| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Stroj na espresso SilverCrest - Lidl

 Celkem 34 názorů.
 Annitta 


Téma: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 16:55:08)
Ahojky, už dlouho toužím po chutné kávičce resp. latté. Tenhle strojek to umí a navíc je za krásnou cenu. Nicméně jsem se chtěla pozeptat, jestli ho máte některá doma a jak jste s ním spokojené. Já sice Lidlu jako značce věřím, nicméně zkušenosti jiných si cením~;((
Za každou informaci moc děkuji!!!!~x~

 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 16:55:56)
koukám, že obrázek nejde zobrazit, takže odkaz


http://lidl.cz/cps/rde/xchg/SID-31912D91-5999049D/lidl_cz/hs.xsl/index_15108.htm
 Lucka + 2 zlatíčka 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 18:24:43)
Já věcem z Lidlu nevěřím, takže já bych do toho nešla, abys nebyla zklamaná ...
 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 18:40:29)
No, takhle já se Lidlu nebojím. Manžel dělal školení u Egla(svítidla, celosvětová značka) a tam mu právě říkali, že do Lidlu nedávají, protože chtějí strašně moc atestů a to i nad ty povinné! Spíš mi jde o chuť, ale všeobecně i obsluha a tak~c~
 sssima + Filípek 04/11 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 19:08:41)
Já jsem měla také pressovar z Lidlu a už nikdy více~a~Dělala jsem na něm asi třikrát.Koupila jsem do něj velice dobrou,značkovou kávu a stejně nic moc~RvPěna téměř žádná a chuť také ne.Teď mám nový Dolce gusto a maximální spokojenost~c~~R^
 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 19:25:00)
Já zas nechci to dolce Gusto...dřív jsem ho chtěla, ale děsí mě představa, že nemůžu změnit značku kávy...a ta cena těch kaplí...o té akci v Bille vím...uvažovala jsem a pak mi secvaklo to s tou chutí a mě se opravdu mění často...

jinak jsem ještě googlila a dohledala jsem, že to pro ně vyrábí Delonghi
 červík + V. 6/03 + L. 5/08 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 19:18:09)
zkus něco vyhledat na netu~3~
já našla jen na Dámě tohle (poslední příspěvek - zkus paní napsat~3~)

http://domacipekarny.dama.cz/pekarny.php?a=ukaz&pekarna=218
 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 19:27:19)
Červíku, moc děkuju! Zatím nacházím většinu pozitivních zkušeností, jen je problém něco vůbec vyhrabat...asi hodně záleží na chuti dotyčného majitele...každému chutná něco jiného~;)
 Renies 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 20:38:26)
zrovna včera jsem hledala v letácích jestli ho v lidlu nemají a dneska už tam je :) nevím,jestli je to ten samý, co byl v nabídce na jaře za 1300,- ale slyšela jsem na espresso z lidlu dobré ohlasy. Nemáte někdo zkušenost kolik kusů takových spotřebičů v lidlu bývá skladem? je to třeba jako v Penny, kde mnohdy nemají ani ten jeden model??
 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 21:06:05)
Rennies, měl by to být ten stejný:)

Co se týče skladových zásob, tak co jsem vždy vyčenichala od prodavaček, tak je vždy jen to, co je na regálu. Takže za mě, když pro něco do Lidlu jdu, a fakt to chci, tak jdu hned ráno na otvíračku, max do hodiny po otvíračce...když jsem šla třeba na 9 ráno, občas bylo vyprodáno-hlavně věci pro děti...
Holt si v pondělí přivstanu~;)
 sojka+07+09 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 21:30:53)
Od Silvecrestu máme pekárnu, po měsíci se rozbila, ale zase se v Lídlu naprosto bez problémů vyreklamovala.
 Lupka+Linda 11/09+Ema 10/13 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 21:39:04)
já jsem s věcma z Lídlu spokojená. Třeba zrovna pekárna je naprosto super. Presovač má sestra a je moc spokojená, říkala, že mnohem lepší než Eta. Ber to tak, že nekupuješ stroj za 20.000, takže za ty prachy určitě super.
 Mišyčka a Minimišyčka 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(30.11.2010 23:41:41)
já ho mám od jara, kdy byl taky v akci i s friťákem. Ze začátku než se tak nějak vypekl, tak byl cítit trošku po umělé hmotě, ale to je cítit i nová rychlovarná konvice, takže jsem v něm párkrát projela jen vodu a je super. Když byly prázdniny, tak jsem si vždycky po ránu udělala kafíčko s hustou pěnou, teď dělám odpoledne, jak přijdu z práce. Vždycky si na něm pochutnám.~R^~c~ takže za mě super
 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(1.12.2010 8:12:52)
Supr, tak to jsem ráda...já mám doma od silverCrest třeba i ušní teploměr a taky paráda! A dávat velké peníze za preso se mi teda opravdu nechce...a mimoto bych asi byla mrtvá manželka~t~
S reklamacema tam souhlasím...vše naprosto ok a dokonce jsem viděla pána, který si koupil velké oblečení a bez řečí vrátili peníze!
 Jity+Beru6/05,Sofi5/08 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(1.12.2010 8:23:20)
Koupili jsme si ho na jaře na chalupu (tedy jestli je to ten typ, co byl na jaře), nechtělo se nám do toho dávat hodně peněz, takže jsme si říkali, že to riskneme a risk vyšel. Umí to udělat krásně hustou pěnu, káva je z toho taky moc dobrá, líbí se mi ta možnost dávat tam jak mletou kávu, tak kapsle, takže střídáme. Jen tedy opravdu ze začátku tak 3x projet jen čistou vodou, umělotina tam byla cítit, ale pak už OK. Poměr cena/kvalita je tu super.
 Martina 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(1.11.2014 19:48:29)
Kde se dají prosím kapsle zakoupit ? (kávovar značky Silvercrest)
 Martina 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(1.11.2014 19:48:31)
Kde se dají prosím kapsle zakoupit ? (kávovar značky Silvercrest)
 Mathonik 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(2.12.2010 9:12:39)
Ahojte :) tiez planujem kupit tento pressovar ako darcek a vidim ze mate dobre skusenosti tak uz som viac menej rozhodnuty Chcel by som sa ale opytat na postup. Ako dlho trva priprava ? nalejem vodu a musim cakat kym bude horuca a potom sa spusti sam alebo po zohriati vody treba nieco stlacit ? Prosim Vas mohli by ste niekto napisat taky detailnejsi postup ? budem Vam velmi vdacny :)
 Annitta 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(6.12.2010 10:02:59)
Tak ho mám doma a kávička je naprosto parádní!!!! je to jednoduché! Latté se mi povedlo na poprvé! Bylo hotové za cca 3 minuty. Presso tak do minuty a půl:)
Tak a postup...možná je úplně nejjednoduší zhlédnout na Lidl.cz video o produktu...paní to tam ukazuje krok po kroku~R^

http://lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/index_15108.htm
 krakuse 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(6.12.2010 21:57:34)
Já už ho mám taky doma, celý víkend jsem se na něj těšila a dnes jsem si ho dovezla domů. Káva výborná a pěna taky!!! Doufám že to vydrží a budu si moci vychutnávat kávu minimálně do dalších vánoc~j~ dávat nehoráznou sumu za pressovače jiných značek je pro mě nemyslitelné...to bych asi nekoupila žádný
 Renies 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(6.12.2010 22:44:55)
tak já už jsem také majitelkou :) ještě musíme najít tu správnou kávu, protože dosud jsem pila instantní a mleté vůbec nemám vyzkoušené, a můžeme zvát návštěvy :)
 Mathonik 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(7.12.2010 8:02:38)
Takze aj ja uz som majitel jedneho kusu :) Kedze to bude vianocny darcek tak budem testovacku este chvilu odlozit ale som rad ze vsetci chvalia tuto masinku :))) a tu pripravu no uvidime nejak to zvladneme :)
 krakuse 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(7.12.2010 8:23:07)
Já jsem se dnes ráno zhrozila, když jsem se chystala jít si udělat pěknou pěnu z mlíka...zapnu tu parní trysku a nic...říkám si, to není možný, jednou jsem to použila a je to v háji. Pak jsem zjistila,že tam mám vodu pod ryskou MIN. Jen si musíme domů pořídit ty menší hrnky přímo na presso, protože ty HRNCE co máme doma jsou na takovou lahůdku moc veliký. Všem přeju ať jim mašinka hezky klape :-)
 Aladin 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(7.1.2011 15:22:24)
SilverCrest - maká to a to je hlavní. Akorát zkoušíme doma různé kávy a dostali jsme k tomu 2 balení Brazil a Kenya-káva v kulatém sáčku jako čaj. Zatím je nemůžeme sehnat. Jinak mletá je o něčem jiném a hlavně značky Lavanza,Segafredo atd. Jinak komu se povede vyčerpat vodu, ať se nediví, že nic neteče, ale pak přeci jenom čerpadlo natáhne vodu až za pomoci pouštění párou.
 Martin 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(9.1.2011 19:30:31)
Tak koupil jsem ho na Vanoce a funguje zatim bezvadne, kafe super.
 Vráninka/Adam04/Nela06 


Re: Dinopark v Plzni 

(10.1.2011 20:44:37)
Prosím, kdo jste byl v plzeňské zoo, v kolik hodin je vystoupení sokolníků a je to každý den? Díky.
 Vráninka/Adam04/Nela06 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(10.1.2011 20:51:08)
Máme ho od Vánoc a zatím super. Zkoušeli jsme jen mletou kávu, ale ráda bych vyzkoušela i ty kapsle - pody. Nemůžu ale nikde zjistit, kde se dají sehnat. Nejsou to ty klasické kapsle do jiných presovačů, které se v kávovaru propíchnou, tohle je nějaký sáček, který se vloží do dávkovače a kterým proteče voda? Vůbec se v tom nevyznám:( Díky za info.
 Jarka 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(24.11.2012 19:16:05)
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda sis tehdy koupila "expresso SilverCrest" u Lidla. Teď je od 26.11.2012 opět v nabídce, tak bych si ho chtěla koupit. Zajímalo by mne, pokud ho máš, zda jsi spokojená.
Mnohokrát Ti děkuji za odpověď. Jarka
 planetka04 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(27.11.2012 21:43:40)
Zdravím Vás. Sice jste neoslovila mě, ale odpovím Vám, protože presso z Lidlu jsem si teď koupila. Pokazila se mi dost drahá mašinka a vůbec nemám radost z předpokládané ceny za opravu, a protože jsem "závislák", tak jsem to řešila tímto pressem z Lidlu a musím říct, že vůbec není špatné. Trošku mě vyděsil "rozjezd", ale vypadá to, že budu spokojená. Pěna výborná, kafíčko samozřejmě závisí na tom, z čeho budete vařit. Za tu cenu velmi dobrá volba. Resp., když čtu recenze na jiná pressa i mnohem dražší, tak hodně dobrá volba.
 chalibda 3 puboši 


Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(28.11.2012 0:14:46)
Ahojky, máme ho druhý den, a zatím jsem nadšená. Nemám tedy srovnání s jinými značkami, ale s kávou třeba ze Starbucks a ta naše vyrobená je fakt mňam :-)
 Petr 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(28.11.2012 20:59:48)
Můžu potvrdit, máme ho pár dnů a naprosto předčil naše očekávání (samozřejmě ale určitě záleží na druhu použité kávy, nicméně dobře si poradí i s obyčejnou mletou)
 Frank 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(6.10.2013 11:04:13)
Spolehlivost vyvíječe páry na latté je tak rok a něco, potom místo latté se tráví čas sháněním záruční opravy.
 Jirka 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(18.10.2013 19:39:57)
Ahoj mám ho taky a je super. Když mám čas dám si tam kvalitní kávičku, když ne tak tam šoupnu tu kapsli a je to. Jako za ty prachy? Luxus. Je v pohodě. Jen pozor at máš dostatek vody vzádu, jak se ti tam nasaje vzduch, klidně dalších 10 kafí nestojí za nic... :) Enjoy the Latte.
 Alena Vrbová 
  • 

Re: Stroj na espresso SilverCrest - Lidl 

(8.6.2015 18:50:26)
Já mám presovač už 3roky a super akorát přestali mít v prodejnách PODY kávové dnes jsem volala na zákaznickou linku a bylo my řečeno stáhli jsme je s prodeje no tak to je SUPER tohle dělá dobrý obchodník?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.