| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Implantační krvácení

 Celkem 128 názorů.
 monika77 + martínek05 


Téma: Implantační krvácení 

(23.11.2009 18:12:07)
Implantační krvácení -setkaly jste se některá s tím? A jak se to projevovalo? Nevím co to bylo, cca 8-9 dní po ovulaci, týden před MS. V září jsem měla zamlklé těhotenství, teď jsme to zkusili a včera mně to pěkně vyděsilo. od revize piju kontryhel, dřív jsem nikdy mezi cykly nezašpinila. Díky všem.
 natalii + 09/08 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 18:25:20)
Ahoj,tak já byla dvakrát těhotná.U prvního těhu jsem 7.den po ovu začala špinit,přestala 10.den po ovu a ten den jsem měla pozitiivní test.A u druhýho jsem začla vyloženě krvácet 8.den po ovulaci,myslela jsem,že jsem to předčasně dostala,9.den už jsem jen špinila a další den jsem měla pozitivní test.Takže já se s tím setkala pokaždý a věřím,že i u dalšího zase.~:-D Držím palce!
 terka78 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 18:55:07)
Já zašpinila asi týden po ovulaci. Nikdy před tím se mi to nestalo a přestože jsme se o miminko snažili už déle, nenapadlo mě, že by to mohlo mít souvislost se zahnízděním. Dokonce jsem se rozladěná objednala na gyn. prohlídku, jakože mám určitě nějaký problém, kvůli kterému zaručeně nemůžu otěhotnět. No a další týden na to pozitivní test.
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 19:21:48)
Ani, při "zahnizďování" bývá výtok, já to měla jen lehce do růžova. ale někdo může špinit více...

Terez, hmm, tak štíhlost závidím, hehe Ale také jsem neměla malinkaté mimi, tada mel 3680 a 52cm, kazdy tipoval 3kilove mimco max a mensi brisko jsem mela adruhe byva vetsi, tak uvidime. Ono stejne zalezi na velikosti hlavicky, pry je to znat, kdyz je hlavicka mensi, ci vetsi. No co, je to chvilka, nejak to prezijeme, ze? A co to hlidani, mate nejak vyresene?

Holky, ja delala palacinky a nejsou upln enenounke, tak nevim proc, moc mouky??? Poradte!
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 19:26:51)
tady padam smichy, jsem koukla na diskusi "vzhled miminka a jestli rict pravdu":)). O tomhle se fakt muzou stejne bavit jenom zensky:)).

Vicky ja delam palacinky od oka:)). ono staci blba mouka a je problem na svete. Tak ten muj je stihly ma dlouhy ruce a nohy:)). Hlavu mame oba malou:))))). Kuba taky:)). Ale tak neco v ni bude:)). Ono velikost bricho dle meho nazoru hodne souvisi, jak je clovek staveny vevnitr, jak ma stavenou panev atd.

Vcera jsem koukala do jedenacti na superstar a mimco to sledovalo se mnou a radilo a dneska cely den defakto spalo, flámařka jedna:)).
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 19:28:59)
JInak hlidani no ten muj to vidi hodne jednodusse s jeho pristupem asi budu rodit doma:)). Pry kdyz to nastane tak pojede rychlosti blesku body nebody, doufam, ze nebudu driv vdova nez druhomatka:)) tchan odtud bydli 45 min MHD. Ale s moji rychlosti porodit to nebude asi tak horky:))).
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 19:30:28)
Pepe presne tak, kamaradky holcicka mela pri porodu 3.5 kg a ted ma ve dvou letech ani ne devet kilo, je hrozne droboucka. Treba MM vyrostl poradne az na druhem stupni zakladky. Takze to K. po nem zdedil z cehoz teda moc nadsena nejsem
 Pépé + 4/07 + 5/10 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 19:34:43)
Každý roste v jiné fázi vývoje, já jsem do puberty byla taky drobek, což se teď fakt říct nedá, ani malá nejsem. Kuba teda zase nemá být po kom drobnej, manžel je kus chlapa a já kus baby... Takže na něm je to taky už teď znát, že má širokou kostru.

S tím břichem - čím vyšší, tím spíš menší, protože je tam víc místa na výšku. A taky údajně malé drobounké ženy nebudou mít obr dítě, že to má tak příroda zařízené, aby to mohly odnosit. Pak třeba vyrostou, ale v břichu ne :)
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 19:56:43)
Něco pro pobavení ono je to teda k smíchu jen na první pohled na ten druhý už moc ne koukala jsem dneska s K. na Krtka leželi jsme vedle sebe na sedačce v pokoji hrobové ticho, když zničehonic K. spustil " Ty vole maminko co to tam ten Kltek děla" normálně jsem zalapala po dechu a přemýšlela, kde to to dítě slyšelo:)).
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:12:09)
Pepe, ale neni to pravidlo, ze by male zeny mely male deti a vysoke nebo velke... ja mela pomerne velke dite na svoji vysku. Zase jsem byla rada, holka vedle me na pokoji mela 2,5kila mimi a to bylo teda opravdu mini mimi, ja se bala na nej sahnout. A ta holka mela pritom sileny porod, mimi se zaseklo o snuru a neslo ven, docela masakr. Takze take neni pravdilo, male mimi snadny porod a vetsi mimi tezsi, je to kus od kusu si myslim. A co porod, to original. No ja nepocitam s malym mimi, kdyz byl T. velky, tak ke 4kilcum mit bude. Ale nejak se to odrodi, musi... nooo. ~j~ Stejne na te vaze nezalezi, pokud je mimi donosene a zdrave.
 Pépé + 4/07 + 5/10 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:15:36)
Spíš jde asi o tu hlavu, ta jde první, Kuba ji má velkou, snad druhé mimi bude mít menší ~;)

Terez super hláška ~t~ Kuba si teď oblíbil "bože" a "božka láska", přesně vím, kde to slyšel a já to nejsem ~t~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:19:46)
NO ta hlavicka, na te to zavisi, pak na rotaci, aby tam nebyla ta snura... kdyz si na to vzpomenu, ja uz nemela silu, po tom celem dni. Vzdy si rikam, ze holky co rodi 3hodinky, ze to je brnkacka.

Ad dziny, no zalezi, jake jsou, takova ta tvrda dzinovina a dzinky na telo, tak ty si myslim nehrozi ani u extra hubene holky. me se to bricho zveda uz od spoda, nevim, jeslti me chapes, proste ja uz mam ted pase v dzinech o nekolik direk dal. Ja mam to bricho rozplacle, spise tak do sirky, nez do spicky, dopredu.Ale ty tehu katta mam volnejsi, ony maji na brisku jen takovou gumu asi 10cm, nejaku to ty co jsou az k prsoum ~j~ NO uzivam si to, je to zrejme naposledy.
 Pépé + 4/07 + 5/10 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:23:07)
Taky jsi o měsíc dál, to je jasný, já se ozvu za měsíc, jo?~t~ Mě ty gumy přes břicho děsně vadily, takže jsem minule stejně nosila normální kalhoty a rifle, jen větší. No uvidím, co teď. Ale malé bříško by mě opět nevadilo, žádné strasti s tím nebyly, paráda...

No, rození jsem si taky užila, třeba to bude teď rychlejší!
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:31:00)
NO ja si ted koupila fakt dobry katata, take za ty prasule, neni poznat, ze jsou tehu. Vzadu klasicke, a vepredu jen guma, ale je krasne pruzna a kopiruje tvar briska, uplne neoc jineho nez treba v HM, tam je to teda hrozny, ty tehu hadriky! Fakt ktrasne sedi, cerne, kapsacky, jaoby pumpky, trendy, no super! No a pak mam dziny, jedny jsou jeste pohodlne, ale to jsou jedny, ostatni uz v sede tlaci. Jo a pak mam normos sukne, tak ty jsou ok. V lete se obleceni resi lepe. No vybirat si nemuzeme, zase rodit na jaro je podle me idealni.
 Pépé + 4/07 + 5/10 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:33:01)
Popis gatí zní dobře, mě se právě málo co z toho těhu oblečení líbí...
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:37:04)
NO ja si pri prvnim koupila kalhoty Formes, to byla francouzska moda v Cene ruzi v centru, ale ten obchod zrusili. No a ted take v C. ruci v obchode Anna & Viktorie maji tam zn, NOppies, to je snad danska moda a pak Esprit. Jinak tehu hadry jsou opravdu dost sileny, i hm se dost zhorsilo, detske jeste jde, ale damske je nekvalitni a nic moc.
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 21:02:21)
Holky tím že já jsem byla těhu přes zimu,tak jsem to oblečení moc nehrotila, to stejně byla nahoře pořád bunda,takže šatičky apod. jsem si moc neužila, ale zase bylo fajn mít mimi na jaře :-)
Terez tak už to k vám taky došlo jo? Míša teď říká místo vole volko ~t~ A pak taky občas řekne já jsem idios což zní jako idiot,ale tohle fakt nepoužíváme,tak nevím no ~f~ Dnes byl teda šíleně ukecaný,ale zase hodný,bez vztekání asi poznal,že na to dnes nemám sílu,tak vypustil spoustu moudrých a hezkých slov :-) Taky mi řekl "maminko ty mě nemáš ráda" a já k němu přiběhla co to říká,že to není pravda a on se zasmál a zakřičel "mááááš",jakože si tím ze mně vystřelil ~b~ A já mu na to skočila ~t~
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 21:02:22)
Holky tím že já jsem byla těhu přes zimu,tak jsem to oblečení moc nehrotila, to stejně byla nahoře pořád bunda,takže šatičky apod. jsem si moc neužila, ale zase bylo fajn mít mimi na jaře :-)
Terez tak už to k vám taky došlo jo? Míša teď říká místo vole volko ~t~ A pak taky občas řekne já jsem idios což zní jako idiot,ale tohle fakt nepoužíváme,tak nevím no ~f~ Dnes byl teda šíleně ukecaný,ale zase hodný,bez vztekání asi poznal,že na to dnes nemám sílu,tak vypustil spoustu moudrých a hezkých slov :-) Taky mi řekl "maminko ty mě nemáš ráda" a já k němu přiběhla co to říká,že to není pravda a on se zasmál a zakřičel "mááááš",jakože si tím ze mně vystřelil ~b~ A já mu na to skočila ~t~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:06:42)
NO holky, ja mam 167, manzik 185, tak asi deti nebudou malenici, ja se o te vaze zminovala kvuli tem dr, co placaji matkam nesmysly, kolik jejich ditko vazi v brise!!! JInak Tada hubenoucky teda tak akorat dle meho nazoru, ma buclaty stehynka, coz se mi libi.

Pepe, no ja bokovky take mam, ale do konce tehu je nosit nebudu na tuty, ta panev se rozsiruje, mozna kdybych neztlaoustla ani kilo, coz nekterem celebritky si to pekne hlidaji, ale pak jim kouka cely zadek, tak to nosila i moje kamaradka a bylo to fakt sileny. Proste nechtela nosit tehu katata a pritom ji elzly spicky vsude i kdyz tlusta nebyla, proste ono se to tak divne roztece kolme tech boku. Ja mam tehu katata jedny Noppies a nnei videt, ze jsou tehu, ale ta cena ~e~ Pak mam legynky, syt a jendo tehu triko, zbytek normos. Normlůani dziny bez elastanu nejosu phodlne, ja mam x kalhoty co mi josu, ale kdyz se posadim, tak to tlaci, a to nemam velke bricho.

Terez, takze tchan, jo? No u nas mama a nabidli s eznami, ale chi aby byl tada doma, tak snad to bude v sikovnou hodinu a den a nebude to prekotny porod.
 Pépé + 4/07 + 5/10 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:13:38)
Vicky no taky si nemyslím, že by mě vydržely celé těhu, u Kuby jsem taky musela mít větší, i když jsem nakonec nepřibrala žádný špek, ale jak říkáš, roztahuje se to... Ale zatím mě nic netlačí, tak si to nepřipouštím ~t~

Kubík není taky tlustý, nemá nikde špíček ani faldy, ale má širokou kostru, a to už od narození, i když měl 3,3kg. Prostě to bude chlap s širokým hrudníkem, mě to u manžela nevadí ~:-D Spíš aby nebyl tlustý, to bych fakt nerada, naštěstí není na sladký.
 monika77 + martínek05 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:40:45)
Terko a Natali, moc díky, uklidnilo mně, že se to stává a hrozně moc doufám, že to bude ono, netušila jsem, že to existuje, nenajít to na internetu. Byla jsem úplně bez sebe hrůzou, protože stejným špiněním mi v září začalo to zamlklé, když se odlučovalo a najednou to tu bylo už zase, ještě dřív, než jsem se vůbec dozvěděla, jestli jsem těhotná. Tohle naštěstí bylo jen jeden den, tamto se naopak zhoršovalo. Tak budu doufat, že to může být v pořádku a že se nám mimi poštěstí. Ještě jednou moc děkuji.
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 20:56:10)
MOniko, tobě držím palečky, at se dockas co nejdrive mimi!!!

Vsem preji dobrou noc, papa ~h~
 Tvoje horší já 


Re: Implantační krvácení 

(23.11.2009 22:09:02)
Asi se mi to stalo, podle popisu.
Vlastně ještě před tím, než jsem věděla, že jsem těhotná, několik dnů před mentruací. A to těhotenství dopadlo dobře. Je pravda, že se to stalo poté, co jsem umyla všechna okna a pověsila záclony, možná to s tím souviselo.
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 7:25:07)
Dobré ráno holky, tak jsem po IUI - včera, vše probíhalo o.k., večer jsme to ještě s přítelem pojistili ~t~ tak snad se zadaří, no.... ~p~ A co jinak tady nového? Nestíhám dočítat...co Elly už jí přišla mrcha?
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 13:29:14)
Ahojky!!!

Květulko, držím place!!! ~R^

Hlásím se po utz, mimi bylo ukázkové, vrtělo se a otáčelo ze všech stran, takže dr. ho detailne zkoumala a vše je ok, počítala i prstíčky... mám krásné 3 fotky, musím sem hodit, až to přefotím. A ukázal se jako pořádný "chlap"! několikrát byl vidět pindík, tak dr vyfotila i pro tatínka pindíka. Tadeášek se fotce šíleně smál ~t~ Tak jsem moc ráda, že vše ok. ~;)
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 13:32:01)
Kvetulko drzim palecky at to IUI vyjde.
Gab drzim taky palce, je fajn, ze do toho jdete takhle odhodlane. Ja bych asi takhle odvazna nebyla~R^~R^

No me od rana nejak boli cele telo a je mi zima tak se obavam, aby me nenavstivila potvora chripka, v tehotenstvi horecky asi nic moc co?:)).

Vicky gratuluji k utz jen tak dal. ~R^
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 13:46:03)
Holky děkuju moc za podporu ~;) jste zlaté!!!
Andrýsku a to je tedy co za diskusi???
Děkuji!
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:10:30)
Ahojky,
Květulko držím palečky ať se IUI zadaří, taky znám dvě co se jim to povedlo ~R^ A těhu příznaky bych řekla jako u přirozeného otěhotnění,takže každý to má tak trochu jinak :-) Já byla po prvním IUI docela vyřízená,hodně jsem tomu dávala naději...
A na kontrolu jestli folík prasknul nepůjdeš?
Gab tak přeji ať vám tyhle vánoce přinesou to nejkrásnější ~x~
Terez taky dávám vajíčko do špenátu,někdy jsem k němu dělávala volí oko anebo hovězí z polívky,ale dnes jsem zkusila s tím uzeným tedy.
Jo napadlo mě jestli se Kubík někdy nedíval na film Cars s bleskem, tam to vole říkají min. 2x,protože Míša se pak vždy rozčiluje a řve na televizi -neříkej voléééé!!!!
Držím palečky ať to ta chřipka není, já se dnes po té narkóze parádně vyspala,vytuhla jsem hned po půl desáté a spala nějak do sedmi,ale fakt jsem to potřebovala jako sůl,vůbec jsem nevěděla o světě,ani že mm dával Míšu v noci čůrat.
 Elly78+2x12/10 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:18:38)
Mmarti potichu gratuluji ke //~;)

Vicky tobě ke kontrole~s~

Kvetul IUI je téměř stejné jako přirozené otěhu, takže bych nic nečekala, ale je vyšší šance úspěchu už díky té stimulaci, tak načasování a pak mají spermijky kratší cestu k cíli~:-D

Tak a mám dotaz...měla bych jít 30.11. na KO s kolenem a dnes jsem zjistila, že mám v papírech RTG a nevím, zda to vadí, když UŽ SNAD KONEČNĚ budu v té době stimulovat~d~ holky co myslíte~e~
 Elly78+2x12/10 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:19:47)
Jo a Andrýsek myslela diskuzi podle narození, když holky otěhotní tak většinou přecházejí do jiných diskuzí, kde řeší kontroly, kočárky, jména a tak.....
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:27:43)
Marti také gratuluji k těhu, je to nádhera ~x~
Elly já byla v ten pátek na rentgenu s malým jak jsme byli šít to čelo,tak pro jistotu a mě tam ani jako ženu nepustili,i když jsem zrovna měla ms,takže jsem jasně těhotná nebyla,řekli že má jít manžel. A na dveřích cedulky,že těhule mají zákaz vstupu,takže fakt ne. Nemůžeš si domluvit ten rentgen dříve?
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:38:10)
Adri na kontrolu nejdu, až za 3 týdny podle toho zda se zadaří či ne...tak mám zavolat ~d~ ale cítim dost bolesti, takže jsem si na 99,9% jistá, že prasknul - min. ten jeden, měla jsem ale ještě další 2, tak uvidíme. Já nemyslím jako těhu klasický příznaky, ale myslela jsem třeba hned po IUI jestli to neni nějak znát ~d~ asi blbost, že??? ~:-D já jen, že jsem nedočkavá.
Elly děkuju taky za podporu! Jinak co se týče toho RTG, tak myslim, že by to vadit nemělo, dokud nebudeš těhu, tak je to o.k...aspoň myslim, na RTG jsem dělala 3 roky a co vím, tak vadilo akorát těhotenství, jinak nic...ale radši se zeptej DR. ~;)
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:35:37)
Adri, to ani nevim, ze jste byli na siti, tak to muselo byt neco, vid? Umrtvili to lokalne, nebo jak??? RTG v tehu v zadnem pripade, max sono... ~a~

Elly a Gab, drzim pasti, at mate ten nejkrasneji darecek pod stromeckem!!! ~j~

Marti a tobe take, at je to opravdu tehu a vse pokracuje, jak ma... ~;)

Jo a v Cars je par nadavek, docela jsem koukala, Tada to jednu dobu sledoval, nechapu, ze to tak nadabovali. ~e~

Holcinky, kdy zacinate peci? ~w~
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:39:00)
Adrí ja to Cars videla jen jednou:))). ja uz nesnasim cokoliv kde jsou auta:))). Ted kouka K. na Nema pac zase nespi a ten je snad v pohode:)). jo no jo on na ty auta koukal nekdy o vikendu. hmmm tak odtud asi vitr vane:)))).

 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:40:36)
RTG vadi v tehu, ted jsem to asi prehledla, pokud jeste nejsi tehu, tak by to nemelo vadit! :-)
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:40:40)
Elly vzdyt jsi to jeste ani nedostala takze bych z toho RTG nedelala asi moc vedu.

Adri a neni to spis tak, ze te tam nepustili, protoze si tim chteji usetrit praci atd:))). Kdyz jdu k zubari tak mi taky delaji RTG pokazde sice se teda zepta jestli nejsem tehu, ale...
 Elly78+2x12/10 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:46:44)
No já doufám, že to do toho RTG 30.11.09 konečně dostanu~q~ těhu nejsem a do té doby nebudu, ale trochu se bojím, aby to nemělo špatný vliv na vajucha při té stimulaci...chjooo
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:39:56)
Terezko, proč bys takhle odvážná nebyla? Myslíš jako že jsou Vánoce?
U nás budou smutný tak jako tak ~;((
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:42:32)
Gab ja bych se bala te chripky. Jsem pošuk:)). Ja vim, ze ty Vanoce nebudou vesele , loni jsem je mela taky hodne smutne......
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:47:33)
Terezko, ty myslíš prasečí chřipku, tak to jo.
Ale ani mě nenapadlo, že bych kvůli ní neměla těhotnět...~d~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:52:15)
Holky, ja teda nevim, ale dle maho nazoru se ta praseci-nova chripka opravdu az moc medializuje, umrit se da v pohode na klasickou chripku, zapal plic a x jinych nemoci. Ja neresim ani ockovani, kdyby melo byt kazde dite ockovani na vsechny nemoce, tak to by proste snad ani neslo... ale je to muj subj. nazor. Poikud je nekdo "chcipacek", tak muze umrit opravdu na jinou nemoc, nez je zrovna "praseci chripka"...

Gab, abys odkladala svoje tehu kvuli chripce mi prijde tedy zbytecne... ~j~ Ja bych to neresila.
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:50:10)
Elly já to taky četla ještě pořádně,je fakt že ještě nemáš ani ms, takže to vadit určo nebude,problém by mohl být,kdyby jsi už měla embryjko v bříšku ~;)
Jj Terez a to je tak i s Krtkem, já třeba nemůžu z toho dílu myslím Krtek a maminka, jak tam ten zajíc rodí, no jak jsme to viděli poprvé Míšu to samozřejmě zaujalo nejvíc ~a~ To si člověk nevybere, dnes to slyší děti z televize, školek,prostě všude a pokud je dítě vnímavé,tak se tomu nevyhnem,krotit to pak musíme my ~d~
Gab já osobně si taky přes vánoce dávám pauzu od dr.,ale já to mám tak i během roku,nějak mi nedělá dobře chodit tam každý měsíc,takže to tak nějak prostřídávám...
Vicky jojo byli jsme na šití na čele dvě ranky,malý spadnul zrovna na jediném místě kde byla bedna a narazil vší silou do jejího rohu,on totiž hrozně běžel. No byla to hrůza,ale už je to za námi a je statečný,dnes na převazu vůbec neplakal..
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:52:18)
Elly to snad ne, pro jistotu se tam můžeš zeptat,ale myslím že na vajíčka to vliv nemá...
Co se týče té chřipky tak to mě v souvislosti s carem taky moc nenapadlo,to by ostatně člověk nesměl chodit nikam, navíc pokud člověk není nějak hodně oslabený,tak to je údajně normální chřipka,určitě ji už několik lidí prodělalo a ani o tom neví neb ty testy nedělají každému. Je fakt,že v těhu je lepší se takovým virozám vyhýbat, ale sama si nedokážu představit být celé dny jen doma ~g~
 Farah 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:02:17)
Ahoj vespolek :-)

Elly - vyptej si olověnou zástěru - měli by ji nabízet automaticky, ale neděje se tak. Určitě je tam mají.

Ty zástěry si na RTG vyptávejte vždycky, platí to i pro chlapy (resp. hlavně pro ně). Nic to nestojí a ušetří to reprodukční orgány zbytečného záření, které samozřejmě vliv má!!!
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 14:54:00)
Adri, to je hned, ja vzdy zkoumam zoubky, jeslti jsou cele!!! ~;((
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:00:37)
Vicky, já si taky myslím, že to není důvod, abychom se nesnažili... Přiznám se, že mě to ani nenapadlo...
Adri, my si chtěli dát taky pauzu až do ledna, ale když se tělo rozmyslelo a dalo mi šanci na ještě jeden pokus letos, určitě bych si vyčítala, že jsem ho nevyužila...
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:09:01)
Vicky ale ja to neberu jako tu praseci chripku, jenze ono kdyz dostanes chripku a vysoke horecky v prvnich trech mesicich tehu tak je velika sance, ze to tehu nedopadne dobre. To ti rekne kazdy doktor. V tomhle obdobi je to miminko nejzranitelnejsi. Tudiz ja bych osobne odmitla placat dalsi pokus i kdyz u Gab jde o KET jestli se nemylim tak to se nepocita. Ale to je vec nazoru~;) O tom jestli nekam chodit nebo nechodit, tak to neresim, protoze to muzu chytit i ve vytahu. Navic sama vim co to je potratit a prijit o miminko tak se na to divam z tehle stranky veci.
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:11:42)
Ale telo kazdy zensky vi, kdy je na tehu pripraveny~d~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:19:49)
Terko, to je prave ono. Ale samozrejme se zamerne nestykat s lidmi nemocnymi, to je jasne...

Far, zdravim! ~;)
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:21:11)
A co ty?? Ta mrcha ne a ne dorazit, vid?!
 Farah 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:31:37)
Vicky - njn - ten potrat pravděpodobně udělal tečku za mým přirozeným cyklem. Ještě tak týden počkám a lupnu si Agolutin. Ale vůbec se mi do toho nechce...
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:24:07)
Teda trochu jste mě s tou chřipkou rozhodily...
Ale já nikdy neměla ani klasickou "normální" chřipku... Ale budu doufat, že se mi vyhne i nachlazení, jsem teď z těch horskejch podmínek otužilejší, loni jsem ani nachlazená nebyla... Tak snad se nic nestane.~n~
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:30:06)
Gab já Tě nechci strašit, ale já jsem prostě tvor upřímný. akorát si dovedu živě představit, jak jde ženská na umělko má v sobě mimíse a najednou všichni kolem ní začnou být nemocný a ta dotyčná je psychicky totálně v háji, protože se hrozně bojí~d~ Takže je to tvoje věc tvoje rozhodnutí a uvidíte. A Koudelka ti řekl dát oddych? Já jsem taky vzpomněla jak mě deptalo těhotnění kolem Vánoc to vím, že mi začala dělat dr. vyšetření a ty Vánoce stály dost za prd.
~s~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:38:35)
Terko, ale zase nemoce tady muzou byt x mesicu a aby Gab cekala napr. na "kveten", ze by to byl treba idealni mesic. Ja si myslim, ze idealni to neni nikdy a uplne do mrte se to planovat neda, ale nechci do toho nikomu kecat, to neeeeeeee... nektere veci jsou dane a je to osud a cekat na nejvhodnejsi obdobi mi prijde na prd. Fakt se tehule muze setkat s nemocnym i v lete. No nevim. Ja toto asi nikdy neresila. Ono kdyz zena potrati, tak nevim jak je to statisticky dokazane, zda za to muze nejaky bacil od nekoho... ale myslim si, ze to vetsinou byva tak, ze to telo vi o nejakem problemu, tak ten plod vypudi, ale to je moje domnenka, nejsm dr, ani dobornik a myslim si, ze ti Gab. nejlepe poradi v tom centru, kam chodi, tam jsou dr amaji preci sve letite zkusenosti, co?

Far, opravdu? Je to jiste, vzdyt jsi to jednu dobu mela klidne kol. 50dnu, ne? Popr. se ti to po tom vyvolani MS muze zase srovnat, to neni ztracene, co?
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:49:09)
Vicky no moje tělo to mimi nevypudilo..... Takže poznalo prd:-)
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:52:02)
A jaky byl u tebe duvod? A v kolkatem tt?
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:54:07)
Ted mi to doslo, bylas na ukonceni... ale ja to myslela tak, ze telo pozna, ze u mimi - plodu neni neco ok a proto se prestane vyvijet - zamlkle, nebo ho vypudi, samovolny potrat atd. Jsem se spatne vyjadrila.
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:57:19)
Vicky jasne. Ja byla v 10 tydnu. Ale samo porad horsi, kdyz umre dite pri porodu nebo pred nim. MM maminka takhle prisla o mimi v 6 mesici, celkem psycho. No nic fuc s depresivnima tematama.

Vicky co Tada ve skolce? Jak tam válí?:)).

Holky a budete péct nějaké cukroví? Já jo, ale já ho nemůžu jíst tak mě to moc nebaví. V neděli chci udělta nějakou výzdobu, začíná advent. Zítra pojedu nakoupit nějaké dárky, chci to mít co nejdřív z krku, než se nebudu moc vůbec hýbat:))).
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:00:09)
Terez, no zizra jdeme na ko, dobere antibiotika, takze do skolky pocitam po nedeli, ale uz se moc tesi. je to jeho prvni delsi nemoc . angina. Vzdy max ryma, kasel... JInak moc ho to tam bavi a uz ma kamarady,j je ot fajn, nemuzu si to vynachvalit. Pristi tyden maji Mikulasskou! ~b~

No ja chci peci nejak zac. prosince, Tada se moc tesi, bude pomahat. Proc nemuzes jist sladke, mas tehu - cukrovku???
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:04:53)
Vicky ne, ale po porodu K. se mi silene zhorsily alergie, takze nemuze nic v cem jsou orechy coz je docela katastrofa, pac jsem si pred mesicem koupila v krame kolac a nevypadal, ze by tam byl nejaky orech a pak jsem sla nakoupit a silenyma krecema v brise jsem malem nedosla domu. Loni o Vanocich jsem takhle pak skoncila na Bulovce, mne naskoci ekzem jenom pri loupani mandli treba. v patek mi v pekarne nabidli kus vanocky na ochutnani a ja se nezeptala co v tom je no a pak jsem se celou noc drbala ruce, mam ekzem nad pusou fakt parada:)). A nemuzu ani pit zadny alkohol, jsem to ale chudak:)))).

Jinak parada, ze si Tada zvyknul. S tou anginou je to blby, ale ono s tim asi musi clovek pocitat co, kdyz je dite v kolektivu.
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:05:44)
K. uz mel dvakrat hnisavy zanet ucha, kdyz mu byl rok tak zanet ucha presel rovnou v sestou detskou nemoc takze jsme stravili skoro mesic doma. Nic moc teda:)).
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:12:28)
Tak sestou nema neznam, Tada mel 2x zanet str ucha, zazitek, naposledy jsme ot mela taky, docela masakr. Fakt snad horsi nez porod. Dospeli maji ten bubinek tuhy ci co, tak ja videla vsechny svate a to nejsem nejaka az moc citlivka. ja tam sebou malem svihla a pak mela 14dninzalehly ucho, to bylo silene neprijemny. ~a~
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:14:55)
Vicky ja mela zanety ucha cele detstvi, to pak uz vedeli, ze jsem prisla a ze zborim ordinaci:))). Naposledy jsem to mela v 8 tride. Takze to u K. dost spatne snasim. Kdyz to mel poprve tak jsme meli co delat drzet ho tri a lidi v cekarne breceli litosti.....

Hmm tak to ja mam dneska lezenim smulu, K. ted zase nespi... a to jsem teda fakt uz grogy.
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 18:15:07)
Holky ty záněty uší nezávidím, my to neměli,Míšovi rýma občas sedla na průdušky,to je vše,ale ještě není všem dnům konec ~e~
Terez ty tvé alergie jsou šílené,kdyby to byly jen ty ořechy ale je toho víc co? Jinak cukroví bez ořechů je dost,já mám ráda hodně i nepečené, tam kde je třeba suš. mlíko to fakt miluju. Takže já v prosinci určo péct budu, strašně mě to baví a pak to porozdávám po rodině ať to nejím sama ~t~ Loni jsem měla 15 druhů,tento rok chci méně!
Jinak chci tento rok dělat poprvé adventní věnec, už mám na to nakoupeno,akorát větvičky chybí,to abych už asi začala v neděli má být hotov co? Chci ho mít bílý.
Ale je fakt,že po novém roce už nic nebylo.
Farah tak držím palečky ať ta mrcha co nejdřív dorazí!
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 19:06:14)
hezký večer... dnešní utz, že to je krasavec, co? Poslední je pindík ~j~




 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 19:43:52)
Adrí jojo v neděli by měl být, no my ho budeme mít objednaný na přání z květinářství. Já na to nemám trpělivost a ted teda ani sílu. Vypadá to, že je mi líp takže to je fakt z únavy.
Ty jo 15 druhů jo?:))). Hmmm tak to nehrozí no já kouknu na net na dětské cukroví a s K. něco uplácáme. Holky já už začínám být nepoužitelná to ty Vánoce budou vypadat:))). Ale co byste za to která dala, že jo:)). Tak už mlčím:)).

Ad uši no ono každé dítě má nějakou svoji jobovku. Jinak ty alergie to není jediná věc. To máš pravdu, v tomhle těhu mě zachránila jedna paní dr. která mi napsala léky na alergii jinak bych asi chcípla. Na jaře jak všechno kvetlo, jsem se jednou dusila nemohla jsem se vůbec nadechnout, jsem vyletěla z postele, jak namydlený blesk. Nejvíc mě štvou ty ekzemy, v těhu se to nesmí s těma mastma přehánět. Momentálně mě furt svědí oči, to bude tím listím co spadalo a je teplo a hnije to. K. mi taky chodí pak po procházce s oteklýma očima.

Vicky taková ero fotka jo?:))))).
 Kudátko+3 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 20:53:06)
Vicky, kluk jak lusk. Gratuluji
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 21:27:12)
Vicky super fotečky ~s~
Terez jsi mi připoměla jak mě probudili z té narkozy tak mě šíleně svědily oči jsem je nemohla ani otevřít tak po půl hodině to přešlo, do té doby to byl děs,asi možná taky nějaká alerg. reakce.
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 21:34:51)
Holky, díky moc! Už si to pořádně uvědomuju, že jsem těhotná a jméno u nás zatím vítězí Mikuláš a jde to i s příjmením Pára. ~t~

Adri, já narkozu nikdy nemela, tak nevim, ale pry je pak cloveku pekne blbe... ~a~
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 21:37:37)
Vicky teď si mi připoměla že jsem ti chtěla napsat já byla v těhu s Míšou taky v cosmopolitanu ~t~ Byla to teda úplná náhoda,ale byly jsme tam tři a já v nejpozdnějším stadiu těhu - konec 8. nebo začátek 9. měsíce tak jsem měla i největší břuch :-)
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 22:23:12)
Adri, no ja tam byla take tesne pred porodem, ale bylo to o oblekani, ze jedna je vysoka, druha makov a ja tehotna ~j~ ja pracovala ve Stratosfere, takze me ta vzdy nekdo dohodil. Je to sranda a takove zpestreni. Jinak ma sto schovane, ze? Ja to nedavno otevrela u mamy, sama mam schovane vsechny casopisy, kde jsem vyfocena, jendou se budou vnoucata bavit ~;)
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 8:30:46)
Holky vy jste, ale fotomodelky~:-D Ja se priznam, ze Cosmopolitan teda nekupuji:))). No ja porazim na nakupy do Letnan na darky a sama tak snad to rychle sfouknu.
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 8:48:03)
Tak mě by vyfotili akorát tak do Trnky Brnky, jak je ta soutěž o největší xicht~t~.

Jinak přeju krásné dobré ránko všem ~x~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 20:18:38)
Ahojky!!!

Terez, ja take Cosmo nekupuji, ale kdyz jsem mela na idku, tak proc ne, ze?! Hlavne pro tu fotku, mam ji schovanou. Jedine co kupuji, je HB. A co ma rada je Dolce Vita, o designu...

Heggi, vitej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~p~ Zrovna vcera jsme u dr probiraly porod, jak to bude atd... jsm ezvedava ne tvoje "vypraveni"!!! Je fajn, ze je prdicek hodny, jen tak dal!!!

Elly, ty kecko! Jukala jsem vcera do alba, jsi hubena, co blbnes! ~y~

Gab, tak tos me pobavila... ja se k tomu dostala diky praci, jinak taky asi tezko.
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 20:20:35)
KUdatko, diky! Zrovna mi jedna maminka psala na dubnata, ze se ji Mikulas nelibi, tak jsem ji napsala, ze to je subjektivni... haha ~t~
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 20:32:08)
Kudátko určitě je to subjektivní, nemám moc ráda jak někdo někomu kecá do jména ~g~ Každopádně Mikuláš a Tadeáš k sobě jde a já na tyhle věci vždy pohlížím jak se to hodí k příjmení, jak to sedí k sourozenci a tak :-)
 adriM+M+N 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 20:56:24)
Mělo tam být Vicky ~:-D
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 21:20:27)
Vicky já byla do jednoho Mikuláše zamilovaná on do mě taky, no byla to taková moc hezká záležitost - taková platonická:))). Tím, že máte krátké příjmení tak nevidím v tomhle jménu problém:)). Ale jinak si myslím, že je každého věc jaké dá jméno. Každá máme svůj život, svoje představy a to co znamená pro nás nemusí být tak důležitý pro druhý. Jsem tu psala, jak naši Kláru totálně odpálkovala moje ségra:))).

No jinak já asi začínám mít regulerní poslíčky.

Ad focení to je jasný, máte aspon památku. Gabča mě taky pobavila, já vypadám, jak velryba:)) navíc se neumím na fotkách moc tvářit:))) představa, že mě někdo fotí, ne jako momentku je tak strašná, že by to dopadlo nevalně:)).
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 22:09:32)
Terez, ty mas fotku briska uz stahnoutou, posli prosim!!! A vy mate vybranou Klarku?

Holky, myslim si, ze jsou "objektivne" silena jmena, jako Dusan, Igor, a holcici me nenapada... ale jinak pokud nekod da jmeno diteti, tak si svuj nazor necham pro sebe, pokud to neni poje parketa, ale nebudu psat, to bych nedala, to mi prijde hloupy.
 Andrýsek1 + 2 


Re: Implantační krvácení 

(26.11.2009 8:21:51)
Náhodou, Tadeáš a k tomu Mikuláš, mě to přijde dost dobrý ~R^ Na názory lidí bych kašlala, dala bych to, co se líbí vám. ~z~
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(26.11.2009 10:37:54)
Můj názor je stejnej - Mikuláš a Tadeáš k sobě supr jdou a když máte krátký příjmení, tak tuplem. Někde říkali, že pro zvukomalebnost jména by mělo mít křestní jméno o jednu slabiku víc nebo míň než příjmení. Je to teda fuk, ale když to zkusíte, tak je to fakt... Zní to dobře...
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(26.11.2009 19:51:14)
Holky, díky moc, jste mě potěšily!!! ~j~

Dnes proběhlo kadeřnictví s Tádou, u mě barva u Tadi strih a super jsme oba krasni a T. se mnou vydrzel 2 hodiny a byl hodny! Neuveritelne...

Zitra mam to foceni, tak pak poreferuji, jak to probehlo... Tadu vybavim pastelkami a blokem, bude u kamaradky v kancelari.
 Kudátko+3 


Re: Implantační krvácení 

(25.11.2009 17:41:50)
Vicky, Mikuláš je bezva.~R^
 Kudátko+3 


Re: Implantační krvácení 

(27.11.2009 9:45:41)
ahojte, preve jsme se s manzelem rozhodli, ze adoptujeme holcicku na dalku.
Kdybyste taky nekdo chtel pomoci, zde je adresa:
http://www.charita-adopce.cz/databaze.php3?kde=10&kolik=10&diec=&pohl=&pricti=2
 Elly78+2x12/10 


hurááá 

(27.11.2009 13:34:48)
ahoj holky~k~

jdu jen nahlásit, že mrcha dnes konečně dorazila~t~~t~~t~ takže zítra začínám~b~
držte palce jooooo děkujůůůů~:-D

a zase letím, zdobím v práci 3m strom~y~
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(27.11.2009 14:24:31)
Jůůů Elly to je paráda, tak držím vše co mám!
Ale tím,že se to posunulo,tak o vánocích stejně ještě nebudeš vědět výsledek nebo ano ?
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: hurááá 

(27.11.2009 15:28:21)
Adri nekopíruju tě s tím držením všeho ~t~ , až teď jsem si to přečetla ~z~
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: hurááá 

(27.11.2009 15:30:49)
Ahoj, holky~x~
Elly, tak ať všechno klape jak má~s~
 TerezieK 


Re: hurááá 

(27.11.2009 19:24:44)
Elly držím co mám!!!

 Andrýsek1 + 2 


Re: hurááá 

(27.11.2009 21:09:15)
Elly, tak to moc budu držet palce ~R^~R^~R^~R^
 Kudátko+3 


Re: hurááá 

(28.11.2009 9:39:46)
ahojte, ja mam dnes posmournou naladu~;((
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: hurááá 

(28.11.2009 13:10:59)
Kudatko ,ahojky, copak se děje?~s~
 Kudátko+3 


Re: hurááá 

(28.11.2009 18:19:56)
stydim se to sem napsat
 Kudátko+3 


Re: hurááá 

(28.11.2009 18:20:41)
asi uz mi hrabe z toho, ze jsem 4,5 roku doma, ci co.
 TerezieK 


Re: hurááá 

(28.11.2009 18:31:59)
Kudatko copak ti je? Jestli mas depku a mas pocit marnosti atd. to je normalni, ja jsem doma tri roky a obcas jsem zrala na Bohnice. K. si pred hodkou zavrel ruku do dveri u auta. Ma napuchle dva prsty, tak nevim jestli to muze byt zlomene, ale uz v ni drzi flasku s mlikem. jednou na tu svoji tvrdohlavost zahyne.
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(28.11.2009 18:38:55)
Ahojík,
Kudátko držím palce ať je brzy líp, myslím že takové stavy má občas každá dlouhodobá maminka pokud je celou dobu na md a nepracuje:-)
Terez jak jsme byli na tom šití tak tam právě byl i chlapeček se zavřeným prstem v autě, plakal K. dlouho?
Trocha vánoční výzdoby:




 TerezieK 


Re: hurááá 

(28.11.2009 18:50:33)
Adrí to je krásný ty výtvory ty jsi šikulka to Tě Míša nechal?:)). Plakal docela dlouho, chudák se z toho počůral a pak měl obě ručičky sevřený v pěst , jak malé miminko. Jsem ted cetla, ze maji deti mnohem mekci kosti a vubec teda nevim, jak by takova zlomenina mohla vypadat.

Mne se takhle jednou stalo, ze jsem si zavrela prsty tady do dveri u vchodu a zlomila jsem si je. Tak nevim jestli mam plasit, ja nejsem zrovna ten typ co bezi s kazdym "bebickem" k dr. navic po zkusenostech s tou chirurgii tady.
 TerezieK 


Re: hurááá 

(28.11.2009 19:00:34)
JInak ona byla uz tma oba jsme na nej koukali a vubec si nemuzeme vybavit to jak moc se ty dvere zabouchly~d~ , protoze jsme byli zmateny proc place, no jsme teda fakt uzasny rodice~a~
Navic K. neni moc bolestinek a hrozne rychle na bolest zapomene.

Kudatko a co kdyby jsi treba sama jen na dve hodky vyrazila proste sama ven?
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(28.11.2009 19:08:05)
Terez tomu chlapečkovi dělali rentgen,podle toho se to pozná, zkusila bych jestli s tím prstem normálně hýbe a je rovný,tak by to snad být zlomené nemělo...
a právě tam říkali,že tohle se stává i dospělým,tak se tím netrapte jak se to mohlo stát...
Míša mě to dělat rozhodně nenechá,on je bořitel,já vše dělám když spí večer, ale věnec jsem dělala už v úterý nebo ve středu,obrázek ještě dávněji,dnes ještě zkouším zvonečky z květináčů,ale to budu večer teprve dodělávat.
 TerezieK 


Re: hurááá 

(28.11.2009 19:55:22)
Adrí aha, no já K. ted pozorovala a snaží se ty prstíčky moc nenamáhat. Uvidíme ráno. Stejně mě z něj asi trefí, protože on je takový ten typ, který pláče jenom, když si fakt něco udělá a pak řekne, že to nic to nic není a jede dál.... Z toho docela s MM umíráme, protože on nás nechtěně praští a řekne to nic to je dobrý. Nechápu, kde na tenhle výraz přišel. Tuhle přesvědčoval nějakou maminku, která měla holčičku na klouzačce, že se ta holčička nemá bát, že to bude dobrý, že to zvládne, maminka na něj koukala a snažila se teda najet na jeho přístup k věci:))).
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(28.11.2009 20:32:08)
Terez tak tohle máme úplně stejné, Míša jak si rozbil tu hlavu tak brečel jen když mu valila krev z toho šoku a pak když mu to šili, myslím že ho to pak už vůbec nebolelo... A taky kolikrát spadne nebo si nějak ublíží a jede dál. Když mně bouchne nebo mi něco udělá tak mi řekne, neboj to se zahojí, ale to má od nás,my mu to taky dříve říkali ~:-D
 TerezieK 


Re: hurááá 

(28.11.2009 21:16:40)
Adrí no tohle mu totiž říká tchán a my mu to zakazujeme, protože to není moc dobrý, když to pak řekne nějakýmu dítěti. Zrovna v tomhle věku se děti nejlíp učí empatii:)).

No já jdu spát, jsem uplně hotová. Nějak mě začíná to těhu zmáhat, vánoce do toho, stres z porodu atd. za týden a kousek K. nastupuje do školky. A do toho má zase svoje období na zabití, kdy všechno neguje a pořád si vymýšlí:)).
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(28.11.2009 21:46:13)
Á tak to mně nějak nevadí, když někoho utěšuje,že se mu to zahojí, některé děti potřebují trochu otrkat, znám takové co spadnou úplně normálně na kolena a ruce a brečí půl hodiny :-)
No jo Terez ty už to máš za pár, to je úplně jasné že to musí být náročné. Ale tak pro Kubíka jsou důležité dárečky, ostatní mu je nejspíš ještě fuk, tak to moc s přípravami nepřeháněj ~;)
 TerezieK 


Re: hurááá 

(29.11.2009 11:10:09)
Adrí tak to mně to taky jakoby nevadí, že někoho utěšuje, spíš se bojím, aby si pak jakoby neodnesl do budoucna takovou tu povahu, která nad vším máchne rukou.

neboj nijak to nepřeháním už máme nazdobeno a ještě nemám teda moc dárků pro ostatní, cukroví budu péct s K. nebo pak po večerech. Ale náročné to je, jakmile si neodpočinu tak mě dost bolí břicho. Já Ti už mám takové tlaky tam dole. Ve čt. jdu zase do poradny tak jsem zvědavá jak to se mnou vypadá:)).
 TerezieK 


Re: hurááá 

(29.11.2009 11:16:44)
Adrí a zkusili jste sexovat po té laparce? Nebo jste to raději nechali?
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(29.11.2009 12:05:20)
Terez zatím ne, protože jsem pořád špinila,ještě i včera a dnes už je to lepší,tak do toho možná půjdem ~t~ Navíc jsem celý týden cítila,že to tam není ještě úplně v pořádku, i střeva byly nějaké divné celý týden,tak jsem neriskovala...Ale jsem teprve 12 DC a podle teploty ovulka ještě nebyla,tak by nemělo být nic ztraceno. Ale možná už se ovu blíží neb jsem měla dnes erotický sen :-) ~f~
Tak jsem zvědavá co ti na ko řeknou jestli už se to tam tak nějak nepřipravuje...U K. jsi byla zavřená až do konce nebo se to nějak chystalo?
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: hurááá 

(29.11.2009 16:34:58)
Nazdárek, krásný advent všem!!! Tak se musím pochlubit perníčky a věncem ~j~ Asi si užíváte všechny domácí pohodičky...






Terez, jak se pozna tvrdnuti briska, uz se mi parkrat stalo, ze me jakoby sviralo ze stran, jakoby ty svaly bala natezene, je to ono? Je to neprijemne... Ja totiz toto neznam, tak mi dr asi predepise magnesium, ze? Neni to caste, ale uz asi 2x se mi to stalo.

 TerezieK 


Re: hurááá 

(29.11.2009 19:47:58)
vicky hezký perníčky:)). Na Tádovi je vidět, že to je takový "hodný chlapeček":)))).

No to ti prostě ztuhne břicho a máš ho jako kámen a defakto to ze stran jde. Dr. to určitě řekni on ti napíše magnezko. Já ze začátku brala dvě denně. Jmenuje se to Magnesium lactici.

Adrí to je fajn, že jste takhle rozumný:))).

No u Kuby jsem se vůbec neotvírala, koukala jsem do zápisků a to co mám už dávno za problémy jsem s ním teda měla mnohem později. Copak to bolení břicha, ale ty tlaky na konečník mě teda docela děsí, protože abych pak poznala, že rodím:)) i když při mém štěstí:)))).
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(29.11.2009 19:57:49)
Vicky krásné perníčky i věnec, Táďa ti je hodně podobný,že? A vypadá už takový velký rozumný klučina, moc mu to sluší ~;) A na té fotce ti myslím bříško už trochu vykukuje ne? Předtím mi přišlo,že nemáš žádné.
Mně břicho tvrdlo až úplně na konci,když mi třeba vyvolávali porod, tak to jsem měla místo kontrakcí, do té doby než se to tedy rozjelo doopravdy...Anebl když měřili monitor,tak jsem tam takové ty stahy měla když jsem ležela,ale nebylo to bolestivé,jen prostě stah.
Ale já právě žádné potíže neměla, týden po termínu jsem se cítila,že se nic neděje a byla úplně v pohodě, ale mělo to výhodu,že jsem aspoň moc neplašila, někdo to chce mít za sebou už měsíc před termínem~t~ Ale zase chápu,že to někdo má ke konci mnohem komplikovanější to těhu.
 TerezieK 


Re: hurááá 

(29.11.2009 22:06:58)
Adrí já to chci mít taky už za sebou, páč jako si nedovedu představit, že bych tohle měla mít čím dál silnější a kdekoliv:))) a jako mít to až do půlky ledna to je fakt drsná představa...
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: hurááá 

(30.11.2009 9:19:47)
Dobré ránko holky, tak koukám, že přípravy na Vánoce začly v plném proudu :-) I já jsem celou sobotu dělala generální úklid + výzdobu bytečku ~z~
Holky mám takový dotaz - opět ~d~ kdy Vám tak začly těhu příznaky??? Jsem 22 DC a zatím nic nepociťuju ~;(( ani prsa nebolí... tak jestli je to ještě brzy a můžu doufat nebo už by se něco dělo ~d~
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: hurááá 

(30.11.2009 9:22:44)
Ještě k tomu - jsem po tom IUI......
 Elly78+2x12/10 


Re: hurááá 

(30.11.2009 10:12:37)
ahoj holky:-)
já měla v pátek takovou radost, že mrcha dorazila až z toho bylo jen špinění, ale v sobotu už dorazila a pořádně....takže první 2 injekce mám za sebou~b~

Kvetul ber to vážně jako přirozené snažení, tady není žádný rozdíl, jen v tom načasování a při větším počtu folíků šance,že se aspoň jeden chytne~;)
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: hurááá 

(30.11.2009 10:18:22)
Květulko, vydrž, příznaky nemusíš mít v podstatě žádný a může to bejt v pohodě~x~.
IUI je jako když se snažíš přirozeně, proto vydrž do termínu ms.
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: hurááá 

(30.11.2009 11:58:00)
Holky dík, já vím, jsem nedočkavá...Já jen, že mě vůbec nebolí ani prsa, tak si říkám, že asi nic ~d~, ale třeba můžu být ten případ, že mě bolet nebudou. Chce to vydržet, no. Ještě celý tento týden ~;((
 Kudátko+3 


Re: hurááá 

(30.11.2009 13:17:35)
Kvetulko, me bylo u Josifka blbe od 21. DC a fest.
U Stepanecky az od 3 mesice a u tech dvou nezdarenych vubec.
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: hurááá 

(30.11.2009 14:44:04)
Hezký den všem!!! ~:-D

Květulko, bud v pohode, vedet hned po sexu, ze jsi tehotna, me tedy prijde dost pritazene za vlasy... treba tyden pote chapu, ale hned?! noooo nevim... me bolely prsa az mesic, oparvdu a vylozene priznaky byly az po meisci a dale, silily. takze bud v klidecku! Take hodne dela psychika, takze kdyz nekdo chce byt tehu a vi, ze ma ovulaci, tak si vsugeruje mozna hned po sexu, ze otehotnel, ale kdyby ditko enchtel, tak si nemylsim, ze by to dotycna vedela. Ale toto je muj SUBJEKTIVNI nazor devcatka ~;)

A kdyz uz jsme u tech prsou, tak ej to tak relativni, nekoho neboli vubec. kamardka xeka treti a ani ji neboli, cele tehu nerostou, nerozumim ~t~ ja mela sotva 75B a ted mi zacinaji byt tesne!!! podprdy 75C a to u prvniho tehu jsem tak velke nemela, takze je to individulani a co tehu, to originál! ~y~

Elly, tobe drzim palce, aspon, ze MS dorazila, uz to vypadalo na "nekonecny pribeh", vid?!
 adriM+M+N 


Re: hurááá 

(30.11.2009 14:58:42)
Ahojky,
Elly tak držím palce ať to vyjde !!!!! Kdy jdeš na nějaký utz?
Květul to je zrovna témě pro tebe co ~t~ No druhý den to může být možná tak intuice a ta se nijak logicky zdůvodnit nedá,ale to se často netýká dlouhodobých snažilek, já taky měla párkrát po ovu příznaky,že mi nebylo dobře od žaludku a těhule jsem nebyla ~d~ Mně prsa bolela,ale až když jsem očekávala ms, dříve vůbec nic!
Je tu hrozné, ale budeš muset vydržet holka, zkus se zabavit co nejvíc, třeba upeč cukroví anebo něco co tě baví ať ti to čekání co nejrychleji uteče ~;)
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: hurááá 

(30.11.2009 15:36:51)
Terezko, moc na tebe budu zítra myslet, snad vám něco kloudnýho poradí~x~.
Drž se, holka, nemáš to vůbec snadný~s~
 TerezieK 


Re: hurááá 

(30.11.2009 16:32:48)
Gab díky moc. ~s~ Ono holt každý máme nějaký ty problémy, ale mně už z toho sígra zase naskočil ekzem na obličeji.
 Kvetulka3 + Adámek 2010 


Re: hurááá 

(27.11.2009 15:27:06)
Elly tak to jsem ráda!!!!!!!!! Tak držim vše co na těle mám ~t~ aby se vše povedlo!!!!!!!!!!!! ~x~~x~~x~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:09:34)
Tak to je sila, ale ve vsem orechy nejsou, tak si vyber cukrovi bez nich, treba pernicky, linecne... vosi ulky, je toho dost. No to ti nezavidim, to je pruda, i ten alkohol, ne ze by clovek musel ozirat, ale vajecnak k Vanocum patri, nebo grog, svarak! ~;) To jis fakt chudak" ~e~~n~

Ja se jdu natahnout, dokud prdik spinka, jsem nejaka utahana, jako ostatne kazdy den!

Musim se pochlubit, budu v casopise i s pupikem, budou me fotit v patek, tak jsem zvedava, je to family Star a v nasem vydavatelstvi kde jsem pracovala, tak me doporucila kamaradka, co tam pracuje. Zak uvidime, budu mit aspon pamatku. S tadou v brisku jsem byla v Cosmopolitanu a je to hezka pamatka. ~;)
 Elly78+2x12/10 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:11:24)
Far díky za tip, já ještě raději zavolám sestrám do CARu, páč si nejsem jistá, zda je další RTG nutné, když mi sestry poradí ať na něj nechodím, tak na KO řeknu, že jsem těhule a je vyřešeno~;)

Já péct budu v půlce prosince s kamarádkou, my u toho pijeme svařák, posloucháme koledy, mužský budou hrát hrát hry na Playstation. Terez já jíst taky nemůžu....se pak do ničeho zase nevejdu~o~

A já letím do města do kreativní kavárny...jsem slíbila, že to půjdu zkusit....sedíte, pijete a malujete na keramiku, kterou vám pak vypálí...no přišlo mi to dobrý a teď se mi tam fakt nechce~a~ už vidím, jak maluju hrneček~j~
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:13:12)
Elly sim Tě neblázni to je trenink na děti, to pak budeš koukat co všechno budeš vyrábět:)). U nás ted jede modelína, vodovky a stříhání barevných papíru akorát jednu vadu to má, občas nemám ani čas se vůbec napít:))).
 Elly78+2x12/10 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:14:11)
Ty máš chudáku alergii na ořechy, to je děs~a~

Tak já jdu teda trénovat~t~
 VickyP & Tadeáš & Mikuláš 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 16:14:11)
Elly, prosimte neco si dej, ne??? To jako nejis nic? Svarak pijes bez cukru, aby byl dietni? ~j~ Pockej az budes tehu, to se do niceho nevejdes, to budes teprve koukat, chichi ~t~~t~~t~
 Gab.+ J/1991+F/2010+E/2012 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:38:47)
Terezko, Koudy s tím, že do toho půjdeme ještě teď v prosinci živě souhlasil, tam šlo jen o to, že to původně vycházelo do svátků. Jinak problém nevidí. Ale uvidíme, třeba zase nic nebude, třeba se stimulka nepovede...
 TerezieK 


Re: Implantační krvácení 

(24.11.2009 15:45:39)
GAb a takhle nepřemýšlej. Musí to vyjít akorát by to chtělo něco vymyslet na tu sliznici, protože to může být kamenem úrazu.

Vicky to jo, ale já to beru tak, že je rozdíl, když ženská těhotní "přirozeně" a rozdíl, když jde do umělka. Na květen čekat nemusí:))), ale přeci jenom, ted nějaká hysterie kolem chřipky není uplně jen tak, na očkování je pozdě, takže firmy mají smůlu:))). A mezi námi v CAR no tak tam bych o objektivnosti zrovna moc nemluvila, páč jim jde především a to jen o peníze:))).

Končím debatu chřipka a jdu si hrát na Sherlocka Holmese, hledáme K. nůžky. To dítě pořád někam něco schovává.

Far je mi líto, že to máš takhle složitý.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.