| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Kočárek Inglesina Magnum

 Celkem 19 názorů.
 Haaribo 


Téma: Kočárek Inglesina Magnum 

(15.3.2010 15:34:02)
Zdravím všechny maminky, zajímalo by mě, zda byste doporučily tento kočárek nebo jiný od tohoto výrobce. Případně jaké k němu máte výhrady. Děkuji za odpovědi!
 Žžena 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 15:38:12)
Doporučuji rozhodně a všema deseti! Já jsem maximálně spokojená. Vlastnosti tohohle kočáru plně odpovídají mým požadavkům. ~R^
 Lenka, Lenča 4/07+Vašík 8/12 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 15:39:32)
Já kupovala v roce 2007 používaný po jednom dítěti (rok 2004 výroba), byla jsem naprosto spokojená, vše funkční, jen pružinku na jednom kole manžel vyměnil. Měla jsem podvozek ergo bike- nafukovací kola. Na druhé si ho pořídím také. ~R^
 Kliková hřídel 4/08+2/09+2/13 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 15:40:38)
Máme, jsme naprosto spokojeni, výhrady nejsou. V zimě jsme projeli sněhem všude, v terénu skvělý (nafukovací kola), krásně houpe, nákupní košík k nezaplacení. Korba dostatečně velká na zimní miminko i s fusakem a dvěma dekami. Vydrží hodně, máme kočárek už po dvou dětech a stále je v kondici.
Prý nemá zrovna vychytanou polohu "sporťák", ale na té nám nezáleží.
 Alice a 2 zlatíčka 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 15:42:55)
100% Doporučuji,byla jsem s ním max.spokojená~R^
 Matanek 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 15:54:01)
HAARIBO, doporučuji Inglesinu Classic.
Mám ji v ikonce! Velikánská spokojenost!
 zerat 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 16:13:49)
Určitě ~R^ Máme rok výroby 2003-nová pro první dítě a když jsem ji vytáhla pro druhé dítě, tak se mě hodně lidí ptalo, zda máme nový kočár ~:-D Vozí teď skoro patnáctikilové dítě, skoro metr vysoké v zimní kombinéze... poměrně v pohodě se do ní ještě vleze ~g~ Jezdili jsme a jezdíme s kočárkem fakt všude - převážně teda krajská města se jednou v jiném než s druhou- lesy, hory... a kočárek fakt projede kde co. Taky máme teda podvozek "BIKE"s nafukovacími koly. Mmch nikdy jsem nezažila prasklou duši, což slyším ze všech stran, že Ti a Ti už po "x-té" opravují a opravují a my tak maximálně dofukujeme kola ~t~ Vlastně jednou jedinkrát jsme měli zásadnější opravu, a to po převrhnutí kočárku na kolečkových bruslích, kdy jsem ztratila pružinu- za nějakých 120 Kč nám z Brna z autoriz. servisu poslali 2 nové a kočárek bych zase jako nový ~;)
 cyanofix 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 16:19:10)
Tak my máme Inglesinu Otuttinu, nechtěla jsem kombinovaný kočár, ale velký hluboký, ve kterém může větší dítě sedět. Syn v něm je od loňského dubna až doteď, má 75 cm, je ve fusaku a spí na břiše. Už se nemůžu dočkat sporťáku, ale v tomhle počasí není lepší kočár. Je v něm teplo, byl venku každý den i v závějích, krásně houpe, koš uveze velký nákup.
 EvaK, Kryštof04,Rozulína11/07 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 16:48:37)
také jsme měli, rok výroby 2004, odvozila 2 děti. Je pravda, že se mi pak jako sporťák designově tak nelíbila, takže jsme koupili sporťák z 2.ruky a v něm asi 1/2roku vozili, ale na Ingesinu nebylo, byla znatelně lehčí, manipulovatelnější ~R^
 Naxii M05+ K08 + J16 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 16:52:42)
Ahojky, doporučuju 100% .. I když jsem měla podvozek allum tak obstál i ve vsi, lehký, skladný a prostorný.. Nejlepší co jsem z kočárků měla.. ~R^
 lanimka 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 17:12:00)
Měla jsem pro dcerku Inglesinu Sofiu (série 2008), naprostá spokojenost, vozila se do 6,5 měsíců. Kupovali jsme ho jako kočár hluboký, schválně jen na "jedno" použití - pak jsem jej obratem ruky prodala, šel na dračku :-)

Myslím, že sporťák je lepší s otočnými předními kolečky, je lépe ovladatelný. My jsme následně koupili Concord Fusion 2009, též naprostá spokojenost!
 Epepe 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 17:12:40)
Haaribo, to je do vaší rodiny???? Tak to moc moc gratuluju!
Já ho mám a jsem v podstatě spokojená.
Výhodou je terénní podvozek - do parku, do sněhu, do bahna ideální a celkem lehce se tlačí před sebou (bude dobrý i na běhání) a klasický design - je prostě krásný.

Nevýhodou je, že dost vrže a těžko se maže a dále není úplně stabilní. Nevím, jak to mají ostatní čtyřkolové kočárky, ale při havárii v tramvaji mi Inglesina spadla na bok a nebylo možné jí udržet. Trojkolce by se to nestalo.
 Haaribo 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 18:56:24)
Ahoj Juli! Zatím se mimi nekoná, u Apolináře jsem byla krajně nespokojená a už nikdy mě tam neuvidí... Teď jsme se obrátili na Gennet v Liberci a spokojenost maximální...čekáme na všechny výsledky a jdeme na IVF, tak doufám, že už to vyjde. Spíš zabíjím čas a tak nějak mi tohle dává naději...po těch letech... Měla jsem původně vyhlídnutý kočárek od Chicco, ale manža ho viděl naživo a byl ve smrti, vůbec se mu nelíbil a hlavně my nebudeme mít zrovna malé mimi, pokud bude po mě, tak se dívám po větších kočárkách a hlavně mě zajímá, jestli to za ty peníze stojí...
 Epepe 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 19:05:43)
Haaribo, tak držím palce! Určitě to vyjde!
 Haaribo 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 19:49:28)
Děkuju, Juli...no, taky bych už chtěla být tak daleko jako ty... ~3~
 sasanka+2 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 17:27:49)
Jako hluboký kočár super,prostorný,houpací,snadno ovladatelný-lehce jezdil....bez výhrad
Jako sporťák nic moc,to bych pak koupila jiný sporták,design divný a jak má vysoko těžiště tak docela nestabilní...:-(přepadával musela jsem dávat pozor a dítě už je těžší takže bych ocenila taky otočná přední kolečka,my pak koupily golfky nebo malý chodil po svých...
 Zazi (1+1+1) 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 17:48:05)
Měli jsme model 2001 (koupili ho po jednom dítěti), odvozil naše děti a teď vozí cizí :-) Byl vynikající, projel všude a všechno, pohodlně se v něm vyspal i dvouletý syn.
 diddina 


Re: Inglesina Magnum - doporučily byste??? 

(15.3.2010 18:22:51)
Je to výborný kočár
http://www.kocarky.as/testy-a-recenze/inglesina-magnum
a diskuze na BC
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=21594
~g~
 *Kate*+ dve holky 05+08 


Re: Kočárek Inglesina Magnum, inzerat :-) 

(15.3.2010 20:04:07)
koupila jsem ho po jednom diteti, odvozil nase dve a ted tu stoji v garazi a ceka az ho vyperu, nafotim a prodam dal, protoze je stale ve vybornem stavu. pokud by mel nekdo nahodou zajem, muze se mi ozvat na kozesina@seznam.cz. je to cerveno bilo modra kombinace, takze takova neutralni, pro holky i kluky. je k ni i autosedacka.

podle me je inglesina magnum naprosto jedinecny kocarek pro deti narozene na konci jara a v lete, ktere jsou uz v zime relativne velke, nabalene, ale porad jeste lezi. ty moderni kocarky maji korby pidi a jak se tam takove pulrocni a starsi dite narve, to fakt netusim ~o~ inglesina je korab a v pohode uveze i dvoulete dite. super je nacvakavaci autosedacka. opravdu dost vydrzi, takze bych se nebala koupe z druhe ruky, novy je dost drahy. proti podobnym velkym kocarum je odlehceny, takze se da pouzit i do MHD a neni problem.
nevyhody - je to fakt korab, takze skladnost zadny zazrak. a sportak opravdu neni zadna nadhera. ja teda jiny nikdy nekupovala. deti jsem vozila v inglesine tak do 15 mesicu pravidelne a pak presly rovnou na golfky. a kocar tu byl dal na prilezitostne pouziti v terenu nebo snehu.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.