| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : červenec 2003

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 7065  [Dalších 6915 >>]
Gaba, Christian a Sebastian 13347
23.1.2009 15:31:51

Jo jeste jsem se chtela zeptat, jak se dostanu na svuj blok? Ja uz si to vubec nepamatuji ~a~ diky
Gaba, Christian a Sebastian 13347
23.1.2009 15:30:51
Cau holciny,

moc se omlouvam, ze jsem tu uz dlouho nebyla :o(

HOdne opozdene preji vsem NEJ do noveho roku.

Jinak u nas nic moc noveho. Christian uz zacal chodit do skoly, takze je od rana do 15" pryc, Sebik zacal chodit jednou tydne do jesli a hodne se mu tam libi...no chodi tam uz skoro rok :o)
Christian chodi do skoly rad....no je to spise stale neco jako skolka, ale pisou, pocitaji, ctou atd atd :o) Takze vubec nevim, jak to bude az se budem stehovat do CR...do jake tridy pujde?? ~d~

Jinak nas dum v CR je na mrtvem bodu. Doufame, ze tenhle rok se to posune nejak dopredu, uz jsme i uvazovali vzit si hypoteku v CR, tak uvidime.

NO az budu mit chvilku, tak jsem hodim fotku tech mit smejdiku :o)) Zatim pa pa Gaba a spol :o)
Sysyna 12260
22.1.2009 16:15:14
Tak Davidek je ofocialne od 20.1. zapsany prvnacek!!!
Myslim, ze zrovna David by se dalsi rok ve skolce totalne nudil a prudil, jen at jde...tady stejne mame jednotridku 1a2.tr.dohromady a pak 3.a4.tr.dohromady.Myslim, ze r a ř jeste vypilujeme a bude.Jinak mluvi az moc:-))

Tomovi odklad urcite dame.Marek ho taky mel a nic se nestalo:-))

Klaro,
jsem se dovedela, ze ty rehabilitace se davaji dle druhu operace a jaky mela rozsah..od jen kousku az po cele prso+ jestli uzliny nebo ne atd.
Hmm , ja mam ted problemy docela velke, rukav z ruky jsem uz nesundala tyden, a ma ji stale nateklou a tak neskutecne bolesti, ze si ji asi urezu.
Jenzue co amm delat, kdyz kluci od zari marodi,m bud dohromady nebo na preskacku a do toho i ja, pak vanoce, pak 2x operace a klid u Toma....se fakt z toho vseho poserinkuju.....
No nestezuju si.....

Tak bych se s Vama rada videla, ale fakt nevim, kdy.Ach jo.
Tak tak....jdu zehlit.Furt jen peru a susim azehlim, jak u blbejch na dvorku.

rascal-ka 15516
21.1.2009 18:28:46
Taky jdu s Rebekou do PPP, ale až někdy v březnu, nicméně zřejmě do školy půjde. R i Ř umí, trochu plave v C, ale chodíme na logopedii, takže to určitě zvládne. O zralosti jsem mluvila s učitelkou ve školce a ta odklad rozhodně nedoporučila a ještě jsem se balila s Dr. kvůli těm jejím angínám, navíc má jen 107cm a 15kg a ani Dr. by jí odklad nedávala, trochu se teda bojít toho, že bude nejmenší, nejdrobnější, nejmladší ... No ještě uvidíme, do května času dost, tak se potom rozhodnu.

Sylvo - Petráková mi bohužel i přes moji žádost žádné rehabilitace nenapsala, dost mě to naštvalo, ale prý to u mě není nutné, to že mě ruka mravenčí, nemám dostatek citu ... (znáš sama) ji celkem nezajímalo, prý mi nijak zvlášť nenatéká, takže nic. Mě teda dopoledne opravdu nenatéká, většinou až odpoledne a k večeru, ale to ona nevidí. Kašlu na to, stejně od března nastupuju do práce a už bych ani na rehabilitaci neměla čas.
Lenka,Lukášek07/03,Kačka01/05 8203
20.1.2009 19:28:33
Jojo holky, my půjdeme s Lukáškem k psychologovi teď v únoru, je to Pavlův spolužák, kamarád, tak snad to Lukes vezme bez výhrad. Mám strašně smíšené pocity, nevím právě, jestli si já jsem jistá, že je zralý :-) Učitelka ve školce říká, že školu zvládne v pohodě, ale já teda přesvědčená úplně nejsem, takže tak.

Jinak Jani, držím ti pěsti s ex. Musí to být šílená situace. Bohužel mám spoustu zkušeností, že k nejbližším se člověk často chová nejhůř. Snad proto, že je přesvědčen, že i přesto jej budou milovat. Jako matka vždycky bude milovat své dítě, ať udělá cokoli.
Janina+4 37859
20.1.2009 18:45:57
Jo, kluky si bere, ale ke mě se chová velmi nepříjemně, nechápu, jak se mohl za rok tak strašlivě změnit :-(
Jana+3M 14205
20.1.2009 18:14:02
Jani, bohužel neporadím, někdy zůstává rozum stát nad tím, jak se někdo rozhodne či chová... A bere si ex třeba kluky?
Janina+4 37859
20.1.2009 17:42:33
To není o "nervování se". Každá z nás chceme pro své dítko to nejlepší a pro některé děti je lepší jít do školy už letos, pro některé až příští rok. A rozhodnutí je na nás, rodičích ~c~

Holky kruciš já mám teď TAKOVÝ vztek na ex, úplně neskutečné ~o~~o~~o~~o~~o~ Nedokážu pochopit, jak může někdo v podstatě pro nic rozbít rodinu. Není s ní, není se mnou, i když mě má rád, není se svými dětmi, je sám a truchlí pro nešťastnou lásku. ´Jak dlouho může trvat, než se chlapovi "rozsvítí" a dojde mu, co provedl? Já mám pocit, že to některým typům nedojde nikdy ~d~~d~~d~
Jana+3M 14205
20.1.2009 17:41:20
Soni, taky si nemyslím, že by odklad byl znakem neschopnosti dítěte nebo ostudou, ale nechápu zbytečné odklady. V mém okolí slýchám věty typu Prodloužíme mu/jí dětství (samozřejmě se nejedná jen o děti narozené o prázdninách, ale i starší). Takže pokud je odklad oprávněný tak ano, pokud je to jen rozmar rodičů, tak pak to nechápu.
soňa+2 10948
20.1.2009 11:09:44
tak,tak

a proto se nemusíme vůbec nijak "nervovat" zda v 6 nebo v 7 letech
[<<Předchozích 140] Názory 141150 z 7065  [Dalších 6915 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.