| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Drbárna nejen o výběru jména

pro všechny koho zajímá výběr jména pro potomka ale i něco navíc:o)))
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33561  [Dalších 33531 >>]
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 9:29:54
RS je roztroušená skleroza.
Ti to lidé potřebují trénovat jemnou motoriku, scházíme se takhle přibližně jednou měsíčně, vyrábíme různé drobnosti a pokecáme.
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 9:24:49
Dani, můžu se Tě zeptat, co je to RS? Nějak jsem nad tím přemýšlela a nemůžu na to přijít.

Vánoce mám taky ráda, ale ten shon okolo dárků mě nebaví. A naše rodina je bohužel taková, že si potrpí na tom, kdo dal komu za kolik~Rv

Tak to je Linda opravdu drobeček, Celestýna měla v osmi měsících 8000g a zdála se mi docela malá oproti ostatním. My teď máme období prvních vět, doplňování slůvek do říkanek a Celesty umí už skoro celou Spi, panenko, spi a Kalamajka mik mik mik.
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 9:15:19
My si nedáváme v rodině mějaké drahé dárky, já mám Vánoce moc ráda. Už se těším až s adélkou vyzdobíme domeček.
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 9:13:33
Ahojky If,
buď ráda, že se jí tam líbí. když si vzpomenu jaké jsme měli problémy s Adélkou;((
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 9:12:09
No já jí ho chci koupit až jí bude 1 rok.
Adélka si s kočárkem hrála brzy a myslím, že až jí Linda uvidí, že vozí kočárek tak bude chtít taky.
Hrozně to utíká zítra už jí bude 8 měsíců, je to drobeček měří 68cm a váží 6kg.
My máme do Vánoc taky ještě hodne narozenin a svátků.
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 9:04:30
If, tak to je dobře, že se Báře ve školce líbí. Mně by ale přišlo líto ji tam nechat celý den, když seš doma. Pak na sebe nebudete mít moc času.
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 9:02:43
Lindě už malý kočárek? Celestýna dostala první v roce, ale zůstal doteď bez povšimnutí. Je ale moc hezký, proutěný.

Na ty noty jsem se ptala, protože náš Marek hraje na kytaru. Hraje ale na elektrickou a mně přijde škoda, ž nezkusí i klasickou (aspoň by to tolik nehulákalo:-)), ale on nechce, že se nebude učit noty.

Já se na ty Vánoce těším, ale to jsou pořád nějaké dárky, že mám pocit, že už se to nebere ani moc jako Vánoce. A do toho je ještě u nás v rodině do té doby několik oslav narozenin a svátků. Takže musím koupit dárků ještě dost.
If & 3♥ 3270

Re: Ahoj

24.10.2008 9:02:12
Ahoooooooooj!!!!

Jsme měli včera celý den doslova naruby, tak jsem se nedostala ale vidím že to je velká škoda, páč tu byla Janča! No snad se na nás zas přijde kouknout;o)))

Holky já jsem byla včera úplně jak opařená.. dojela jsem v poledne (jako vždycky!) pro Barunku a ona mě doslova vystrčila ze dveří, ať jdu pryč že ona tam prostě bude spinkat (a to tam neměla ani pyžámko!!!) a přes to nejede vlak... Koukali jsme na ní s píuč jako opařené...stokrát jsme se ujistili že mají na mě telefon a že kdyby cokoliv tak jsem za 15 minut pro ni... no a odjela jsem...ještě v autě jsem se celá klepala... V půl třetí jsem pro ni přijela a spořádaně seděla u stolečku a papala svačinku.. s úsměvem mě popadla za ruku a že jdem domů a že už tam bude navždycky spinkat ve velké třídě protože už je přece VELKÁ HOLKA....
(tedy paní ředitelka říkala že neusnula, ale krásně v klidu ležela)...
Dneska ráno popadla pyžamko se žirafou, spinkací pejsky a "nazdárek maminko, přijeď po svačince"~g~~g~~g~~g~~g~
Dana+2 berušky 51432

Re: Ahoj

24.10.2008 8:49:36
Ahoj Kristý,
Adélka hraje ve školce, podle not mylím, že ne.
Zatím to měli asi třikrát. Pvídali si o flétně a učili se správně dýchat.
Já chci Lindě koupit k narozeninám takový malý kočárek,
k Vánoců má taky už vymyšleno, ale nemůžu to nikde sehnat.
Kristýna, 10.6.2007, 28.8.2011 65198

Re: Ahoj

24.10.2008 8:30:26
Ahoj, tak jak se máte?

Já pořád chodím do práce, ale je to čím dál větší opruz. Strašný stereotyp. Chtěla bych jít jinam, ale bohužel nemůžu najít nic na noc a za "tolik" peněz.

My jsme koupili Celestýně k Vánocům zatím bubínek a pak takový hudební kufřík pro nejmenší. Takže ještě nic moc, ale naštěstí se Vánoce nijak kvapem neblíží. Marek dostane nový pokojík (skoro všechno si vybírá sám) a pod stromečkem u nás bude mít jen drobnosti.

Dano, zaujalo mě, že Adélka chodí na flétnu. Mají ve školce? Hraje podle not?
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 33561  [Dalších 33531 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.