| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní?

 Celkem 32 názorů.
 smajlík 


Téma: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(11.6.2011 20:12:56)
Dnes mě oslovil bratr, jestli bych měla zájem se zaregistrovat u Lyoness - prý to nic nestojí a jen budu využívat výhody při nakupování. Ano, je to letadlo, to vím - ale skutečně mi to nějaké výhody přinese? Přemýšlím jestli mám jít na prezentaci, nebo se na to vykašlat zrovna. Moc tomu nevěřím - jen nějak nechápu že bratr u v tom je - je to muž středního věku, chytrý, mající vlastní fy. Tak nějak nevím co si o tom myslet...
 Valoria 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(11.6.2011 21:12:58)
jsem zaregistrovana, v podastate to znamena ze se ti bude vracet 1procento z nakupu na tve konto. Jde o smluvni partnery Lyoness. NIc vice to neni
 maxi 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(23.10.2011 18:30:39)
ludia maju strach - ale to nie je lietadlo - ved sa sem nic nevklada, karta pride zdarma a uz len vyuzivate zlavy a vyhody!
ochotne vysvetlim a zaregistrujem na maxigabriel@centrum.cz

 JirkaBad92 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(19.7.2015 7:13:35)
Ahoj, já jsem ososbně zjistil, že u Lyoness dávají velice nízká procenta, oproti např. cashbacku https://www.alvarado.cz/, kde dávají až dvojnásobné peníze zpět. Lyoness je z Rakouska, já radši podpořím českou firmu.
 Pardál 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(19.7.2015 11:10:26)
Marně hledám že by mělo Alvarado v mém městě nebo okolí restauraci,lékárnu nebo třeba hračkářství.
Lyoness to má a hojně využívám.
A zda-li víme jaké je jedna důležitá přednost Lyoness?
 JirkaBad92 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(21.7.2015 15:44:35)
Alvarado se specializuje jen na online nákupy, takže si stačí nakoupit online přes portál Alvarado a je to. Lyoness samozřejmě využívat hlavně pro nákupy v kamenných obchodech, kde ho podporují. Lyoness má v nabídce 109 online obchodů, Alvarado 382 a navíc dává až dvojnásobné provize, takže využívám oba cashbacky.
 Pardál 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(21.7.2015 20:27:07)
A zná někdo tu přednost od Lyoness?
 Jája 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(13.6.2011 8:13:34)
Ahoj jsem tam taky. Mně se na tom líbí to, že to 1%, ti vracejí třeba u elektřiny, plynu (mají smluvní partnery), dále benzínu (Tesco, OMV), potraviny (Tesco, Interspar). Nám se to teda vyplácí.
Jestli můžu poradit, tak se nech zaregistrovat a před sebe si nech dát manžela, budete mít slevu do rodiny ve výši 1,5%.
 souriset 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(2.8.2011 17:04:06)
Ano, jsem zaregistrovana. Neni to zadne letadlo, je to unikatni system. V Lyonessu je spousta lidi prave co jsou vzdelani a maji firmy, protoze pochopili, o co jde, a ze se neni ceho bat.
 Petr 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(26.9.2011 21:16:45)
Dobrý den.

Lyoness je skvělá možnost pro každého a rozhodně to není letadlo. Pokud máte chuť a zájem kontaktujte mě na juspett@gmail.com. Hezký den
 Lenka 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(2.10.2011 13:57:04)
Dobrý den, ne není to letadlo. Nechte si to vysvětlit, kdo to umí. Využvám Lyoness už dva roky a pro rodinu s dětmi to je výhra. Závěry, že je to letadlo má ten, kdo nezná tento program. Sem totiž nemusíte dávat peníze narozdíl od letadla. Zdravím. Lenka
 Zbyněk 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(22.10.2011 0:28:29)
Dobrý den,
Lyoness je podle mě příležitost,jaká tu ještě nebyla.
Je to geniálně vystavěný systém.Vše je ověřené a vše funguje.Já osobně jsem do lyoness investoval kvůli pasivnímu příjmu.Je to ale jen jedna z možností.Profitovat budete jen ze svých nákupů,popřípadě z nákupů svých přímých i nepřímých,které do systému přivedete jako doporučitel.Jestli máte zájem napište mi.
kuhajdazbynek@gmail.com
 Zbyněk 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(28.1.2012 14:32:45)
Dobrý den,
Všichni budoucí Lyonessáci kteří si chcete utrhnout co největší podíl na světovém trhu pospěšte si.
Musíte být premium členi(koupě bussines paketu v hodnotě 64.000kč)to je první krok.Pak už jen čekat
na spuštění Asijského kontinentu.(první polovina roku 2012)Umíte si představit,co se stane až začnou
Čínané nakupovat a vy budete před nimi v jejich zůčtovacím systému?
Z pozdravev Zbyněk. kuhajdazbynek@gmail.com
 maxi 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(23.10.2011 18:18:13)
viem poradit a aj vas zaregistrovat a pride vam karta na adresu domov a uz len vyuzivate zlavy a vyhody! Nic neplatite!!!

maxigabriel@centrum.cz
 Roman 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(31.10.2011 15:32:13)
Já jsem také zaregistrovaný a můžu potvrdit,že to je opravdu všechno v pořádku a naprosto legální.PRO TY,KDO TOMU NEVĚŘÍ NEBUDU NIC VYVRACET A K NĚČEMU JE PŘEMLOUVAT.Já jsem o tom řekl jen svým kamarádům,kterým chci pomoci k penězům.Je to neskutečně snadné a pro normálního chytrého člověko úplně pochopitelné.Už teď vím, že za pár let se budu mít lépe...a to jenom díky Lyoness.
Kdo by chtěl cokoliv vysvětlit ať napíše na romanzelik@seznam.cz.
Rád pomůžu...obzvláště v dnešní době.
Přeji pěkný den.
 Jaromír Kolář 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(24.12.2011 14:17:40)
Nebudu tady mazat med kolem pusy jak se dá ne tom zbohatnout.Ovšem kdo to umí používat tak si něco na provizích určitě přivydělá.Tak zajemce z města kde není po ruce Interspar a Tesco to bude mít s těmi výdělky složitější.Na druhou stranu např. ten co má bydliště v UH.HRADIŠTI si může dojít na své.Takže Hradištáci nebojte se toho a klidně se na můj kontakt kolekst@gmail.com dotazujte co a jak?Těším se od novéhu roku 2012 na zvýšenou DPH.
 Roman z Chomutova 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(18.1.2012 21:46:17)
Pošly za mě pozdrav tvému bratrovi. Rozhodně mu věř. Jsem v Lyoness už víc než rok a vidím v tom doživotní příjem. Už ted jsem vydělal hezké peníze a bude jich víc.
KDYŽ TO SHRNU: Jako běžnej nakupující nedělám nic než jsem dělal do ted. Akorát svoje peníze za nákupy které musím tak jako tak utratit směřuju k vybraným obchodníkům protože přes lyoness se mi vrátí podstatně víc peněz než kdybych šel jinam a tam dostal okamžitou slevu. Vše je posazené na toku peněz. BUDOUCNOST: Lyoness zvedne ekonomiku na celém světě. Už ted je mi líto obchodníků,kteří odmítly spolupráci!
Omlouvám se za chyby jsem dizlektik a disgrafik.
 Zbyněk 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(11.3.2012 10:36:33)
Ano,je to přesně tak jak říkáte.Lyoness je založen na toku peněz.A jak nás učí průkopník finanční
gramotnosti Robert Kiyosaki,zaměřte se na tok peněz.Jednoduše řečeno,každá akce,sleva,na kterou nás obchodníci
lákají a nakonec dostanou,jsou jenom a jenom PASIVA!!!Naproti tomu obchodní partneři Lyoness nám neposkytují
slevy,ale část svých rabatů zpět-tedy zisku.I když se můžou zdát 2% v TESKU málo,je to z každé položky.A co
je podstatné,že nám do budoucna budou neustále výtvářet AKTIVA!!!
 Ivo ze Zlina 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(26.3.2012 15:22:18)
Je to tak to je Lyoness ~5~ :-), vidim ze je tu dost lidi ktery to pochopili a delaji dobre ale jsou tu taky ktery nepochopili, nebyli poslehnout Info a dozvedet se vic, jeji skoda ~h~!
Vsude kolem je mnoho podvodu ale toto opravdu neni, je to krasna myslenka, funguje to bezvadne.
Ten kdo se boji at si uvedomi, tady nic nemusi podepisovat a nic platit jen nakupovat bezne jak doposud a bude mit penize zpet...tady je vsechno dobrovolne, pokud ale chce byt aktivni a neco pro to udelat bude mit jeste vic penez, a pokud bude chtit investovat tak rozhodne neprohloupy, do buducna ho nebude zajimat co rika Kalousek!
Mi delame sezeni a povidani o Lyoness kazdy ctvrtek a kdo chce (jasne hlavne Zlinaci ale i jiny)muze se pripojit a urcite nebude litovat ~g~.
Prosim gramaticke chyby jsou povolene a nevady...spatne rozhodnuti to vady!
Napiste na siv@zl.inext.cz a klidne se zeptejte. ~3~
 Ivo ze Zlina 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(26.3.2012 15:23:46)
Je to tak to je Lyoness ~5~ :-), vidim ze je tu dost lidi ktery to pochopili a delaji dobre ale jsou tu taky ktery nepochopili, nebyli poslehnout Info a dozvedet se vic, jeji skoda ~h~!
Vsude kolem je mnoho podvodu ale toto opravdu neni, je to krasna myslenka, funguje to bezvadne.
Ten kdo se boji at si uvedomi, tady nic nemusi podepisovat a nic platit jen nakupovat bezne jak doposud a bude mit penize zpet...tady je vsechno dobrovolne, pokud ale chce byt aktivni a neco pro to udelat bude mit jeste vic penez, a pokud bude chtit investovat tak rozhodne neprohloupy, do buducna ho nebude zajimat co rika Kalousek!
Mi delame sezeni a povidani o Lyoness kazdy ctvrtek a kdo chce (jasne hlavne Zlinaci ale i jiny)muze se pripojit a urcite nebude litovat ~g~.
Prosim gramaticke chyby jsou povolene a nevady...spatne rozhodnuti to vady!
Napiste na siv@zl.inext.cz a klidne se zeptejte. ~3~
 Jaromír Kolář 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(26.3.2012 16:03:26)
To 1% co dává Tesco Clubcard asi spotřebitelům stačí ikdyž Lyoness dává k tomu mnohen více to jaksi nakupující občan asi nepotřebuje?
 Vendelín Krupička 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(6.4.2012 15:40:56)
No je vidět, že už Vás to pohltilo. Je mi Vás velice líto.
 Vendula 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(6.4.2012 15:42:37)
A kolik Vám zaplatili, abyste je tu tak vychvaloval?
 Jaromír Kolář 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(6.4.2012 17:02:14)
Nezaplatili mě o nic mín jak Clubcard od Tesca.
 Gladya, bývalá dasa, 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(6.4.2012 16:25:11)
Koukla jsem se na nějaké informace a nevím. Pokud jde o procento z ceny nákupu, proč ne. Korunka ke korunce a z haléřů miliony~;). Ale vydělávat na lákání dalších oveček? A brát to jako obživu jak tady někdo píše? To není nic pro mě. A v žádném případě bych do takového projektu neinvestovala peníze. Nepátrala jsem tak dalece, abych mohla jednoznačně říct, jestli je to podvod nebo není. Ale protože každá přilákaná ovečka se počítá, chvalozpěvy účastníků beru s rezervou.
 Jaromír Kolář 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(6.4.2012 16:47:50)
Nikoho nemusíte do Lyoness nutit ovšem pak Vy sama pomalu získáváte provize.
 Gladya, bývalá dasa, 


Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(6.4.2012 17:15:53)
Jenže potom to jaksi postrádá hlavní smysl, že. Zmíněný systém nechci hanět, z povrchních informací, které mám, soudím, že pokud účastník nemusí nic platit, je to speciální forma provize. Pro někoho je to dobrý přivýdělek a nic proti tomu. To, že při slovu prodej za provizi mám osypky je můj probléme.
 Zbyněk 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(16.10.2012 17:41:07)
Já jsem například zrušil a povybíral všechny jistoty které vám v konečné fázi stejně nic nepřinesou,protože je to tak nastavené.Musíte investovat pro peněžní tok,a to je třeba právě Lyoness!!!Mám jen čtyři ovečky a to mi stačí na to aby mi chodili v úterý esemesky od lyoness,že mám další a pořád vyšší pasivní příjem.Lyoness je především nákupní společenství a není to tudíž jen MLM.Kdo chce být úspěšný, bude úspěšný, a ten kdo hledá na všem jen to špatné,bude pořád v životě nacházet na všem jen to špatné.To je zákon.
 Jaromír Kolář 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(17.10.2012 9:55:00)
Tak tak Lyoness je v rychtyku.Samozřejmě ten kdo nemá ve svém okolí jejich obch.partnery může tak max.vydělávat v systému jen na žvýkačky z provizí.No co vám mám povídat lid zdejší má možná raději kreditky za odměnu 1 procento z nákupu že?
 Zbyněk 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(22.1.2013 16:16:25)
Až proběhne reklamní kampan Lyoness v médiích,a dostane se tak do podvědomí lidí.Někteří pochopí,že můžou dostávat peníze zpět z každého nákupu(jsou to procenta marží obchodníků za věrnost!)které byste jinak nemohli bez Lyonessu nikdy získat.Potom bude chtít cashback kartu každý.Tím každý myslím 5 až 10%,což bohatě postačí.
 Jaromír Kolář 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(22.1.2013 17:46:41)
V dnešních dobách má spotřebitel tak akorát zájem o Akční ceny,II.pilíř důch.reformy,a o Osobní bankrot je taky zájem.O provizi za věrnost u obchodníka už takový interes zájemce nejeví zálibení.
 Tomáš 
  • 

Re: Lyoness - jste někdo u nich zaregistrovaní? 

(3.4.2013 9:45:24)
Jsem zaregistgrovaný a komukoliv vše vysvětlím na SKYPE.Není se čeho bát.Není to žádné letadlo ani pyramida, ale postivý a legální výdělek... U Lyoness máte netušené možnosti..

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.