jsme spokojeni a taky jsme využili poukaz do luhačovic kde bylo nádherně a rádi bychom tam jeli znovu jak říkám pocitvá firma nic nám nikdo nenutil! taky jsou už na trhu 11 let, mám známí co tam taky byli a stejně spokojeni, za prvé nikam chodit nemusíte když Vám někdo zavolá a když už tam pujdete dostanete jako my krásné a hlavně funkční poukazy hned na záčátku a mužete odejít pokud zustanete to je jen a jen na Vás nikdo Vás nenutí!!! :)

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.